5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Darčeková súprava parfumovanej vody Mugler Alien - 30 ml
90,41 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,21 €-2,20€
Doprava zdarma
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Darčekové sady parfumov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma Tayda toaletná voda 50 ml516,40 €/1l
26,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Paco Rabanne Phantom darčeková sada pre mužov Set I. 100 ml989,80 €/1l
98,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Avon Celebre 50 ml woda toaletowa269,00 €/1l
13,45 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Kenzo Jungle pour Homme toaletná voda pre mužov 75 ml582,67 €/1l
43,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

MUGLER Alien EdP Set 100 ml
1 132,58 €/1l
135,91 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Paco Rabanne Olympea darčeková súprava 125 ml
83,85 €
Predajca: Parfumtoi

Darčeková súprava Jean Paul Gaultier Scandal 155 ml
1 918,75 €/1l
153,50 €
Predajca: IdoBuy

Darčeková súprava Gucci Guilty Pour Homme
109,00 €
-29,65 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Thierry Mugler - Alien Goddess - pre ženy, 60 ml
41 966,67 €/1l
125,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Darčeková súprava parfumovanej vody Chloé Nomade
76,30 €
Predajca: VISO

Darčeková sada Courrèges: 100 ml parfémovej vody + 75 g sviečka
485,03 €/1l
84,88 €
Predajca: Parfumtoi

Hermès Terre d'Hermès Eau Givrée darčeková sada pre mužov Set I. 100 ml
1 439,70 €/1l
143,97 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Darčeková súprava parfumovanej vody Moschino Toy 2
1 296,40 €/1l
64,82 €
Predajca: somnia24

TOUS | LOVEME | Súpravy
102,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Aimez-Moi od Caron, toaletná voda v spreji, 30 ml
2 500,00 €/1l
75,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Rochas L Homme Rochas Darčeková sada
205,80 €/1l
61,74 €
Predajca: somnia24

Darčeková sada Bvlgari Eau Parfumée Thé Blanc, 75 ml, toaletná voda
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Darčeková súprava Abercrombie & Fitch First Instinct Man
213,49 €/1l
67,25 €
Predajca: somnia24

Darčeková kolekcia pre ženy Bvlgari
14 456,00 €/1l
72,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Naseem Burhan toaletná voda unisex 80 ml
128,50 €/1l
10,28 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámská dárková sada EDP
jasmín
dřevité tóny
jantar
EDP 30 ml + sprchové mlieko 50 ml + telové mlieko 50 ml
- Objem: 30 ml
- Určenie: Pre ženy
- Typ: parfumovaná voda
- Vrchná nóta: jazmín
- Srdcové tóny: drevité tóny
- Základné tóny: ambra
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavý., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
- Naplniť: YES
Edp sprej 30ml/krém 50ml/sprchový gél 50ml Thierry Mugler Alien Giftset
- Hmotnosť
- 0.7 kg
- Zloženie
- Podľa výrobcu
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614274330151
- Hmotnosť
- 0.7 kg
- Zloženie
- Podľa výrobcu
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614274330151
Hodí sa k tomu

Nike Obuv Air Force 1 07 FM, DR0143101
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
1 248,67 €/1l
74,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
2 068,33 €/1l
67,06 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,05 €
Predajca: Glamperfeu

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
2 651,33 €/1l
39,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Thierry Mugler Alien Eau de Parfum 60 ml + Geschenkset
2 737,67 €/1l
164,26 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Thierry Mugler - Alien EDP 30ml
2 892,67 €/1l
86,78 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 055,80 €/1l
52,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Thierry Mugler Alien, Woda toaletowa, 30ml
1 380,33 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien, Woda toaletowa, 60ml
1 005,17 €/1l
60,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Thierry Mugler Alien Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 100 ml
901,80 €/1l
90,18 €
Predajca: Denpoli-Venda

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Dior J’adore, Ženy, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, turecká ruža, Jazmín
1 780,27 €/1l
267,04 €
Predajca: somnia24

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mugler Alien EDP plniteľný 60 ml + EDP MINI 10 ml (žena)
132,18 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Prada Paradoxe Eau de Parfum 50ml
1 978,00 €/1l
98,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
566,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 071,00 €/1l
53,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá kvalita
Položka bola veľmi dobrá. Dobre zabalené. Rýchle dodanie. Všetko bolo skvelé.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 388,11 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
1 632,83 €/1l

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l