Magic Studio | Shaky Kit - Súprava na líčenie očí - Ružová/béžová - Matné trblietavé farby - Ideálne na precízne líčenie
4,99 €
99,80 € / 1kg
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Make-up sady a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
18-dielna sada na líčenie tváre, pier a očí165,29 €/1kg
80,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Darčeková kozmetická sada s 177 farbami – kompletná sada na líčenie tváre, očí a pier, obsahujúca očné tiene, rúže, rumenky a púdre106,97 €/1kg
91,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Sada na líčenie pre tínedžerov s kozmetickou taštičkou | 28 očných tieňov, 20 balzamov na pery, rumenka, trblietky, štetce134,99 €/1kg
107,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Harry Potter Sada Štetcov na Líčenie s Púzdrom – Ideálny Darček!7,76 €
Predajca: Happymall

Magic Studio | Make-up set SHAKY MATTE & GLOSSY - Farby na pery - vrátane kontúry, lesku - ideálne pre dokonalé pery
10,62 €/1kg
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Magic Studio | Sada make-upu - hnedoružová/ružová/červená - Matné trblietavé farby - Ideálne na každodenné použitie a ako darček
950,00 €/1l
4,75 €
Predajca: Lemonbite

Magic Studio | Sada na nanášanie trblietok - lepidlo + trblietky - rýchloschnúce - elegantný lesk
1 246,88 €/1kg
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Makeup kit trblietavý Mermaid Creat it!
148,05 €/1kg
28,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Darčeková súprava Magic Studio Diamond Glow
239,80 €/1kg
11,99 €
Predajca: Lemonbite

Profesionálna sada na líčenie pre ženy, obsahujúca 186 odtieňov
66,95 €
Predajca: Avenique

Holografická sada na líčenie CREATE IT! – Canenco
7,56 €
Predajca: Bambule

Magic Studio - Detská Kozmetická Sada - Lak na Nechty + Lesk na Pery
1 750,00 €/1l
24,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Superstar na ceste trblietavé tetovanie
15,95 €
Predajca: Facepaintshop

Magic Studio | Color Set Perfect Eyes - 4 farby - Lesklé očné tiene - vrátane ceruzky na oči
2 640,00 €/1l
13,20 €
Predajca: Lemonbite

Make-Up Studio Fixátor make-upu 100 ml
149,00 €/1l
62,72 €
-76%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,90 €
Predajca: Denpoli-Venda

Mehron vlasová farba 130 ml
17,50 €
Predajca: Facepaintshop

Revolution – Súprava na líčenie Enchanted Eye
14,61 €
Predajca: Revolution

Revolution Ultimate Nude Makeup Darčeková sada líčidiel
647,14 €/1kg
45,30 €
Predajca: NutraBestBG

Vytvorte si krémový alebo púdrový make-up (6)
22,95 €
Predajca: Facepaintshop

Sada na líčenie pre dievčatá, kozmetická sada, darčeková sada na líčenie tváre, očí a pier. Obsahuje: očné tiene, rúž, korektor, púder, rumenku, riasenku. Model: POP009C
125,70 €/1kg
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Magic Studio | Shaky Kit - Súprava na líčenie očí - Ružová/béžová - Matné trblietavé farby - Ideálne na precízne líčenie
Ideálne na kreatívne líčenie očí, ktoré inšpiruje!
Univerzálna paleta farieb
- Súprava Magic Studio Shaky Kit ponúka dokonalý výber matných trblietavých farieb, ktoré vám umožnia vytvoriť jemné aj pútavé líčenie. Súprava obsahuje kvalitnú očnú linku, matný tekutý očný tieň a metalický tekutý očný tieň, ktoré sú harmonicky zladené. Či už chcete prirodzený vzhľad na každodenné nosenie alebo očarujúci vzhľad na špeciálne príležitosti, s touto súpravou sa vašej kreativite medze nekladú.
Jednoduchá aplikácia a precízne použitie
- Špeciálne zloženie produktov v súprave Shaky Kit zaručuje bezproblémovú aplikáciu a presné nanášanie. Obzvlášť jemný hrot očnej linky vám umožní nakresliť presné linky a dokonale zvýrazniť tvar očí. Tekuté očné tiene sa ľahko miešajú a rýchlo schnú, takže profesionálny vzhľad dosiahnete za krátky čas.
Rôzne farby pre každý štýl
- Súprava Magic Studio Shaky Kit je k dispozícii v rôznych farebných kombináciách vrátane ružovej/béžovej, svetlohnedej a tmavohnedej. Táto rôznorodosť farieb vám umožňuje vytvoriť si individuálny vzhľad v závislosti od nálady a príležitosti. Či už ide o jemné pastelové odtiene alebo výrazné zemité tóny - s touto súpravou vždy nájdete dokonalú farbu na líčenie očí.
Výhody produktu: - Vhodné pre ženy, ktoré si chcú namaľovať oči:
- Všestrannosť: Kombinujte matné a metalické farby pre nespočetné množstvo vzhľadov.
- Presnosť: Očná linka s jemným hrotom zaručuje presné línie a jednoduché kreslenie.
- Rýchle schnutie: Tekuté očné tiene rýchlo schnú a vydržia celý deň.
- Jednoduchá aplikácia: Ideálne pre začiatočníkov aj profesionálov - bezproblémové nanášanie a miešanie.
- Zložky šetrné k pokožke: Súprava Shaky Kit bola vyvinutá s ohľadom na kompatibilitu s pokožkou.
Najlepšie výhody súpravy Magic Studio Shaky Kit
- Zažite slobodu kreativity pri líčení očí so súpravou Magic Studio Shaky Kit. Vysokokvalitné produkty ponúkajú nielen rozmanité farebné možnosti, ale aj jednoduchú a precíznu aplikáciu, z ktorej profitujú začiatočníci aj skúsení milovníci líčenia. Vychutnajte si dlhotrvajúcu výdrž a žiarivé farby, vďaka ktorým vaše oči zažiaria, a vytvorte si vzhľad, ktorý zaujme v priebehu chvíľky.
SHAKY EYE COLOR CASE 3 Stk
- Farba
- RužováBéžováSvetlohnedáTmavohnedá
- Hmotnosť
- 50 g
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- MAGIC STUDIO
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8436591923039
- Farba
- RužováBéžováSvetlohnedáTmavohnedá
- Hmotnosť
- 50 g
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- MAGIC STUDIO
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8436591923039
Hodí sa k tomu

Magic Studio | Make-up Set Rose Quartz Duo - 1,5 ml maskara a tekuté očné tiene - dlhotrvajúce - pre úžasné oči
2 393,33 €/1kg
3,59 €
Predajca: Lemonbite

Zmile Cosmetics Acrylic Cosmetic Case kozmetický kufrík 42 pcs
913,99 €/1kg
53,56 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Zmile Cosmetics Everybody’s Darling Cosmetic Case kozmetický kufrík 51 pcs
246,85 €/1kg
18,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Darčeková súprava Magic Studio Diamond Glow
239,80 €/1kg
11,99 €
Predajca: Lemonbite

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Magic Studio | Sada make-upu - hnedoružová/ružová/červená - Matné trblietavé farby - Ideálne na každodenné použitie a ako darček
950,00 €/1l
4,75 €
Predajca: Lemonbite

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Makeup Set Diamonds Vegan
30,68 €/1kg
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

Darčeková súprava pre ženy "všetko v jednom", súprava na líčenie s 33 kozmetickými nástrojmi a doplnkami na starostlivosť o vlasy, ružová - WOMGIFTHAIR
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Ružová, Strawberry Sweetie, Zmäkčovadlo, Ženy, Krém, Lesk
11,30 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

KISS | Umelé nechty KSAN05 - Dĺžka L - 28 kusov - Rýchly a jednoduchý manikúra - S lepidlom
7,99 €
Predajca: Lemonbite

Dámske spodné prádlo pre ženy so stredným pásom Elastické jednofarebné jednoduché mäkké nohavičky pre staršie dievčatá 5 kusov (pás od 66-76 cm)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Minecraft batoh s viacerými priehradkami Školská taška Športová taška Cool Bag
19,99 €
Predajca: Lemonbite

ChapStick | Balzam na pery, ochrana pred mrazom, rúže, hydratačné | Vianočné príchute, 3 x 4g
832,50 €/1l
9,99 €
Predajca: Lemonbite

PLAYMOBIL 9464, Hasičské auto, 4 rok / roky, AAA, Plast, Viacfarebný
69,57 €
Predajca: TR8

MalPlay sada na líčenie | hračka s kozmetickým puzdrom pre malé dievčatá | očné tiene + rúže + lak na nechty | darček pre dievčatá od 3 rokov
13,47 €
Predajca: Kidero

Súprava sprchových hlavíc Vysokotlaková sprchová hlavica Úspora vody Univerzálne sprchové hlavice Vysokotlaková hlavová sprcha Ručná ručná sprcha Masážna funkcia s 1,5 m hadicou Retoo
8,59 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kufrík na krásu Kufrík na krásu Velvety
46,95 €
Predajca: Bambule

Joyor Y8-S, Kolobežka, Čierna, 20 km/h, 120 kg, 2 koleso/kolesá, Hliník
616,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

PLAYMOBIL City Action 9462, Požiarna stanica, 4 rok / roky, AAA, Viacfarebný, Plast
94,99 €
Predajca: Seleo

Samsung Galaxy Z Flip4 SM-F721B, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 12, Grafit
990,00 €
Predajca: G-Electronics

Newentor sprchová hlavica s hadicou, sprchová hlavica s hadicou 1,5 m, sprchová hadica so sprchovou hlavicou Gross Sprchová hlavica, ručná sprcha sprchová hlavica dažďová sprcha so 6 režimami prúdu
65,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Magic Studio | Make-up set SHAKY MATTE & GLOSSY - Farby na pery - vrátane kontúry, lesku - ideálne pre dokonalé pery
10,62 €/1kg
4,99 €
Predajca: Lemonbite

ZMILE COSMETICS "Sweethearts" Pastel Love kozmetická sada - darček od srdca, 3-dielna.
64,46 €/1kg
14,89 €
Predajca: Kidero

PLAYMOBIL 9486, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
137,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

LED - svetelný drôt 100 led Linder Exclusiv
4,59 €
Predajca: Proki

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

CRYSTALLOVE Ametystová kozmetická súprava: valček na tvár + gua sha doska + roll-on fľaštička
75,99 €
Predajca: SuperMerchant
233,82 €/1kg

Kufrík na krásu Kufrík na krásu Velvety



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
46,95 €
Predajca: Bambule

Súprava na obočie Mary Kay Dark Brunette
40,17 €
Predajca: lithuaniashop

Súprava Mary Kay Brow Kit Brunette
40,17 €
Predajca: lithuaniashop

Darčeková súprava pre ženy "všetko v jednom", súprava na líčenie s 33 kozmetickými nástrojmi a doplnkami na starostlivosť o vlasy, ružová - WOMGIFTHAIR
21,99 €
Predajca: Mormark

Pulzný valček CRYSTALLOVE Ametyst - ružové zlato
45,99 €
Predajca: SuperMerchant

CRYSTALLOVE Ametystová masážna hubka na tvár
43,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,99 €
Predajca: SuperMerchant

CRYSTALLOVE Ametyst 3D Eye Set - masážny prístroj na oči a fľaštička s ametystovým roll-onom - limitovaná edícia
51,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,99 €
Predajca: SuperMerchant

Silikónové poháre CRYSTALLOVE na masáž tváre a tela - Rose
41,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
232,48 €/1kg

Mary Kay tónovací olej na pery 3 ml rúž (Radiant)
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
8 890,00 €/1l

INGLOT Cream Stick Bronzer-krémová tyčinka 115 Intenzívna hnedá 6,2 g
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
4 030,65 €/1kg

Caudalie Peeling – Krém na odstránenie odumretých buniek, 75 ml
32,25 €
Predajca: YourFragrance
430,00 €/1l

Oriflame Giordani Gold Sérum Base 30 ml
24,99 €
Predajca: SuperMerchant

Mary Kay tónovací olej na pery 3 ml Berry (Radiant)
25,64 €
Predajca: lithuaniashop
8 546,67 €/1l

CRYSTALLOVE 3D ametystový masážny prístroj na oči a aplikátor krému
26,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 079,60 €/1kg

Silikónové košíčky CRYSTALLOVE na masáž tváre - Rose
33,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
372,71 €/1kg

INGLOT Krémový bronzer 88 5 ml
24,32 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: SuperMerchant

Sada na výrobu leskov na pery – DIY projekt pre dospelých a dievčatá | Kosmetická sada na výrobu líčidiel – darček
80,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
80,99 €/1kg

Sada na výrobu leskov na pery pre dámy, kreatívna sada na výrobu vlastného balzamu na pery s 50 komponentmi, príslušenstvo na starostlivosť o pery
85,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
126,46 €/1kg

Sada kontúrovacej ceruzky na pery a balzamu na pery – hydratačná, nelepivá, vysoko pigmentovaná, s dlhotrvajúcou fixáciou
43,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
2 199,50 €/1kg