Klene Zoute Ovaaltjes Suikervrij 110 g – chrumkavé pochutiny bez cukru a bez pridaného cukru

5,04 €

45,82 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Pelendreky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lekvár bez cukru jemne pikantný sladké drievko bez cukru 1000g
Lekvár bez cukru jemne pikantný sladké drievko bez cukru 1000g
21,43 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
12,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686721049, C, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g, 4,3 g
Open Food 4001686721049, C, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g, 4,3 g
10,00 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 15
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
12,93 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lekvárové koláčiky, 175 g
Lekvárové koláčiky, 175 g
13,60 €/1kg
2,61 €
-8%
2,38 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Klene Zoete Zonnetjes Suikervrij 110 g – ovocné gumy bez cukru a bez pridaného cukru
Klene Zoete Zonnetjes Suikervrij 110 g – ovocné gumy bez cukru a bez pridaného cukru
51,82 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Matthijs - Bielzenské sladké drievko - 1kg
Matthijs - Bielzenské sladké drievko - 1kg
16,70 €/1kg
16,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
12,65 €/1kg
12,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Klene Snoepdrop Dropfruit Smakkers 200g – ovocno-sladké sladké bonbóny
Klene Snoepdrop Dropfruit Smakkers 200g – ovocno-sladké sladké bonbóny
29,60 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Läkerol Salmiak pastilky 12 x 33 g (bez cukru)
Läkerol Salmiak pastilky 12 x 33 g (bez cukru)
160,54 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Slané sladké drievko - Twists 100g
Slané sladké drievko - Twists 100g
41,80 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
16,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre HARIBO 10047195 STAFETTEN sladké drievko 160,0 g
HARIBO 10047195 STAFETTEN sladké drievko 160,0 g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Plasmon 76021502, 200 g, Mix
Plasmon 76021502, 200 g, Mix
9 610,00 €/1kg
9,61 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Skyr sojowy Alpro Mango 150 g
Skyr sojowy Alpro Mango 150 g
10,44 €/1kg
1,67 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Slaná zmes sladkého drievka, 175 g cukríkov
Slaná zmes sladkého drievka, 175 g cukríkov
12,27 €/1kg
2,61 €
-8%
2,38 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Klene Dropgums Suikervrij 110 g – gumové sladké drievko bez cukru, chutné a ideálne
Klene Dropgums Suikervrij 110 g – gumové sladké drievko bez cukru, chutné a ideálne
51,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Bonbóny Mint Lakritze 170g
Bonbóny Mint Lakritze 170g
8,06 €/1kg
1,37 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Cukrovinky Haribo 160g
Cukrovinky Haribo 160g
9,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Harlekijntjes – mäkké, slané lakrits – 12 x 300 g
Harlekijntjes – mäkké, slané lakrits – 12 x 300 g
216,50 €/1kg
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Klene Zoute Ovaaltjes Suikervrij 110 g – slané oválky bez cukru, perfektný snack medzi jedlami. Chrumkavé a chutné, bez pridaného cukru, ideálne pre uvedomelú diétu a diabetikov. Tieto slané kvapky, vyrobené podľa tradičnej receptúry s pravou arabskou gumou, ponúkajú autentický chuťový zážitok. Šikovné 110 g balenie je uzatvárateľné, a preto ideálne na cesty alebo doma. Zloženie: sladidlá (maltitolový sirup, steviol-glykozidy), zahusťovadlá (arabská guma), čpavková soľ, extrakt z koreňa sladkého drievka, kokosový olej, včelí vosk, rastlinné farbivo (drevené uhlie). Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 183 kcal, tuky 0,2 g, sacharidy 53 g (z toho cukry 0 g), bielkoviny 0,9 g, soľ 0,18 g. Vychutnajte si túto slanú pochúťku bez cukru kedykoľvek!
Zloženie
Sladidlá (maltitolový sirup, steviol-glykozidy), zahusťovadlo (arabská guma), čpavková soľ, extrakt z koreňa sladkého drievka, kokosový olej, leštidlá (včelí vosk), farbivo (rastlinné uhlie).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 756 kJ (183 kcal) Tuky: 0,2 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 53 g z toho cukor: 0 g z toho polyoly: 51 g Bielkoviny: 0,9 g Soľ: 0,18 g
Hmotnosť
110 g
Potravinársky podnik
Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
Obchodný názov
Klene Slané oválky bez cukru
Výrobca
Klene
Počet kusov
1
EAN kód
8723400794967

Zloženie
Sladidlá (maltitolový sirup, steviol-glykozidy), zahusťovadlo (arabská guma), čpavková soľ, extrakt z koreňa sladkého drievka, kokosový olej, leštidlá (včelí vosk), farbivo (rastlinné uhlie).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 756 kJ (183 kcal) Tuky: 0,2 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 53 g z toho cukor: 0 g z toho polyoly: 51 g Bielkoviny: 0,9 g Soľ: 0,18 g
Hmotnosť
110 g
Potravinársky podnik
Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
Obchodný názov
Klene Slané oválky bez cukru
Výrobca
Klene
Počet kusov
1
EAN kód
8723400794967
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Skyr sojowy Alpro Mango 150 g
Skyr sojowy Alpro Mango 150 g
10,44 €/1kg
1,67 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Walker's Nonsuch Toffees Liquorice (jedno balenie 2,5 kg)
Walker's Nonsuch Toffees Liquorice (jedno balenie 2,5 kg)
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
46,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g
Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g
12,93 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Venco - Farebné sladké drievko - 1kg
Venco - Farebné sladké drievko - 1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
18,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Haribo Salino 150 lahodné sladké drievko pastilky veggie 1200g
Haribo Salino 150 lahodné sladké drievko pastilky veggie 1200g
8,79 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Venco Droptoppers Soft Sweet bag (10x 225gr)
Venco Droptoppers Soft Sweet bag (10x 225gr)
17,77 €/1kg
57,62 €
-30%
39,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Klene Puur Zoet sladké drievko 180 g – sladké sladké bonbóny, prírodná chuť
Klene Puur Zoet sladké drievko 180 g – sladké sladké bonbóny, prírodná chuť
36,56 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
15,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
7,29 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
16,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g
Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g
9,71 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
12,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
7,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lekvár bez cukru jemne pikantný sladké drievko bez cukru 1000g
Lekvár bez cukru jemne pikantný sladké drievko bez cukru 1000g
21,43 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lukrecia hviezdička silná sladké drievko so slanou polevou vegetariánska 1000g
Lukrecia hviezdička silná sladké drievko so slanou polevou vegetariánska 1000g
7,48 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
12,65 €/1kg
12,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g
Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g
100,62 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g
Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g
9,45 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dvojitá slaná sladká drievka oválna extra silná mäkká slaná sladká drievka 175g
Dvojitá slaná sladká drievka oválna extra silná mäkká slaná sladká drievka 175g
15,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Liekoreň Hexenbesen sladká sladká dužina s cukrárenskou náplňou 300g
Liekoreň Hexenbesen sladká sladká dužina s cukrárenskou náplňou 300g
12,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barkleys sladkého drievka pastilky pikantná čistá príchuť sladkého drievka 16g
Barkleys sladkého drievka pastilky pikantná čistá príchuť sladkého drievka 16g
493,12 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
7,89 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Jahnke Salmiak soľné sladké drievko 21 ks. 125g
Jahnke Salmiak soľné sladké drievko 21 ks. 125g
15,60 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
1,95 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balenie (extra čerstvé mentolové pastilky)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balenie (extra čerstvé mentolové pastilky)
83,88 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
50,33 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Lakrisal 3er 75g
Lakrisal 3er 75g
58,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
20,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Medvedíky sladkého drievka s mätou piepornou a sladkým drievkom bez želatíny 1000g
Medvedíky sladkého drievka s mätou piepornou a sladkým drievkom bez želatíny 1000g
7,72 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trimex turecké korenie salmiak (100g vrecko)
Trimex turecké korenie salmiak (100g vrecko)
14,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,42 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Bonbóny Mint Lakritze 170g
Bonbóny Mint Lakritze 170g
8,06 €/1kg
1,37 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Haribo Konfekt, Mäkké cukríky, 3 kg, Sladké drievko, Viacfarebný, 1622 kJ, 383 kcal
Haribo Konfekt, Mäkké cukríky, 3 kg, Sladké drievko, Viacfarebný, 1622 kJ, 383 kcal
13,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
39,00 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO 10032193 HARIBO Schoko-Minz Traum Lakritz 300,0 g
HARIBO 10032193 HARIBO Schoko-Minz Traum Lakritz 300,0 g
32,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
10,00 €
-3%
9,68 €
Predajca: somnia24

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g
Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g
Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,34 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g
Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band slané diamanty minis s cukrom a bez farbív 400g
Red Band slané diamanty minis s cukrom a bez farbív 400g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 500g
Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 500g
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos X Tra Čerešňové sladkosti s tekutou čerešňovou náplňou 150g
Sallos X Tra Čerešňové sladkosti s tekutou čerešňovou náplňou 150g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g
Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,93 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g
Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,62 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos X Presso tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka a náplňou 135g
Sallos X Presso tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka a náplňou 135g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g
Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Lukrecia Bears bez cukru jemne pikantná sladké drievko bez cukru 300g
Lukrecia Bears bez cukru jemne pikantná sladké drievko bez cukru 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg
Obrázok produktu pre Lukrécia Brussels Man mäkká sladká dužina v tvare Männeken Pis 1000g
Lukrécia Brussels Man mäkká sladká dužina v tvare Männeken Pis 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos čierne mäkké klasické mäkké sladké drievko vhodné pre vegetariánov 200g
Sallos čierne mäkké klasické mäkké sladké drievko vhodné pre vegetariánov 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g
Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g
Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g
Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg