5,0



Na základe 2 hodnotení
ARM&HAMMER Ultra Max Active Sport antiperspirant dezodorant 73g
4,49 €
44,90 € / 1l
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
15h 11m 13s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Antiperspiranty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mitchum Women gélový antiperspirant Powder Fresh 63g | Dámsky antiperspirant | Bez alkoholu54,90 €/1l
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Old Spice Playmaker tuhý dezodorant 68g | Antiperspirant | Bez alkoholu | Pánsky132,21 €/1l
8,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dámsky antiperspirant v tyčinke s 48-hodinovou ochranou SHOWER CLEAN Degree 74 g69,90 €/1l
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
AXE Dark Temptation tuhý dezodorant 76g | Antiperspirant | Čokoládová vôňa | 48h ochrana85,39 €/1l
6,49 €
Predajca: Lemonbite

A&H Fresh Deodorant 73 g
49,90 €/1l
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Ziaja Yego Antyperspirant dla mężczyzn Sport, 60 ml
9,41 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

HIDROFUGAL 6560194009 HIDROFUGAL CLASSIC Deo-Spray 150,0 ml
95,07 €/1l
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

NIVEA MEN Antiperspirant Derma Control Clinical Ultra Comfort, sprej, 150 ml
96,40 €/1l
14,46 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

HIDROFUGAL 9717 HIDROFUGAL STARK + KÜHLEND Deo-Spray 150,0 ml
66,13 €/1l
9,92 €
Predajca: M_plus_L

Axe, Africa, Dezodorant, 150 ml
76 117,65 €/1kg
12,94 €
Predajca: Zeitburg

Biotrade Odorex Antiperspirant Deo Roll-On gegen Schwitzen 40 ml
20,96 €
Predajca: Zeitburg

Deodorant po športe Adidas v spreji 150 ml
19,56 €/1kg
4,89 €
Predajca: Tersorte

Nivea, Dry Impact, Roll-on dezodorant pre mužov, 50 ml
35,45 €/1kg
7,80 €
Predajca: Visage

Acorelle Guľôčkový dezodorant - Queen of the Bow 50 ml
167,60 €/1l
8,38 €
Predajca: taleoo

Nivea Ochrona i Świeżość Deo w sprayu 250 ml
54,56 €/1kg
13,64 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nivea Dezodorant w kulce dla mężczyzn Fresh Ocean 50 ml
156,00 €/1l
7,80 €
Predajca: Visage

Axe Africa Dezodorant 200ml
154,75 €/1l
35,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Fa Men Dry Protect Deodorant 50 ml roll-on
245,40 €/1l
12,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

L'Oréal Men Expert Clinical Ultra roll-on, 50 ml
126,20 €/1l
6,31 €
Predajca: Tersorte

Rexona 8712561844338, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
28,53 €/1l
4,28 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Antiperspiračný dezodorant ARM&HAMMER Ultra Max Active Sport s hmotnosťou 73 g vám ponúka maximálnu ochranu a sviežosť pre aktívny životný štýl. Tento dezodorant v tyčinke je špeciálne vyvinutý tak, aby zabezpečil dlhotrvajúci účinok a udržal vás v suchu a voňavý po celý deň. Vďaka sviežej vôni a mimoriadne presnému zloženiu je ideálny pre tých, ktorí vedú intenzívny a náročný život.
Exkluzívne zloženie deodorantu v tyčinke Ultra Max Active Sport zaručuje až 48-hodinovú ochranu proti potu a telesnému zápachu. Neobsahuje alkohol, a preto je ideálny aj pre citlivú pokožku. Špeciálne zloženie zaručuje, že vaša pokožka nie je podráždená, a zároveň je spoľahlivo chránená pred nepríjemnou vlhkosťou. Tento antiperspirant je ideálny pre ľudí s nadmernou produkciou potu.
Dezodorant v tyčinke ARM&HAMMER Ultra Max Active Sport sa vyznačuje praktickým a používateľsky prívetivým posuvným puzdrom, ktoré umožňuje jednoduchú a rovnomernú aplikáciu. Dezodorantová tyčinka hladko kĺže po pokožke len niekoľkými pohybmi a nezanecháva lepkavé zvyšky. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí si cenia účinnosť a rýchlu aplikáciu.
Vďaka kompaktnej veľkosti je dezodorantová tyčinka mimoriadne praktická na cesty. Či už ste v posilňovni, na cestách alebo v práci - dezodorant ARM&HAMMER Ultra Max Active Sport sa ľahko zmestí do každej tašky a je vždy po ruke, aby vám dodal potrebnú dávku sviežosti, keď ju potrebujete. Spoľahnite sa na osvedčenú kvalitu ARM&HAMMER, ktorá vám zabezpečí optimálnu starostlivosť kedykoľvek a kdekoľvek.
Môžete sa spoľahnúť, že tento dezodorant v tyčinke splní vaše potreby a predčí vaše očakávania. S antiperspiračným dezodorantom v tyčinke ARM&HAMMER Ultra Max Active Sport môžete mať úplnú dôveru v starostlivosť o svoje telo a cítiť sa vždy sviežo a sebaisto. Doprajte si túto účinnú ochranu a zažite slobodu, ktorú môže ponúknuť len kvalitný antiperspirant.
- Hmotnosť
- 0.12 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- pozri štítok
- Výrobca
- Universal Textiles
- EAN kód
- 332001974470033200197447033200197447
- Hmotnosť
- 0.12 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- pozri štítok
- Výrobca
- Universal Textiles
- EAN kód
- 332001974470033200197447033200197447
Hodí sa k tomu

A&H Fresh Deodorant 73 g
49,90 €/1l
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g
98,45 €/1l
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Dezodorant A&H Ultra Max Powder Fresh 73 g
49,90 €/1l
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g
94,58 €/1l
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite

Degree | Dámsky antiperspirant v tyčinke - čistý púder - 45 G - 48 H ochrana - ochrana proti poteniu - neutralizácia zápachu
110,89 €/1l
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
10,58 €/1l
5,29 €
Predajca: Lemonbite

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Wild Freesia, Antitranspirant bez alkoholu, dezodorant 65g
61,38 €/1l
4,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Šampón mango a mrkva kids shea moisture 764302905004 (236 ml)
55,52 €/1kg
15,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
95,08 €/1l
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dámsky antiperspirant v tyčinke s 48-hodinovou ochranou SHOWER CLEAN Degree 74 g
69,90 €/1l
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Detská postieľka Posteľ pre mladých Poschodová posteľ Dvojposchodová posteľ Podkrovná posteľ Poschodová posteľ
254,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g
90,66 €/1l
6,89 €
Predajca: Lemonbite

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g
85,39 €/1l
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Lattafa Perfumes - Alhambra Avant EDP 100ml
113,00 €/1l
11,30 €
Predajca: Bugelo

Lenor Crease Releaser Summer Breeze Żelazko w sprayu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
49,90 €/1l
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Speed Stick | Dezodorant - 51 g - 24-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo - Dezodorant v tyčinke
68,43 €/1l
4,50 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite

SONGMICS Sada činiek 2 v 1, 2x10 kg, pre domácnosť, 1 pár
63,99 €
Predajca: Lumarko

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Flieks poschodová posteľ 90x200cm s ochranou proti vypadnutiu, detská posteľ s lamelovým roštom, podkrovná posteľ s rebríkom, kovová poschodová posteľ pre 2 deti, kov, biela
309,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 L, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biela
385,02 €
-19,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
365,77 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Crayola | Neónové voskové pastelky - 8 kusov - Žiarivé farby - Pre deti - Netoxické - Kreatívna sada na vyfarbovanie
1,39 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,09 €
Predajca: Lemonbite

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.
61,38 €/1l
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Philips V Line 273V7QDSB/00, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 px, Full HD, LED, 4 ms, Čierna
521,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Hodnotenie z 27. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mitchum Women gélový antiperspirant Powder Fresh 63g | Dámsky antiperspirant | Bez alkoholu
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
54,90 €/1l

Old Spice Playmaker tuhý dezodorant 68g | Antiperspirant | Bez alkoholu | Pánsky
8,99 €
Predajca: Lemonbite
132,21 €/1l

Dámsky antiperspirant v tyčinke s 48-hodinovou ochranou SHOWER CLEAN Degree 74 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
69,90 €/1l

Antiperspirant a dezodorant s 72-hodinovou ochranou proti poteniu Shower Clean Degree 74 g
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

AXE Dark Temptation tuhý dezodorant 76g | Antiperspirant | Čokoládová vôňa | 48h ochrana
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Wild Freesia, Antitranspirant bez alkoholu, dezodorant 65g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Dezodorant A&H Ultra Max Powder Fresh 73 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

ARM&HAMMER Ultra Max Active Sport antiperspirant dezodorant 73g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,49 €
Predajca: Lemonbite
44,90 €/1l

A&H Fresh Deodorant 73 g
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Degree | Dámsky antiperspirant v tyčinke - čistý púder - 45 G - 48 H ochrana - ochrana proti poteniu - neutralizácia zápachu
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
110,89 €/1l

Degree | Antiperspirant v tyčinke - 45 g - 48-hodinová ochrana - Čistá vôňa do sprchy - Pre mužov - Dlhotrvajúca sviežosť
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
110,89 €/1l

Oriflame Feet Up Osviežujúci sprej na nohy na každý deň, 250 ml
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
67,96 €/1l

Rexona | Antiperspirant - 50 ml - pre ženy - Bavlna Dry 48h - v tyčinke - zloženie bez alkoholu
4,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,85 €
Predajca: Lemonbite
77,00 €/1l

NIVEA MEN Antiperspirant Derma Control Clinical Ultra Comfort, sprej, 150 ml
14,46 €
Predajca: YourFragrance
96,40 €/1l

Ziaja Yego Bloker Antyperspirant dla mężczyzn roll-on, 60 ml
7,99 €
Predajca: SuperMerchant

Prírodný antibakteriálny telový dezodorant Venita Bio Natural Care, 100ml
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
89,90 €/1l

L'Oreal Paris Men Expert Thermic Resist Antyperspirant w kulce, 50ml
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
99 900,00 €/1kg

Reebok Men Dezodorant w kulce Maximum Protection, 50 ml
10,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
133 166,67 €/1kg