4,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda HIKKADUWA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Cinéma parfémovaná voda pre ženy 80 ml1 171,00 €/1l
93,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
s.Oliver For Her Parfumovaná voda, 30 ml1 043,67 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Get Comfy EDP 30 ml UNISEX
1 530,00 €/1l
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Adidas Vibes Smooth Pace, toaletná voda, 100 ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Adidas Vibes Get Comfy Unisexová parfémová voda 50 ml
350,40 €/1l
17,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adidas Vibes Smooth Pace parfémovaná voda unisex 50 ml
281,00 €/1l
25,04 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,05 €
Predajca: Tersorte

Adidas Vibes Wonder Force parfémovaná voda unisex 100 ml
217,20 €/1l
21,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
1 022,75 €/1l
81,82 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Lavalliere parfémovaná voda unisex 125 ml
1 494,00 €/1l
186,75 €
Predajca: BRASTYGroup

Rayhaan Obsidian Parfumovaná voda 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lacoste For Women Elixir parfumovaná voda 30 ml
3 633,33 €/1l
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Rasasi Hamasaat parfémovaná voda unisex 100 ml
571,60 €/1l
57,16 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Ramad parfémovaná voda unisex 100 ml
322,10 €/1l
32,21 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Arabiyat Prestige Nashwa Noir parfémovaná voda unisex 100 ml
282,20 €/1l
28,22 €
Predajca: BRASTYGroup

Arabiyat Prestige Aariz parfumovaná voda v spreji (unisex) 100 ml
319,60 €/1l
39,02 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,96 €
Predajca: BEBELUC

Sistelle Paris INCIDENCE parfumovaná voda 100 ml
210,00 €/1l
21,00 €
Predajca: Inaris_International

Riiffs Fareed parfémovaná voda unisex 100 ml
290,00 €/1l
40,29 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gucci 1921 parfémovaná voda unisex 100 ml
2 122,80 €/1l
212,28 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumovaná voda pre ženy Adidas Vibes Get Comfy, 100 ml
Stav produktu: Vhodné pre ženy, ktoré sa chcú cítiť dobre, ako aj pre mužov:
Tento produkt je v kategórii A - NOVÝ. V pôvodnom poškodenom obale (bez celofánu).
Popis produktu: Výrobok je vhodný pre ženy, ktoré majú záujem o starostlivosť o svoje telo:
Adidas Vibes Get Comfy je parfumovaná voda pre ženy, ktorá prináša pocit pokoja a pohody. Jemné tóny vanilky a mandarínky v kombinácii s esenciálnymi olejmi z bergamotu a jazmínu vytvárajú harmonickú a uvoľňujúcu vôňu, ktorá je ideálna na každodenné nosenie. Vďaka dlhotrvajúcemu účinku a vegánskemu zloženiu je vhodná pre ženy, ktoré hľadajú prirodzený a jemný parfum.
Vlastnosti:
- Uvoľňujúca a upokojujúca vôňa s tónmi vanilky a mandarínky.
- Obsahuje prírodné esenciálne oleje z bergamotu a jazmínu.
- Vhodná pre každú situáciu - domov, prácu aj voľný čas.
- Dlhá výdrž po celý deň.
- Vegánske zloženie, dermatologicky testované.
- Moderný dizajn fľaštičky v praktickom balení.
Zloženie:
- Alkohol denát, propylénglykol, parfum (vôňa), voda (Aqua), etylhexyl salicylát, linalool, benzyl salicylát, hydroxycitronelál, limonén, kumarín, benzyl benzoát, geraniol, citral, citronelol, esenciálne oleje z bergamotu a jazmínu, farbivá CI 60730, CI 19140, CI 42090.
Použitie:
- Aplikujte na pulzné body - krk, zápästie, za ušami.
- Možno použiť kedykoľvek počas dňa na osvieženie a navodenie príjemnej atmosféry.
- Zabráňte kontaktu s očami a neaplikujte na podráždenú pokožku.
Parfémovaná voda od značky Adidas bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Adidas Get Comfy Edp Spray 100ml
- Model
- Get Comfy
- Hmotnosť
- 0.249 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- podľa opisu ponuky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3616305447166
- Číslo od výrobcu
- 99350241835
- Model
- Get Comfy
- Hmotnosť
- 0.249 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- podľa opisu ponuky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3616305447166
- Číslo od výrobcu
- 99350241835
Hodí sa k tomu

Adidas Vibes Happy Feels parfémovaná voda unisex 100 ml
219,70 €/1l
21,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adidas Vibes Spark Up parfémovaná voda unisex 100 ml
224,20 €/1l
22,42 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Apple iPhone 15 128 GB čierny
803,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Adidas Get Comfy EDP 30 ml UNISEX
1 530,00 €/1l
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Adidas Vibes Energy Drive parfémovaná voda unisex 100 ml
181,80 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Adidas Full Recharge Edp Spray 100ml
174,20 €/1l
17,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Chladiaci uterák, sada 12 uterákov, chladiaci uterák, chladiaci uterák, chladiaci uterák na jogu
25,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - zelený - dve ručné brzdy
287,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Adidas Chill Zone Edp Spray 100ml
194,00 €/1l
19,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

10m LED pásik RGB pásikové svetlo 230V teplá biela diaľkové ovládanie stmievateľné
24,99 €
Predajca: BK-Licht

MODFU TV stolík 130×33×15 cm, TV skrinka so 16-farebným LED osvetlením, TV stolík pre TV do 55 palcov, TV lavica, biela
145,99 €
Predajca: MODFU

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
79,28 €/1l
19,82 €
Predajca: Tersorte

Highline dámske nohavice s opaskom čierna/slatina/zinok veľkosť 38
43,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vysokokvalitný detský matrac a matrac pre deti | 60 x 120 cm | extra poťah šetrný k pokožke | DREAMSTAR Ergo Kids
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Obývacia stena NADA - country oak sivý / čierna
330,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Komodee | Nábytková Zostava s TV Skříňkou a Vitrínou Tivoli Set Medio, Korpus Černý Matný Přední Část Černý Matný, Modré LED
319,99 €
Doprava zdarma
Predajca: komodee

Obývacia stena NADA - biela / čierna
312,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

Marina de Bourbon Golden Dynastie parfémovaná voda pre ženy 100 ml
388,70 €/1l
38,87 €
Predajca: BRASTYGroup

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Domček pre mačky Wiltec 50 x 50 x 54 cm z dreva, vonkajšia mačacia búda, mačacia jaskyňa s vchodom a únikovými dverami
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

BabyLux® Largo | Kočík 3v1 Set | Black Grey | Kombinovaný kočík | Set kočíkov | Buggy +
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BabyLuxShop

French Avenue An Equestrian Series Pierce EDP 100ml woda perfumowana męska
319,00 €/1l
31,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Detské posteľné obliečky Lilo a Stitch
29,60 €
Predajca: Gangstagroup

Severin Chill, Bezvreckové, Čierna, Šedá, Červená, Kolo, LED, 65 dB, 0,35 L
102,50 €
-8,91 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
93,59 €
Predajca: Apollo_store
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Tento parfém milujem a za túto cenu ho milujem ešte viac. Parfém vonia naozaj sviežo a kvetinovo a vôbec nie je dotieravý. Je perfektný na leto.
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Dodávka bola rýchla, ďakujem veľmi s produktom som spokojný
Hodnotenie z 26. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo naozaj dobre
Je to veľmi dobré
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
360,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l