5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Haribo Harry Potter ovocné žuvačky s magickým nádychom 160g
3,01 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,65 €-11%
16,56 € / 1kg
plus poštovné od 4,34 €
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Ovocné gumené cukríky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686328620, Palmový olej, B, e296, e330, e331, e331iii, e334, e428, e440, e901, 330 kcal, 65 g, 0,5 g9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 300g13,80 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g5,92 €/1kg
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g135,80 €/1kg
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Haribo Hermiona Grangerová ovocné žuvačky magické figúrky vrecko 160g
16,56 €/1kg
2,65 €
Predajca: Magule-cz

Haribo Harry Potter ovocné žuvačky Luna Lovegood vegetariánske balenie 160g
25,00 €/1kg
4,00 €
Predajca: Katomix

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Harry Potter ovocné žuvačky Draco Malfoy sour pack 160g
25,00 €/1kg
4,00 €
Predajca: Katomix

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
13,90 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
15,13 €/1kg
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Katjes Wunderland kyslé vegánske ovocné žuvačky magicky lahodné 175g
8,39 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wine Gums ovocná žuvačka s mäkkou konzistenciou 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Fruity Bussi ovocná žuvačka s ovocnou náplňou z penového cukru 175g
10,50 €/1kg
1,89 €
Predajca: Katomix

Haribo tmavý kornútok zeleninová zmes sladké drievko čiastočná ovocná žuvačka 175g
13,26 €/1kg
2,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
17,87 €/1kg
13,40 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Haribo Harry Potter ovocné žuvačky s magickým nádychom 160g
Vrecko ovocných žuvačiek Haribo Harry Potter 160 g ponúka magický výber ovocných žuvačiek špeciálne navrhnutých pre fanúšikov slávneho čarodejníckeho učňa. Tieto pochúťky spájajú klasickú kvalitu Haribo s magickým nádychom Harryho Pottera a ponúkajú jedinečné tvary a príchute.
Vlastnosti výrobku: - Haribo je veľmi obľúbený a obľúbený, ale aj veľmi obľúbený:
- Tieto ovocné žuvačky ponúkajú rôznepríchute, vrátane koly. Niektoré gumové cukríky majú aj jemný penový cukrový povlak, ktorý im dodáva zaujímavú textúru a dotvára chuť.
- Tvary a dizajn: V súlade s témou Harryho Pottera sú gumové cukríky navrhnuté v tvaroch pripomínajúcich známe symboly a prvky z kníh a filmov o Harrym Potterovi, ako sú čarodejnícke klobúky, metly a dokonca aj známe postavy.
- Balenie: Vrecko je farebné a atraktívne, s obrázkami a vzormi pripomínajúcimi svet Harryho Pottera, takže je mimoriadne atraktívne pre zberateľov a fanúšikov.
- Cieľová skupina: Ideálne pre deti a dospelých, ktorí sú fanúšikmi série Harry Potter, ako aj pre zberateľov filmového a knižného tovaru. Tieto gumové cukríky sa výborne hodia aj na oslavy, filmové maratóny alebo ako milý darček.
Tipy na použitie:
- Pochúťka: ideálne na vychutnávanie pri čítaní kníh o Harrym Potterovi alebo sledovaní filmov. Dajú sa použiť aj ako kreatívna dekorácia na tematické večierky.
- Skladovanie: Aby sa zachovala čerstvosť, vrecúško by sa malo po otvorení starostlivo uzavrieť a skladovať na chladnom a suchom mieste.
O spoločnosti Haribo: Spoločnosť Haribo je renomovaný výrobca ovocných žuvačiek a sladkého drievka, známy svojimi vysokokvalitnými cukrovinkami, ktoré sú obľúbené u ľudí všetkých vekových kategórií. Značka je synonymom zábavy a pôžitku a ovocné žuvačky Harry Potter sú vzrušujúcim prírastkom do ich sortimentu, ktorý oslavuje magický svet J. K. Rowlingovej.
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; dextróza; želatína; okysľovač: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: mrkva, spirulina, reďkovka, jablko, čierne ríbezle; slnečnicový olej; aróma; karamelový sirup; glazúra: včelí vosk biely a žltý. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 338 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1437 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 77g Sacharidy vrátane cukru: 46g Tuky: 0,5g Tuky vrátane nasýtených tukov: 0,1g Vláknina: -g Bielkoviny: 5,7g Soľ: 0g
- Hmotnosť
- 160 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Obchodný názov
- Ovocné žuvačky, niektoré s penovým cukrom a kolovou príchuťou
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 10054657
- EAN kód
- 4001686010075
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; dextróza; želatína; okysľovač: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: mrkva, spirulina, reďkovka, jablko, čierne ríbezle; slnečnicový olej; aróma; karamelový sirup; glazúra: včelí vosk biely a žltý. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 338 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1437 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 77g Sacharidy vrátane cukru: 46g Tuky: 0,5g Tuky vrátane nasýtených tukov: 0,1g Vláknina: -g Bielkoviny: 5,7g Soľ: 0g
- Hmotnosť
- 160 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Obchodný názov
- Ovocné žuvačky, niektoré s penovým cukrom a kolovou príchuťou
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 10054657
- EAN kód
- 4001686010075
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Haribo Hermiona Grangerová ovocné žuvačky magické figúrky vrecko 160g
16,56 €/1kg
2,65 €
Predajca: Magule-cz

Haribo Ron Weasley ovocné žuvačky s magickými symbolmi 160g
12,13 €/1kg
1,94 €
Predajca: Katomix

Haribo Harry Potter ovocné žuvačky Draco Malfoy sour pack 160g
25,00 €/1kg
4,00 €
Predajca: Katomix

Jelly Belly Harry Potter Choclate Frogs, Chocolate snacks, Čokoláda, 15 g, PE sáčok
414,00 €/1kg
6,21 €
Predajca: Magule-cz

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Hovoriace Plyšové zvieratka škrečok opakuje elektronické domáce zvieratá hračka pre dieťa deti opakovať funkciu hovoriace škrečok darčeky Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Babynest cocoon novorodenec 90 x 50 cm - Ručne vyrobené hniezdočko na maznanie hniezdočko z bavlnených sovičiek svetlošedá
101,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Maped 740701, 4 kusov, Červená, Zelená, Modrá, Žltá, Hrot dláta, 1 mm, 5 mm
8,20 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,40 €
Predajca: M_plus_L

Maped 851701, Plast, Viacfarebný
4,96 €
Predajca: M_plus_L

Haribo Harry Potter ovocné žuvačky Luna Lovegood vegetariánske balenie 160g
25,00 €/1kg
4,00 €
Predajca: Katomix

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
13,90 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Maped 845407 HARRY POTTER ceruzka z vlákien, 12 kartónových škatuliek
16,30 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pommes Sauer kyslé ovocné žuvačky s cukrom 100g
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686328620, Palmový olej, B, e296, e330, e331, e331iii, e334, e428, e440, e901, 330 kcal, 65 g, 0,5 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Fruity Bussi ovocná žuvačka s ovocnou náplňou z penového cukru 175g
10,50 €/1kg
1,89 €
Predajca: Katomix

Obrus Harry Potter
44,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Maped 220003, Červená, Žltá, 1 kusov
8,85 €
Predajca: M_plus_L

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

Balenie 20 vákuových vriec na oblečenie so vzduchotesným ventilom a ručnou pumpou - STORAGEBAG
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,80 €/1kg
20,02 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
135,80 €/1kg
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Okno Color Glas Design Set XXL
59,58 €/1l
42,90 €
Predajca: MUZIKER

HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
62,31 €/1kg
9,97 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg