5,0



Na základe 1 hodnotenia
Kapsuly Na Podporu Trávania Enzymax Complex+ 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)
24,29 €
0,59 € / 1kg
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Paraxan - doplnok stravy na podporu zdravia čriev, 30 kapsúl2 235,29 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Ďalšie informácie o reklame
CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl2 897,65 €/1kg
49,26 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Ďalšie informácie o reklame
Garcinia Cambogia Forte – kapsuly na podporu metabolizmu – 30 kapsúl1 715,71 €/1kg
36,03 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Ďalšie informácie o reklame
Vegánsky doplnok stravy na podporu metabolizmu makronutrientov, 30 kapsúl, 17 g3 058,24 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Masel Sodný Forte Max Bezlepku 100 Kapsulí - Konopovanie (Biowen)
0,36 €/1kg
20,69 €
Predajca: medpak_shop

Omega-3 Forte Bezlepku 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,24 €/1kg
21,39 €
Predajca: medpak_shop

Berberine Complex+ Bezlepku 60 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,71 €/1kg
21,89 €
Predajca: medpak_shop

Citrát Horčíka + Vitamín B6 Bez Lepku 100 Kapsúl - Hempking (Biowen)
0,12 €/1kg
10,29 €
Predajca: medpak_shop

HEPA STRONG COMPLEX+ KAPSule na podporu pečene 90 ks - HEMPKING (BIOWEN)
0,35 €/1kg
24,49 €
Predajca: medpak_shop

KAPSULKY PRE SPRÁVNU HLADINU CHOLESTEROLU CHOLESTOVIT COMPLEX+ 90 ks - HEMPKING (BIOWEN)
0,41 €/1kg
21,89 €
Predajca: medpak_shop

ASHWAGANDHA BEZLEPKOVÝ EXTRAKT (400 mg) 120 KAPSULÍ - KONOPOVKA (BIOWEN)
0,31 €/1kg
18,74 €
Predajca: Biogo

Parazytek - perorálna tekutina 100 ml EKOTOT
137,90 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Inozytol Complex+ 100 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,38 €/1kg
27,59 €
Predajca: medpak_shop

Vitamín B Komplex+ Bezlepku 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,46 €/1kg
24,29 €
Predajca: medpak_shop

VITAMIN C COMPLEX+ PRÁŠOK 150 g - KONOPA (BIOWEN)
0,07 €/1kg
20,80 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,81 €
Predajca: Katomix

Výživový doplnok na podporu trávenia Doppelherz Artischocke Curcuma, 30 kapsúl
49,60 €/1kg
4,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

DOPPELHERZ Curcuma 750 kapsúl, 60 kapsúl
13,16 €
Predajca: AllYouNeed

Betaine Hcl Complex 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,30 €/1kg
18,39 €
Predajca: medpak_shop

Q-Folic 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,47 €/1kg
15,09 €
Predajca: medpak_shop

Curcumin Reishi Complex - 60 kapsúl
254,37 €/1kg
12,21 €
Predajca: BioCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZLOŽENIE
Digezyme® Complex, vrátane: alfa amylázy (z Aspergillus oryzae), neutrálnej proteázy (z Bacillus licheniformis), celulázy (z Trichoderma reesei), laktázy (z Aspergillus oryzae), lipázy (z Aspergillus oryzae™), Inaveae™ (akáciová vláknina a baobabová vláknina), papaín 12000 USP, bromelain 2400 GDU, extrakt z listov rozmarínu [DER 10:1] štandardizovaný na 2 % kyseliny rozmarínovej, 3 % kyseliny ursolovej a 8 % kyseliny karnosovej Lactowise® Complex : Bacillus coagulans MTCC 5856 (probiotikum), galaktomanan (prebiotikum), probiotikum Lactospore® (Bacillus coagulans MTCC 5856), obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza.
DigeZyme, Lactowise, Lactospore sú ochranné známky spoločnosti Sabinsa Europe GmbH. Inavea je ochranná známka spoločnosti Nexira
Zloženie v 1 kapsule
Digezyme® Complex - 150 mg
vrátane alfa amylázy (z Aspergillus oryzae) - 3600 U
vrátane neutrálnej proteázy (z Bacillus licheniformis) - 900 U
vrátane celulázy (z Trichoderma reesei) - 30 U
vrátane laktázy (z Aspergillus oryzae) - 600 U
vrátane lipázy (z Aspergillus oryzae) - 150 U
Inavea™ (akáciová a baobabová vláknina) - 100 mg
papain 12000 USP - 50 mg
bromelain 2400 GDU - 60 mg
extrakt z listov rozmarínu [DER 10:1] - 80 mg
vrátane 2% kyseliny rozmarínovej - 1,6 mg
vrátane 3% kyseliny ursolovej - 2,4 mg
vrátane 8% kyseliny karnozovej - 6,4 mg
Lactowise® Complex - 10 mg
vrátane Bacillus coagulans MTCC 5856 (probiotikum) – 0,15 miliardy
vrátane galaktomananu (prebiotikum) – 4,5 mg
Probiotikum Lactospore® – 10 mg
(Bacillus coagulans MTCC 5856) – 0,15 miliardy
POPIS
EnzyMax Complex+ od Biowen je produkt obsahujúci tráviace enzýmy, synbiotikum, probiotikum, vlákninu a extrakt z rozmarínu, štandardizovaný na účinné látky. Ako bohatá je každá kapsula tohto doplnku si môžete prečítať v sekcii Ingrediencie. Žiadny z tráviacich enzýmov, ktoré sme do produktu zahrnuli, nepochádza zo zvierat, takže tento doplnok môžu užívať aj ľudia na rastlinnej strave!
ODPORUČENÁ KONZUMÁCIA A INÉ POZNÁMKY
Odporúčaná denná dávka potrebná na dosiahnutie priaznivého účinku: 1 kapsula denne s jedlom.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Doplnky stravy nemožno používať ako náhradu pestrej stravy.
Pestrá strava a zdravý životný štýl sú základom pre správne fungovanie organizmu.
ODPORUČENÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Uchovávajte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a slnečným žiarením.
- Skladovanie a použitie
- Uchovávajte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a slnečným žiarením.
- Zloženie
- v popise
- Výživové údaje
- b/d
- Hmotnosť
- 41000 g
- Potravinársky podnik
- HEMPKING (suplementy diety, kosmetyki)
- Obchodný názov
- KAPSULY NA PODPORU TRÁVANIA ENZYMAX COMPLEX+ 90 KAPSULÍ - KONOPOV (BIOWEN)
- Výrobca
- HEMPKING
- Rozsah dodávky
- 1 fľaša s 90 kapsulami
- Označenie množstva
- szt
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- v popise
- EAN kód
- 5904806120717
- Skladovanie a použitie
- Uchovávajte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a slnečným žiarením.
- Zloženie
- v popise
- Výživové údaje
- b/d
- Hmotnosť
- 41000 g
- Potravinársky podnik
- HEMPKING (suplementy diety, kosmetyki)
- Obchodný názov
- KAPSULY NA PODPORU TRÁVANIA ENZYMAX COMPLEX+ 90 KAPSULÍ - KONOPOV (BIOWEN)
- Výrobca
- HEMPKING
- Rozsah dodávky
- 1 fľaša s 90 kapsulami
- Označenie množstva
- szt
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- v popise
- EAN kód
- 5904806120717
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

