Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij 110 g – slané kocky sladkého drievka bez cukru

5,70 €

51,82 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Pelendreky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lekvár bez cukru jemne pikantný sladké drievko bez cukru 1000g
Lekvár bez cukru jemne pikantný sladké drievko bez cukru 1000g
21,43 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sladké drievko bylinné listy silné sladké drievko v listovej forme bez cukru 1000g
Sladké drievko bylinné listy silné sladké drievko v listovej forme bez cukru 1000g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
18,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
12,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g
Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g
11,31 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Klene Dropgums Suikervrij 110 g – gumové sladké drievko bez cukru, chutné a ideálne
Klene Dropgums Suikervrij 110 g – gumové sladké drievko bez cukru, chutné a ideálne
51,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Klene – Veľké peniaze – 8x 210 g
Klene – Veľké peniaze – 8x 210 g
237,86 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
15,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Slané sladké drievko - Twists 100g
Slané sladké drievko - Twists 100g
41,80 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Matthijs - Bielzenské sladké drievko - 1kg
Matthijs - Bielzenské sladké drievko - 1kg
16,70 €/1kg
16,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre HARIBO 10047195 STAFETTEN sladké drievko 160,0 g
HARIBO 10047195 STAFETTEN sladké drievko 160,0 g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Klene Snoepdrop Dropfruit Smakkers 200g – ovocno-sladké sladké bonbóny
Klene Snoepdrop Dropfruit Smakkers 200g – ovocno-sladké sladké bonbóny
29,60 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Slaná rybia sladká dužina, 175 g
Slaná rybia sladká dužina, 175 g
15,20 €/1kg
2,66 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Slaná zmes sladkého drievka, 175 g cukríkov
Slaná zmes sladkého drievka, 175 g cukríkov
12,27 €/1kg
2,61 €
-8%
2,38 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Jahnke Salmiak soľné sladké drievko 21 ks. 125g
Jahnke Salmiak soľné sladké drievko 21 ks. 125g
15,60 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
1,95 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Klene Muntdrop sladké drievko 210g – sladké a slané sladké drievkové cukríky s príchuťou mäty
Klene Muntdrop sladké drievko 210g – sladké a slané sladké drievkové cukríky s príchuťou mäty
28,19 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
12,65 €/1kg
12,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Bassetts - sladké drievko - 1kg
Bassetts - sladké drievko - 1kg
18,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Sladké sladké drievko - Twists tyčinky 100g
Sladké sladké drievko - Twists tyčinky 100g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Läkerol Salmiak pastilky 12 x 33 g (bez cukru)
Läkerol Salmiak pastilky 12 x 33 g (bez cukru)
160,54 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Klene Zoete Zonnetjes Suikervrij 110 g – ovocné gumy bez cukru a bez pridaného cukru
Klene Zoete Zonnetjes Suikervrij 110 g – ovocné gumy bez cukru a bez pridaného cukru
51,82 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij, 110 g - Slané kocky sladkého drievka bez cukru s extra slanou chuťou, vyrobené z pravej arabskej gumy. Ideálne ako slané občerstvenie na cestách alebo medzi jedlami. Dá sa znovu uzavrieť vďaka praktickej nálepke. Bez pridaného cukru, ideálne pre každého, kto miluje intenzívny pôžitok zo sladkého drievka. Zloženie: Sladidlá (maltitolový sirup, steviol-glykozidy), zahusťovadlá (arabská guma), amoniaková soľ, modifikovaný škrob, extrakt z koreňa sladkého drievka, prírodné arómy, kokosový olej, včelí vosk, rastlinné farbivo (uhlík). Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 187 kcal, tuky 0,2 g, sacharidy 51 g (z toho cukry 0 g), bielkoviny 1 g, soľ 0,21 g.
Zloženie
Sladidlá (maltitolový sirup, glykozidy steviolu), zahusťovadlo (arabská guma), amoniakálna soľ, modifikovaný škrob, extrakt z koreňa sladkého drievka, prírodné arómy, kokosový olej, lesk (včelí vosk), farbivo (rastlinné uhlie).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 775 kJ (187 kcal) Tuky: 0,2 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 51 g z toho cukor: 0 g z toho polyoly: 44 g Bielkoviny: 1 g Soľ: 0,21 g
Hmotnosť
110 g
Potravinársky podnik
Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
Obchodný názov
Klene Dvojitá soľ kocková bez cukru
Výrobca
Klene
Počet kusov
1
EAN kód
8723400794981

Zloženie
Sladidlá (maltitolový sirup, glykozidy steviolu), zahusťovadlo (arabská guma), amoniakálna soľ, modifikovaný škrob, extrakt z koreňa sladkého drievka, prírodné arómy, kokosový olej, lesk (včelí vosk), farbivo (rastlinné uhlie).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 775 kJ (187 kcal) Tuky: 0,2 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 51 g z toho cukor: 0 g z toho polyoly: 44 g Bielkoviny: 1 g Soľ: 0,21 g
Hmotnosť
110 g
Potravinársky podnik
Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
Obchodný názov
Klene Dvojitá soľ kocková bez cukru
Výrobca
Klene
Počet kusov
1
EAN kód
8723400794981
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Malé balenie bezcukrových kockových kociek so soľou (12 x 110 g)
Malé balenie bezcukrových kockových kociek so soľou (12 x 110 g)
79,95 €
-3,00 €
76,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Klene Dropliefde Suikervrij sladké drievko 90g - sladkosti zo sladkého drievka bez cukru v Kauflande
Klene Dropliefde Suikervrij sladké drievko 90g - sladkosti zo sladkého drievka bez cukru v Kauflande
63,33 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Klene Dropgums Suikervrij 110 g – gumové sladké drievko bez cukru, chutné a ideálne
Klene Dropgums Suikervrij 110 g – gumové sladké drievko bez cukru, chutné a ideálne
51,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Klene – Veľké peniaze – 8x 210 g
Klene – Veľké peniaze – 8x 210 g
237,86 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Klene Zoethouten srdiečka suikervrij 105g – srdiečka zo sladkého drievka bez cukru
Klene Zoethouten srdiečka suikervrij 105g – srdiečka zo sladkého drievka bez cukru
52,19 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
15,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Malá slaná zmes so salmiakom (8 x 270 g)
Malá slaná zmes so salmiakom (8 x 270 g)
24,51 €/1kg
52,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre 20" LCD elektrobicykel 20 palcov, 48V 15Ah, skladacie modely s dlhým dojazdom až 120KM, pánsky elektrický bicykel vhodný do všetkého terénu, pedelec s motorom 60N·M, zelený
20" LCD elektrobicykel 20 palcov, 48V 15Ah, skladacie modely s dlhým dojazdom až 120KM, pánsky elektrický bicykel vhodný do všetkého terénu, pedelec s motorom 60N·M, zelený
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 94
759,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Obrázok produktu pre Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
7,04 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Klene Muntdrop Zoet Suikervrij 100 g – Sladké sladké drievko bez cukru s príchuťou mäty
Klene Muntdrop Zoet Suikervrij 100 g – Sladké sladké drievko bez cukru s príchuťou mäty
57,00 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g
Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g
Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,34 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g
Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band slané diamanty minis s cukrom a bez farbív 400g
Red Band slané diamanty minis s cukrom a bez farbív 400g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 500g
Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 500g
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos X Tra Čerešňové sladkosti s tekutou čerešňovou náplňou 150g
Sallos X Tra Čerešňové sladkosti s tekutou čerešňovou náplňou 150g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g
Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,93 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g
Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,62 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos X Presso tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka a náplňou 135g
Sallos X Presso tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka a náplňou 135g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g
Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Lukrecia Bears bez cukru jemne pikantná sladké drievko bez cukru 300g
Lukrecia Bears bez cukru jemne pikantná sladké drievko bez cukru 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg
Obrázok produktu pre Lukrécia Brussels Man mäkká sladká dužina v tvare Männeken Pis 1000g
Lukrécia Brussels Man mäkká sladká dužina v tvare Männeken Pis 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos čierne mäkké klasické mäkké sladké drievko vhodné pre vegetariánov 200g
Sallos čierne mäkké klasické mäkké sladké drievko vhodné pre vegetariánov 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g
Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g
Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g
Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg