5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Moresque Spray Art Collection Fiore Di Portofino - parfumovaná voda3 873,40 €/1l
193,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 325,60 €/1l
341,11 €
-8,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
332,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Basso Eau De Parfum 100 ml (unisex)1 809,50 €/1l
180,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kajal Sawlaj EDP 100 ml UNISEX1 469,00 €/1l
146,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sospiro Diva Eau De Parfum 75 ml (unisex)
1 906,00 €/1l
142,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
1 979,40 €/1l
197,94 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff " V " Accento Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 729,90 €/1l
172,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BeerKicks-GmbH

Sospiro Cadenza EDP 100 ml UNISEX
1 516,90 €/1l
151,69 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Sospiro Erba Pura Magica EDP 100 ml UNISEX
2 007,00 €/1l
200,70 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Xerjoff Opera Woda perfumowana, 100 ml
1 960,50 €/1l
196,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Xerjoff Accento parfémovaná voda unisex 50 ml
2 199,80 €/1l
128,37 €
-18,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,99 €
Predajca: BeerKicks-GmbH

Xerjoff Accento Woda perfumowana, 100 ml
1 782,50 €/1l
178,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 729,20 €/1l
172,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sospiro Perfumes Contralto parfumovaná voda, 100 ml
1 874,80 €/1l
187,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Sospiro Erba Leather EDP 100 ml UNISEX
1 727,00 €/1l
172,70 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Sospiro Tenore EDP 100 ml UNISEX
1 563,80 €/1l
156,38 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Sospiro Viola EDP 75 ml UNISEX
1 885,33 €/1l
141,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémová voda UNISEX
ananas,hyacint
kosatec,jasmín,růžový pepř
pižmo,vanilka,jantar,vetiver,pačuli
Sospiro Accento Viola je exkluzívna unisexová parfumovaná voda, ktorá spája taliansku eleganciu, hudobnú inšpiráciu a bohatú orientálno-kvetinovú vôňu. Značka Sospiro, známa svojou nou a umeleckou tvorbou, predstavuje touto vôňou poctu odtieňu fialovej – teda nie len vo farbe, ale aj v emóciách a harmónii. Accento Viola je vôňa plná kontrastov, elegancie a zmyselnej hĺbky. Parfum sa otvára živou a energickou úvodnou nótou ananásu, čiernych ríbezlí a sviežich aldehydov, ktoré vytvárajú dojem vzdušnosti a oslnivého u. Srdce vône sa nesie na vlne opulentných kvetinových tónov – predovšetkým ruže, jazmínu a fialky, ktoré dodávajú celej kompozícii romantický a umelecký rozmer. V závere sa vôňa usadzuje do bohatého a elegantného základu tvoreného pižmom, vanilkou, pačuli a nádechu ambre, ktoré parfumom dodávajú zamatový, hrejivý a dlhotrvajúci charakter. Tento unisex parfum je ideálny na výnimočné príležitosti – večerné spoločenské udalosti, umelecké prostredie alebo chvíle, kedy chcete pôsobiť kultivovane a príťažlivo. Sospiro Accento Viola osloví tých, ktorí milujú vône s hĺbkou, bohatým vývojom a umeleckou dušou. Vôňa, ktorá nezostane bez povšimnutia – noblesná, sofistikovaná a úplne jedinečná.
- Model
- Accento Viola
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.505 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Sospiro
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3770009763790
- Model
- Accento Viola
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.505 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Sospiro
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3770009763790
Hodí sa k tomu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Parfums de Marly Layton EDP 75 ml UNISEX
2 838,67 €/1l
212,90 €
Predajca: Denpoli-Venda

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
1 979,40 €/1l
197,94 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,70 €/1l
38,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Xerjoff Accento Woda perfumowana, 100 ml
1 782,50 €/1l
178,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff - Casamorati 1888 Lira EDP 100ml
1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: PerfumTraders

Sospiro Basso Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 809,50 €/1l
180,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff - Casamorati Quattro Pizzi EDP 100ml
1 764,10 €/1l
176,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Xerjoff Opera Woda perfumowana, 100 ml
1 960,50 €/1l
196,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Uden parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 209,20 €/1l
160,46 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Casamorati Italica parfémovaná voda unisex 100 ml
1 916,30 €/1l
191,63 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,67 €/1l
48,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi - Rosso Pompei Extrait de Parfum 100ml
2 434,40 €/1l
243,44 €
Predajca: PerfumTraders

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
349,50 €/1l
34,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Xerjoff - Casamorati 1888 Fiero EDP 100ml
1 682,00 €/1l
168,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldfield & Banks Silky Woods Edp Spray
1 847,00 €/1l
184,70 €
Predajca: somnia24

Lattafa Perfumes - Art of Arabia III EDP 100ml
319,20 €/1l
31,92 €
Predajca: NutraBestBG

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
359,40 €/1l
35,94 €
Predajca: somnia24

Xerjoff - Casamorati 1888 Dama Bianca EDP 100ml
1 896,50 €/1l
189,65 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff La Capitale Woda perfumowana, 50 ml
3 514,40 €/1l
175,72 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Sospiro Diva Eau De Parfum 75 ml (unisex)
1 906,00 €/1l
142,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Kvalita a cena sa skvele zhodujú. Fľaštička vyzerá skvele.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l