HEPA STRONG COMPLEX+ KAPSule na podporu pečene 90 ks - HEMPKING (BIOWEN)
0,35 €/1kg
24,49 €
Predajca: medpak_shop

Masel Sodný Forte Max Bezlepku 100 Kapsulí - Konopovanie (Biowen)
0,36 €/1kg
20,69 €
Predajca: medpak_shop

Omega-3 Forte Bezlepku 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,24 €/1kg
21,39 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Berberine Complex+ Bezlepku 60 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,71 €/1kg
21,89 €
Predajca: medpak_shop

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biowen Organický selén 100 k
415,31 €/1kg
13,29 €
Predajca: medpak_shop

Sanprobi Super Formula 40 kapsułek
409 600,01 €/1kg
10,78 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,24 €
Predajca: Katomix

Linex Forte 28 kapsúl - Posilnená formula pre správnu črevnú mikrobiotu.
799 666,69 €/1kg
23,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Citrát Horčíka + Vitamín B6 Bez Lepku 100 Kapsúl - Hempking (Biowen)
0,12 €/1kg
10,29 €
Predajca: medpak_shop

Koenzým Q10 Bezlepku 100 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,97 €/1kg
31,89 €
Predajca: Biogo

Zinok 3X Imunita Bez Lepku 100 Kapsúl - Hempking (Biowen)
0,42 €/1kg
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Alflorex 30 kapsułek
1 199 600,03 €/1kg
29,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

Parazytek - perorálna tekutina 100 ml EKOTOT
137,90 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
23,64 €/1l
12,44 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,82 €
Predajca: Katomix

IODICA Prírodný jódový koncentrát 100 ml sklenená fľaša + pipeta
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: medpak_shop

PARAZAX complex 30 kapsúl originál
3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

DRASLÍK FORTE (1100 mg) BEZLEPKU 100 KAPSULÍ - KONOPOV (BIOWEN)
0,11 €/1kg
12,29 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Asad Zanzibar, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, čierne korenie, Levanduľa, Kosatec, Morská soľ
228,10 €/1l
22,81 €
Predajca: Glamperfeu

OMNi-BiOTiC 10 s vysoko aktívnymi črevnými symbiontmi, 30 ks. Vrecúška
191,91 €/1kg
40,11 €
Predajca: AbisZ-Markt

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Omega-3 Family 225 Kapsulí - Biowen
6 672,50 €/1kg
26,69 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

KAPSULKY PRE SPRÁVNU HLADINU CHOLESTEROLU CHOLESTOVIT COMPLEX+ 90 ks - HEMPKING (BIOWEN)
0,41 €/1kg
21,89 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Activlab Pharma Essepatil MAX 600mg, 30 kapsúl - Vysoký obsah sójových fosfolipidov, Sójový lecitín na pečeň, nervový systém a cholesterol
187,50 €/1l
7,50 €
Predajca: Activlab_Official_Store
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg