Už len 3 kusy za túto cenu
Frisia Astra Lakritzmäuse (3 kg)
56,01 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,49 €-43%
10,50 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Bonbóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Roshen Mintex Mint Candy 1Kg25,99 €/1kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Rosheni Lazy Cow Oplatky v čokoláde 1 kg25,09 €/1kg
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
nimm2® 360509 nimm2® Bonbons 429,0 g8,58 €/1kg
3,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g6,65 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kyslé medvede Frisia - 3 kg
11,00 €/1kg
32,99 €
Predajca: Candyspot

Frisia Zure Tutters – 1,25 kilogramu
19,19 €/1kg
23,99 €
Predajca: Candyspot

Wawel Cukierki CocoAch! Truskawkowe 1 kg
19,79 €/1kg
20,38 €
Predajca: Megasam24PL

Frisia Zoete Beertjes – 3 kilogramy (2 balenia po 1,5 kilogramu)
11,00 €/1kg
32,99 €
Predajca: Candyspot

Wawel Cukierki Kukułka 1 kg
11,85 €/1kg
11,85 €
Predajca: Katomix

Frisia kandizovaná slanina (50 kusov)
19,05 €/1kg
26,42 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,00 €
Predajca: Pantry_Intl

Winiary Galaretka agrestowa 1,3 kg
19,82 €/1kg
28,24 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,76 €
Predajca: Katomix

Broskyne Haribo (6 kg)
10,92 €/1kg
103,95 €
-38,46 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,49 €
Predajca: Candyspot

Fľaše s kyslou kolou Astra - 3 kg
11,00 €/1kg
55,43 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,99 €
Predajca: Candyspot

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 1 kg
11,57 €/1kg
13,75 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,03 €
Predajca: Megasam24PL

Winiary Kisiel truskawkowy 1,3 kg
12,18 €/1kg
22,66 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,93 €
Predajca: Megasam24PL

Michaszki Duo Mieszanka Wedel 1 kg
12 173,08 €/1kg
13,69 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,66 €
Predajca: Megasam24PL

Delicje Biszkoptowe z Galaretką Pomarańczową 135 g
7,07 €/1kg
0,99 €
Predajca: Megasam24PL

Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg
11,99 €/1kg
12,47 €
Predajca: Katomix

Wawel Cukrovinky CocoAch! Čerešňové 1 kg
25,80 €/1kg
26,57 €
Predajca: Katomix

Wawel Pastylki Miętowe 1 kg
17,98 €/1kg
18,70 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Frisia Astra Lakritzmäuse (3 kg)
- Zloženie
- cukor, glukózový sirup, PŠENIČNÝ škrob, voda, želatína (SULFIT), modifikovaný kukuričný škrob, salmiaková soľ, extrakt z koreňa sladkého drievka, JAČMEŇOVÝ sladový extrakt, aróma, rastlinné oleje (palmový, kokosový), látky na lesk: včelí vosk, karnaubský vosk
- Výživové údaje
- Energia (kJ)1318 kJEnergia (kcal)310 kcalTuky, z toho0,50 g- nasýtené mastné kyseliny0,30 g- mononenasýtené mastné kyseliny0 g- polynenasýtené mastné kyseliny0 gSacharidy, z toho69,00 g- cukry47,00 g- polyoly0 g- škrob0 gVláknina0 gBielkoviny7,70 gSoľ0,05 g
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- Astra Faam
- Obchodný názov
- Astra Sweets N.V.
- Výrobca
- Astra Faam
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V-34-8928-3-kilo
- EAN kód
- 5411011518234
- Zloženie
- cukor, glukózový sirup, PŠENIČNÝ škrob, voda, želatína (SULFIT), modifikovaný kukuričný škrob, salmiaková soľ, extrakt z koreňa sladkého drievka, JAČMEŇOVÝ sladový extrakt, aróma, rastlinné oleje (palmový, kokosový), látky na lesk: včelí vosk, karnaubský vosk
- Výživové údaje
- Energia (kJ)1318 kJEnergia (kcal)310 kcalTuky, z toho0,50 g- nasýtené mastné kyseliny0,30 g- mononenasýtené mastné kyseliny0 g- polynenasýtené mastné kyseliny0 gSacharidy, z toho69,00 g- cukry47,00 g- polyoly0 g- škrob0 gVláknina0 gBielkoviny7,70 gSoľ0,05 g
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- Astra Faam
- Obchodný názov
- Astra Sweets N.V.
- Výrobca
- Astra Faam
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V-34-8928-3-kilo
- EAN kód
- 5411011518234
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Fisherman's Friend - aníz - 24er
98,25 €/1kg
58,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
104,71 €/1kg
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
15,86 €/1kg
15,86 €
Predajca: somnia24

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové cukríky | Kaffeebonbons
732,50 €/1kg
102,55 €
Predajca: SpiritsFlavour

Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
46,90 €/1kg
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
38,10 €/1kg
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaiser Japonské mätové cukríky 90 g
21,67 €/1kg
1,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

De Bron Karibské a krémové žuvačky – 1 kilogram
24,99 €
Predajca: Candyspot

Barkleys Mini mentolky s príchuťou škorice bez cukru 15g
112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Cukrovinky Coffee Like 1 kg
9,84 €/1kg
9,84 €
Predajca: VISO

Krabica MENTOS so 40 rolkami - sladké drievko
27,33 €/1kg
40,99 €
Predajca: Candyspot

Mampfi jedlý papier karamel 290g
35,28 €/1kg
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Celozrnné sušienky s kúskami čokolády 126 g
25,54 €/1kg
3,32 €
Predajca: LAVONIO

Spoznajte Buldak Box | BULDAK Ramen 14er MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14er MIX podľa chuti
22,60 €/1kg
33,90 €
Predajca: kennenlernbox

Perle di Sole tvrdé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
29,75 €/1kg
5,95 €
Predajca: SolarCosa

Fruittella - Summerfruit - 20 roliek
29,31 €/1kg
32,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,38 €
Predajca: Pantry_Intl

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
14,47 €/1kg
14,47 €
Predajca: somnia24

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
26,07 €/1kg
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4011932228284, Palmový olej, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
21,80 €/1kg
1,09 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
24,11 €/1kg
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, prírodná chuť
73,07 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
75,80 €/1kg
3,79 €
Predajca: taleoo

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
11,27 €/1kg
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posýpky s menším množstvom cukru, plné chuti
37,30 €/1kg
7,46 €
Predajca: Pantry_Intl

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
26,17 €/1kg
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

S Fisherman's Friend Spearmint | Krabička 24 vrecúšok | Príchuť mentolu a mäty | Bez cukru pre svieži dych | Vegan, 25 g (24 balení) / single
75,82 €/1kg
45,49 €
Predajca: somnia24

SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou maliny a brusnice 150g
67,07 €/1kg
10,06 €
Predajca: LAVONIO

KUKURIČNÉ RÚRKY S KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ 18 g - ALAŠKA
0,02 €/1kg
0,42 €
Predajca: superbrandshop

Frigeo Ahoj šerbetové kúsky 200ST
15,46 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg