5,0



Na základe 1 hodnotenia
Bylinky Babka Płesznik 300 g obilnín
6,19 €
20,63 € / 1kg
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
9h 25m 49s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Bylinky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Chmeľové šišky 500g10 190,00 €/1l
10,19 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Ihrlich 1051 Schwedenbitter-Ansatz, 90,2 g120,11 €/1kg
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Mariendistel Mariendistelsamen 1 Kg 100%9,99 €/1l
21,99 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sichuanské korenie v zrnách, 100 g4 990,00 €/1l
4,99 €
Predajca: BRAT_PL

Mletá kurkuma 250 g
11,16 €/1kg
2,79 €
Predajca: medpak_shop

Winiary kurací vývar 180 g
14,68 €/1kg
2,79 €
Predajca: Katomix

Bylinka žihľava list 200 g
14,95 €/1kg
2,99 €
Predajca: medpak_shop

Bylinný bodliak, mletý, neodstredený 200 g
7,95 €/1kg
1,59 €
Predajca: medpak_shop

Nakrájaná bylina vlčieho bôbu 250g
12,79 €/1kg
3,39 €
Predajca: BRAT_PL

Sumach Kotányi 10 g
63,50 €/1kg
2,49 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,27 €
Predajca: Katomix

Bylinný koreň púpavy 100 g
25,90 €/1kg
2,59 €
Predajca: medpak_shop

Ziółko Mieszanka Heli, 100 g
32 600,00 €/1kg
4,89 €
Predajca: medpak_shop

Nakrájaná citrónová tráva25 g Sonnentor
98,40 €/1kg
2,46 €
Predajca: taleoo

Bylinné šištičky chmeľu 50 g
37,80 €/1kg
1,89 €
Predajca: medpak_shop

Kurkuma – prášok, 60 g | GOVINDA
69,67 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Divoký cesnak18 g Sonnentor
131,11 €/1kg
2,36 €
Predajca: taleoo

Kamis Imbir Mielony 15 g
144,67 €/1l
2,47 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,17 €
Predajca: Katomix

Bylinný balzam 200 g
14,95 €/1kg
2,99 €
Predajca: medpak_shop

Majoran 250g
8,85 €/1kg
2,39 €
Predajca: BRAT_PL

Kamis Marináda na mäso a hydinu 20 g
36,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Psyllium psyllium 300 g
Čo je psyllium psyllium?
Psyllium [latinsky: Plantago psyllium] je všeobecne známe aj ako stredomorský skorocel. Je to rastlina, ktorá pochádza z oblasti Stredozemného mora, Ázie a severnej Afriky. Semená psyllia majú hnedú farbu, vďaka ktorej môžu pripomínať ľanové semeno. Semená psyllia sú veľmi cenným zdrojom mnohých dôležitých látok pre organizmus, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie. Veľké množstvo týchto cenných látok znamená, že semená psyllia sa používajú pri liečbe mnohých ochorení a ťažkostí.
Semená psyllia - najdôležitejšie vlastnosti
- Reguluje frekvenciu vyprázdňovania a zlepšuje tráviace procesy.
- Pozitívne pôsobí na bakteriálnu flóru v črevách, a tým predchádza problémom s tráviacim systémom.
- Pomáha znižovať hladinu zlého LDL cholesterolu a zvyšovať hladinu dobrého cholesterolu - HDL
- . Podporuje proces chudnutia.
- Upokojuje aj tie najťažšie hemoroidy.
Úloha psyllia v našom tele
Hlavným prínosom používania semien psyllia je zdravotný vplyv na správne fungovanie čriev. V tomto ohľade je účinok podobný účinku ľanového semienka. Okrem toho psyllium zmierňuje hemoroidy, hladinu cukru v krvi a zmierňuje nepríjemnú psoriázu a rosaceu. možno používať aj u detí, ale v dobre zvolenom množstve. Semienka psyllia často používajú aj ľudia, ktorí držia redukčnú diétu a chcú si udržať postavu. Pravidelné užívanie psyllia môže viesť k u pravidelnej stolice, čo má veľmi pozitívny vplyv na pohodu a funkciu človeka, ktorý bojuje so zápchou alebo inými tráviacimi problémami.
Zloženie výrobku: 100% psyllium, surovina najvyššej kvality.
Krajina pôvodu: Poľsko
Psyllium psyllium, naša koža
Psyllium sa používa aj v boji proti kožným problémom. Ak chcete naplno využiť jeho liečivý potenciál, pripravte si domáci nálev zo semien psyllia a používajte ho na obklady. Používanie semien psyllia týmto spôsobom môže zmierniť nepríjemné svrbenie pokožky a znížiť počet pupienkov. Psyllo veľmi dobre znáša zápaly pokožky a nadmerné olupovanie epidermy.
- Zloženie
- 100 % psyllium
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- ZIÓŁKO
- Obchodný názov
- Kräuter plantain
- Výrobca
- ZIÓŁKO
- EAN kód
- 5903240520565
- Zloženie
- 100 % psyllium
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- ZIÓŁKO
- Obchodný názov
- Kräuter plantain
- Výrobca
- ZIÓŁKO
- EAN kód
- 5903240520565
Hodí sa k tomu

ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesná jahoda / Kolagén / Hydrolyzovaný hovädzí kolagén VERISOL® obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín C a biotín
141,47 €/1l
42,44 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

MasterLED dizajnové závesné svietidlo zlaté 6 svetiel - moderné sklenené závesné svietidlo E27 do jedálne a obývačky, výškovo nastaviteľné
56,24 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,28 €
Doprava zdarma
Predajca: master-led

Sanprobi Super Formula 40 kapsułek
409 600,01 €/1kg
10,78 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,24 €
Predajca: Katomix

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Tefal Easy Fry & Grill EY5018, Teplovzdušná fritéza, 4,2 L, 80 °C, 200 °C, 6 osôb, 60 min
90,22 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Levanduľa
1 214,08 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Samsung Galaxy Watch4 40 mm Bluetooth Black Neu
479,00 €
Predajca: G-Electronics

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZMH závesné svetlo LED závesná lampa stmievateľná s diaľkovým ovládaním 55W jedálenská stolová lampa jedálenský stôl biela závesná lampa kruhová výškovo nastaviteľná lampa do jedálne
92,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

vidaXL Mini bežecký pás skladací 93x36 cm čierny
166,92 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

SCHÜTTE dizajnová vaňová batéria DENVER, vaňová batéria s 1/2" sprchovou prípojkou, jednopáková vaňová batéria čierna matná
112,80 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sedacia súprava do U na každodenné spanie FREDERIK - šedá / čierna
650,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

WOLTU 2 x jedálenská stolička s operadlom, z imitácie kože, drevené nohy, čierna farba
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Domáci bežecký pás s motorom 3,0 HP a 12 prednastavenými programami, bežecké pásy 14KM/H, max. zaťaženie 140KG
359,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Remington H5600, Čierna, Ružová, Purpurová, 20 kusov, 600 s
49,17 €
Predajca: pawroy

Parfumovaná Toaletná Voda Adidas Active Bodies, 100 ml
232,80 €/1l
23,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Relaxdays 10035348, 1 kusov
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes
100,00 €/1l
9,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Bestway Kajak Champion
105,72 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution

Kobolo nástenná polica 59x20x66 cm vetva vetva - 3 police z kovu železa a dreva závesná polica regál čierna nástenné police plávajúce police police na víno police police
119,00 €
Predajca: Kobolo-Deutschland

Lupiny psyllia s dvojitým srdcom 250g
32,57 €/1kg
9,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

CLEANMAXX Cyklónový vysávač 800W 303442
99,99 €
Predajca: HausDerGeschenke

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 300 cm záhradný slnečník Pavilón - antracit
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je super
Konečne dostatok vlákniny! Môžem len odporučiť!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kvety limetky, celé, 500 g, 100 % Naturladen
34,99 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,98 €/1l

Sense Senness Blatt 1 Kg 100 % Prírodný Obchod



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Narezané listy žihľavy 1 kg Naturladen



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,99 €/1l

Listy mäty piepornej 1 kg Naturladen
27,98 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1l

Chmeľové šišky 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,19 €
Predajca: BRAT_PL
10 190,00 €/1l

Mariendistel Mariendistelsamen 1 Kg 100%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
21,99 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1l

Narezaná kopřiva 1 kg Naturladen



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1l