5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty
Bestseller




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5





4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





Ďalšie informácie o reklame
Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)81,61 €/1kg
39,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Žuvačky Kyslá melónová žuvačka 300 kusov plechovka 1600g12,11 €/1kg
19,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Intense Spearmint Gum žuvačky bez cukru 30g75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
100,71 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 50 Dragees
145,80 €/1kg
12,83 €
Predajca: somnia24

Extra® 462642 Extra® REFRESHERS Tropical Kaugummis 12 x 8 St.
63,41 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

Extra® 462684 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 12 x 8 Stück
13,45 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,06 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Booom Vodný melón 1100g
19,68 €/1kg
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 451901 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 30 Pack à 10 Stück
74,91 €/1kg
33,71 €
Predajca: somnia24

Extra® 452034 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 50 Dragees
127,73 €/1kg
11,24 €
Predajca: somnia24

WRIGLEY'S Extra Refreshers Tropické bez cukru, balenie 12, 216 g žuvačiek
91,57 €/1kg
37,91 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lutti - Žuvačky "Tutti Frutti" - 36 kusov
36,87 €/1kg
58,99 €
Predajca: Candyspot

Miradent Xylitol žuvačky Spearmint 200 kusov
69,07 €/1kg
16,72 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,61 €
Predajca: AbisZ-Markt

Žuvačka Airwaves Cool Cassis, 10 kusov
125,92 €/1kg
31,48 €
Predajca: Store-Germany

Extra Bubblemint žuvačka 84 g – Svieža mätová chuť, dlhotrvajúca sviežosť
104,52 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Kaugummi Kakao 200g
64,95 €/1kg
17,83 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: Crownseller
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
Mars GmbH
P.O. Box 1414, D-82004 Unterhaching
Opis potraviny
Žuvačky bez cukru so sladidlami a ovocnou príchuťou.
Zoznam zložiek
Zložky: - ovocný cukor, - ovocný cukor, - ovocný cukor, - ovocný cukor, - ovocný cukor: Sladidlo (xylitol), žuvacia hmota, sladidlo (sorbitol, manitol), zvlhčovadlo (glycerol), arómy, zahusťovadlo (arabská guma), okysľujúca látka (kyselina jablčná, kyselina citrónová), sladidlo (kyselina jablčná, kyselina citrónová), sladidlo (arabská guma).kyselina citrónová), sladidlo (aspartám, acesulfám K), emulgátor (sójový lecitín), povlaková látka (karnaubský vosk), antioxidant (Bha), farbivo (E133).
Osobitné pokyny na skladovanie
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Priemerné výživové hodnoty na 100 g (nepripravené)
Výhrevnosť v kJ 710,00
Výhrevnosť v kcal 170,00
Tuk v g 0,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 0,00
Sacharidy v g 69,00
Sacharidy, z toho cukor v g 0,00
Sacharidy, z toho polyhydrické alkoholy v g 69,00
Bielkoviny v g 0,00
Soľ v g 0,00
Ďalšie povinné informácie pre určité druhy alebo triedy potravín
Pri nadmernej konzumácii môže mať laxatívny účinok. Obsahuje zdroj fenylalanínu.
Trieda prídavných látok
Antioxidant; emulgátor; farbivo; zvlhčovadlo; okysľovač; sladidlo; glazúra; zahusťovadlo
Deklarovateľné prídavné látky
s farbivom; s antioxidantom; so sladidlom; obsahuje zdroj fenylalanínu; pri nadmernej konzumácii môže mať laxatívny účinok; chuťové/aromatické prísady
Prídavné látky Čísla E
E133 brilantná modrá FCF; E296 kyselina jablčná; E320 butylhydroxyanizol (BHA); E322 lecitíny; E330 kyselina citrónová; E414 arabská guma; E420 sorbitol; E421 manitol; E422 glycerol; E903 karnaubský vosk; E950 acesulfam K; E951 aspartam; E967 xylitol
Výživové vlastnosti
Neobsahuje cukor
Obsiahnuté alergény
Sójové bôby a výrobky z nich
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zloženie: sladidlo (xylitol), žuvacia hmota, sladidlo (sorbitol, manitol), zvlhčovadlo (glycerín), arómy, zahusťovadlo (arabská guma), okysľujúca látka (kyselina jablčná, kyselina citrónová), sladidlo (aspartám, acesulfám K), emulgátor (sójový lecitín), povlaková látka (karnaubský vosk), antioxidant (Bha), farbivo (E133).
- Výživové údaje
- Energia: 170,00 kcal, 710,00 kJ; Tuky: 0,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g; Sacharidy: 69,00 g; z toho cukry: 0,00 g; z toho polyoly: 69,00 g; Bielkoviny: 0,00 g; Soľ: 0,00 g
- Hmotnosť
- 78 g
- Potravinársky podnik
- Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
- Obchodný názov
- Žuvačky bez cukru so sladidlami a príchuťou ananásu a manga.
- Výrobca
- Extra
- Počet kusov
- 35
- Číslo od výrobcu
- 463324
- EAN kód
- 4009900549042
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zloženie: sladidlo (xylitol), žuvacia hmota, sladidlo (sorbitol, manitol), zvlhčovadlo (glycerín), arómy, zahusťovadlo (arabská guma), okysľujúca látka (kyselina jablčná, kyselina citrónová), sladidlo (aspartám, acesulfám K), emulgátor (sójový lecitín), povlaková látka (karnaubský vosk), antioxidant (Bha), farbivo (E133).
- Výživové údaje
- Energia: 170,00 kcal, 710,00 kJ; Tuky: 0,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g; Sacharidy: 69,00 g; z toho cukry: 0,00 g; z toho polyoly: 69,00 g; Bielkoviny: 0,00 g; Soľ: 0,00 g
- Hmotnosť
- 78 g
- Potravinársky podnik
- Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
- Obchodný názov
- Žuvačky bez cukru so sladidlami a príchuťou ananásu a manga.
- Výrobca
- Extra
- Počet kusov
- 35
- Číslo od výrobcu
- 463324
- EAN kód
- 4009900549042
Hodí sa k tomu

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
36,12 €/1kg
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
100,71 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Mentos Full Fruit Kaugummi, zuckerfrei, Dose 6x 70g 35 Dragees
49,86 €/1kg
20,94 €
Predajca: Store-Germany

Tenisové loptičky Bubble Gum s citrónovou príchuťou bez lepku 1000g
15,99 €
Predajca: Candyspot

Žuvačky s fajčiarskym efektom 24 balení po 43 g 24 balení
252,26 €/1kg
11,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 50 Dragees
145,80 €/1kg
12,83 €
Predajca: somnia24

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Extra® 462777 Extra® Refreshers BUBBLEMINT Kaugummis 35 Stück
137,95 €/1kg
10,76 €
Predajca: somnia24

Extra® 462684 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 12 x 8 Stück
13,45 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

Extra® 462642 Extra® REFRESHERS Tropical Kaugummis 12 x 8 St.
63,41 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,06 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačky Wrigleys Airwaves Mentol & Eucalyptus 30 balení
62,46 €/1kg
31,48 €
Predajca: Store-Germany

Booom Vodný melón 1100g
19,68 €/1kg
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Intense Cinnamon Gum žuvačky bez cukru 30g
75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g
15,10 €/1kg
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kids Happy Hippo Hazelnut Limitovaná edícia 5 oblátok 135g
29,86 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees
7 050,00 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452097 Extra® PROFESSIONAL FRESH MELON MINT Kaugummis 50 Dragees
518,89 €/1kg
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Airwaves 602334 Airwaves CHERRY MENTHOL Kaugummis 30x 10 Dragees
152,81 €/1kg
32,09 €
Predajca: somnia24

Open Food 4009900546089, 136 g, D, e100, e132, e133, e1400, e14xx, e160a, e162, e163, e170, e296, e330, e331, e331iii, e903, 1683 kJ, 397 kcal, 74 g
11,03 €/1kg
1,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Mon Cheri 15 jemných jednotlivo balených čerešňových praliniek z Piemontu 157g
74,20 €/1kg
11,65 €
Predajca: somnia24

Fini Bubble Gum Camel Balls 200 kusov - Extra kyslé a bezlepkové
28,57 €/1kg
30,92 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,57 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,078 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller




















Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
39,99 €
Predajca: Heartforcards
81,61 €/1kg

WAKEY vitamínové kofeínové energetické vrecúško 100 mg mäta 20 kusov
10,99 €
Predajca: NIKCORP
549,50 €/1kg

Kompletný displej 12 x Mini automat na žuvačky 13 cm s možnosťou opakovaného plnenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,79 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,22 €/1kg

Sada produktov Komplett 200x: Fini Dinoeggs, príchute: Bubble Gum (žužlovacia guma), Erdbeere (jahoda)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
12,39 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,39 €/1kg

Displej s 200 kusmi žuvačiek Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jadrom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,99 €/1kg

Výkladová vitrína, celkom 40 kusov, model "Fini Jumbo Tornado 6", farba: zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,59 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,30 €/1kg

Carribean Fruit Mix Bubble Gum ovocná zmes žuvačiek 1600g
24,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,02 €/1kg

Displej s 50 guličkami "Fini Booom Bubble Gum" s príchuťou žuvačky, tvar tenisového loptičky, balenie po 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
14,95 €/1kg

Bubble Gum Chicle Destroyer extra kyslá šoková žuvačka single 5g
0,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,23 €/1kg

Bubble Gum Boom Vampire tvrdá karamelová žuvačka sour single 5g
0,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
46,00 €/1kg

Boom Bubble Gum Banana Split žuvačka banán bez lepku single 5g
0,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,23 €/1kg

Žuvačka Bubble Gum Mojito bez alkoholu bez lepku 200 kusov
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 €/1kg

Bubble Gum Boom Tenisové loptičky Žuvačkové tenisové loptičky 200 kusov
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 €/1kg

Boom Bubble Gum Banana Split žuvačky bez lepku 200 kusov
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 €/1kg

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bubble Gum Boom Vampire tvrdé karamelové žuvačky kyslé 200 kusov
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 €/1kg

Fini kyslá melónová žuvačka s kyslou šerbetovou náplňou single 5g
0,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,00 €/1kg

ZED Monster Wonderball Ovocná guľôčka na tyčinke so žuvačkou v strede 60g
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,17 €/1kg

Barkleys Intense Cinnamon Gum žuvačky bez cukru 30g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,33 €/1kg

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7 050,00 €/1kg