4,9



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia pour Homme EDT 100 ml M1 005,50 €/1l
103,24 €
-2,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,55 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo L'eau Pour Homme - Mužská toaletná voda 100ml
515,60 €/1l
51,56 €
Predajca: Glamperfeu

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
783,60 €/1l
39,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme, Woda toaletowa, 100ml
396,70 €/1l
39,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Kenzo L'eau Kenzo Pour Homme, Woda toaletowa, 50ml
824,60 €/1l
41,23 €
Predajca: somnia24

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme toaletná voda pre mužov 50 ml
998,60 €/1l
49,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Kenzo L'eau Kenzo Pour Homme, Woda toaletowa, 30ml
1 146,33 €/1l
34,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

KENZO L'Eau, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Lotus, Zelená paprika, Mäta, Yuzu, Céder, biele pižmo, Sprej
730,00 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave, Woda toaletowa, 100ml
421,10 €/1l
42,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KENZO Homme Intense toaletná voda 110ml
560,09 €/1l
61,61 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Aqua Pour Homme Edt Spray
938,80 €/1l
46,94 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme Woda toaletowa, 30 ml
848,67 €/1l
25,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kenzo - Le Eau par Kenzo EDT 50ml
701,00 €/1l
35,05 €
Predajca: MANADA

KENZO L'Eau, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Mäta, Cédrové drevo
992,67 €/1l
29,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme toaletná voda 50ml
970,80 €/1l
48,54 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Annick Goutal Rose Pompon toaletná voda pre ženy 50 ml
1 275,20 €/1l
63,76 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Kenzo L'Eau Kenzo EDT 100 ml a definujte svoju osobnosť vďaka jedinečnej, osobitej vôni. Objavte 100 % originálne produkty Kenzo!
- Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
- Pohlavie: Kenzo sa vyznačuje vysokou úrovňou kvality, ktorá je v súlade s požiadavkami na kvalitu:
- Muži
- Unisex
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Typ vône: EDT
- Názov parfumu: L'Eau Kenzo
- Objem: 100 ml
Kenzo L'Eau Kenzo Men 100 ml EDT toaletná voda v spreji NEU Original
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme Edt Spray
- Model
- L'Eau Kenzo Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.415 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, VODA, PARFÉM (ARÓMA), HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, LIMONÉN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHÁN, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisexPáni
- EAN kód
- 3274872484979
- Číslo od výrobcu
- K000145
- Model
- L'Eau Kenzo Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.415 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, VODA, PARFÉM (ARÓMA), HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, LIMONÉN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHÁN, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisexPáni
- EAN kód
- 3274872484979
- Číslo od výrobcu
- K000145
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Kenzo L'eau Pour Homme - Mužská toaletná voda 100ml
515,60 €/1l
51,56 €
Predajca: Glamperfeu

Záhradná nádoba s odolnými kolieskami WHEELER antracit 95l
49,00 €
Predajca: nabbi

Sharp 55GP6260E, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna, Strieborná
636,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: E-System

Stôl na stolný tenis Flexi 24876, skladacia a ľahko prenosná stolová doska vrátane príslušenstva, 152 x 71 x 71 cm, čierna
114,00 €
Predajca: Kokiska

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
629,30 €/1l
62,93 €
Predajca: Denpoli-Venda

Sony Playstation 5 Pro, PlayStation 5 Pro, Čierna, Biela, 120 Hz, SSD, 2 TB, 10,100,1000 Mbit/s
1 300,02 €
Predajca: KasperCollectables

AquaFloow 20x – vodné filtre, náhradné filtre kompatibilné s systémami BRITA MAXTRA+ a s filtračnými kanvami BRITA MAXTRA PRO All-in-1
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

vidaXL Slnečník 200x300 cm Sand white Obdĺžnikový
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Skechers UNO STAND ON AIR tenisky v plus veľkostiach Beige 52458 WNVR/Women's large dámske topánky
77,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Huawei P50 Pro, 16,8 cm (6.6"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, EMUI 12.0, Zlato
2 999,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Kenneth Cole Black 100ml, Muži, 100 ml
202,00 €/1l
20,20 €
Predajca: Glamperfeu

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5 Digital Edition, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
746,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Konferenčný stolík s LED osvetlením USOA - lesklý biely
229,18 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Turistický stan pre 2-4 osoby. Montana 23481
32,96 €
Predajca: Dareknaklik

Brother MFC-L3740CDWE, LED, Farebná tlač, 600 x 2400 DPI, A4, Priama tlač, Čierna, Biela
444,42 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Carrera 2.4GHz Lime Buggy B/O 1:20
77,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

WESTEX 93281010 Sada brúsnych papierov WESTEX Flint, K80/100/120/180/240
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Air Max Plus TN Drift - Pánske tenisky FZ3041-200 , EU 45 US 11
220,80 €
-6,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
214,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,01 €/1m
31,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
783,60 €/1l
39,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kenzo L'eau Kenzo Pour Homme, Woda toaletowa, 50ml
824,60 €/1l
41,23 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,80 €/1l
26,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme, Woda toaletowa, 100ml
396,70 €/1l
39,67 €
Predajca: BRASTYGroup

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
167,28 €/1l
20,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
265,50 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Woman - Parfumovaná Voda 50ml
999,20 €/1l
49,96 €
Predajca: Katomix

Korona 21676, 4 krajcov, Čierna, Krém, Tlačidlá, Retro, 1630 W, 220 - 240 V
119,68 €
Predajca: TR8
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Položka prišla veľmi dobre zabalená, cena super a opäť rada
Hodnotenie z 23. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodnotenie
Dobrá kvalita, dobre prijaté. raz denne...
Hodnotenie z 17. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podľa očakávania je všetko v poriadku
Všetko dobré Kvalita je v poriadku
Hodnotenie z 1. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(588)Počet hodnotení: 588
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
96,45 €
Predajca: PerfumTraders
771,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(71)Počet hodnotení: 71
104,03 €
Predajca: PerfumTraders
520,15 €/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(72)Počet hodnotení: 72
76,32 €
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
83,95 €
Predajca: PerfumTraders
839,50 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,47 €
Predajca: PerfumTraders
894,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
87,79 €
Predajca: PerfumTraders
877,90 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Gucci Rush Edt 75ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l