4,6



Na základe 9 hodnotení
Creed Queen of Silk parfumovaná voda pre ženy 30 ml
128,27 €
4 275,67 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Queen of Silk parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 056,93 €/1l
229,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml2 976,13 €/1l
223,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml2 676,67 €/1l
200,75 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Royal Water parfémovaná voda unisex 50 ml3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Spring Flower parfumovaná voda pre ženy 30 ml
6 085,00 €/1l
182,55 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Eladaria EDP 30 ml W
4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Spring Flower Woda perfumowana, 30 ml
4 450,33 €/1l
133,51 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Delphinus EDP 50 ml UNISEX
3 471,20 €/1l
173,56 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Wind Flowers Woda perfumowana, 30 ml
3 457,67 €/1l
103,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Kilian Black Phantom Memento Mori EDP with Coffret 50ml pre ženy
9 563,60 €/1l
478,18 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matiere Premiere Vanilla Powder EDP 50 ml UNISEX
3 392,80 €/1l
169,64 €
Predajca: somnia24

Byredo Blanche, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butyl..., 1 kusov
2 425,00 €/1l
242,50 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner - Bayn Al Asrar EDP 80ml
370,00 €/1l
29,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed, Queen Of Silk, parfémová voda, pre ženy, 1,7 ml *fľaštička
4 729,41 €/1l
13,19 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,04 €
Predajca: NutraBestBG

Arabiyat Prestige Nayel Queen parfémovaná voda unisex 70 ml
356,43 €/1l
24,95 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Pride Queen Of Roses parfémovaná voda pre ženy 100 ml
315,50 €/1l
31,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Checkmate Queen parfémovaná voda pre ženy 100 ml
314,50 €/1l
31,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Hamidi Ishq Forever parfémovaná voda pre ženy 100 ml
201,00 €/1l
20,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumovaná voda Creed bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda od značky Creed bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Creed Queen of Silk voda parfumovaná 30ml
Parfémovaná voda od značky Creed bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Creed Queen of Silk voda parfumovaná 30ml
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3508440000507
- Číslo od výrobcu
- CREED1103074
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3508440000507
- Číslo od výrobcu
- CREED1103074
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Creed Queen of Silk parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 056,93 €/1l
229,27 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Creed Aventus For Her Woda perfumowana, 30 ml
4 242,00 €/1l
127,26 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Carmina parfémovaná voda pre ženy 30 ml
4 212,33 €/1l
126,37 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Eladaria EDP 30 ml W
4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
2 740,00 €/1l
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
362,50 €/1l
36,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee parfémovaná voda unisex 75 ml
411,00 €/1l
41,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Amouage Love Delight parfémovaná voda pre ženy 100 ml
3 290,00 €/1l
329,00 €
Predajca: FragrancesBg

Parfums de Marly Delina Parfum 75ml Pre Ženy
2 962,53 €/1l
222,19 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance parfumovaná voda 100ml
3 560,00 €/1l
356,00 €
Predajca: FragrancesBg

Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml
2 976,13 €/1l
223,21 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banán, 100–140 cm mrazuvzdorný rýchlo rastúci exotická záhradná rastlina odolná banánovníková rastlina
39,90 €
Predajca: Blumen-Senf

Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Creed Love in White Woda perfumowana, 30 ml
4 477,67 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

The House Of Oud Royal Stone Collection Ruby Red Woda parfumovaná 75ml
3 202,80 €/1l
240,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
341,50 €/1l
34,15 €
Predajca: NutraBestBG

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gritti Duchessa Parfumový extrakt 100 ml UNISEX
2 053,40 €/1l
205,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%11% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
11%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tovar prišiel v krátkom čase!
Objem 0,05 l
Vôňu som ešte neotvorila. Dávam ju ako vianočný darček :) Ale obdarovanému sa páči sama o sebe a všeobecne ju miluje viac ako čokoľvek iné !!!!!
Hodnotenie z 1. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherná, nádherná vôňa!
Objem 0,03 l
Luxusná a elegantná. Nádherná vôňa! Zahalujúci, čarovný závoj z najjemnejšieho hodvábu. Môj poklad. Moje "ja" ))
Hodnotenie z 19. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezkonkurenčná cena
Objem 0,03 l
Milujem tento parfum.
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 9. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l