5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BiFi Ranger | Balenie 20 kusov | 20 x 60 g | Klobáska s bravčovou salámou v cestovom obale | Klobáska na cesty s hovädzím mäsom, fazuľou a slaninou | Ideálna na cesty69,48 €/1kg
81,24 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,48 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
BiFi - Pizza Carazza - 30x 40g40,72 €/1kg
48,87 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Berlinki Morliny z serem 250 g38,12 €/1kg
9,53 €
Predajca: AllYouNeed

BiFi Originálne salámové tyčinky - 40er Pack (40 x 20g)
76,19 €/1kg
64,66 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

BiFi Hot 40 x 20 g
69,34 €/1kg
67,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

BiFi The Original Sticks Saláma, balenie po 8 kusoch
74,00 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl

BiFi The Original Sticks Chorizo, balenie po 8 kusoch
71,25 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Salceson wieprzowy JBB 400 g
8,70 €/1kg
4,54 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,48 €
Predajca: Katomix

Kabanosy Bankietowe JBB 240 g
18 583,33 €/1kg
4,46 €
Predajca: Katomix

Frankfurterki Klasyczne JBB 240 g
14,31 €/1kg
3,72 €
Predajca: Katomix

Wędlina Szynka parmeńska w plastrach 70 g
82,25 €/1kg
9,87 €
Predajca: Katomix

Kiełbasa z czosnkiem Szubryt 300 g
7,17 €/1kg
3,80 €
Predajca: Zbrojownia

Pasztet drobiowy Drosed 100 g
7,55 €/1kg
0,83 €
Predajca: Katomix

Kabanosy z Gęsiny 105 g
31 636,36 €/1kg
4,58 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,48 €
Predajca: Katomix

BiFi salámový chlieb 16 x 55g
47,70 €/1kg
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Rolada Kurczak w galarecie 150 g
10,93 €/1kg
2,97 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,64 €
Predajca: Katomix

Saláma na sendviče 100 g
21,70 €/1kg
3,12 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,17 €
Predajca: Katomix

Kiełbasa Jałowcowa Wędzona 180 g
20,37 €/1kg
4,27 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,87 €
Predajca: Megasam24PL

Kabanosy z Cheddarem Krakus 95 g
21,00 €/1kg
3,50 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,10 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popisy produktov
Popis produktu
Zažite divoký západ v snacku s BiFi Ranger! Ponorte sa do autentického BiFi salámu, šťavnatých fazúľ a chrumkavej slaniny, láskyplne obalených mäkkým chlebom. Predzvesť dobrodružstva, ideálna na cestách alebo na vychutnanie si doma. Táto lahôdka je skutočnou explóziou chutí – kombinácia pikantného salámu, aromatických fazúľ a chrumkavej slaniny stelesňuje pravý Divoký západ. Snack bohatý na bielkoviny, ktorý poteší vaše chuťové poháriky a zachytáva podstatu Divokého západu. BiFi Ranger je univerzálny – ideálny spoločník na cesty, do kancelárie alebo na šport. Perfektný na obed a nevyhnutnosť pre fanúšikov amerických snackov. Vychutnajte si kvalitné ingrediencie, vzduchom sušené hovädzie a bravčové mäso majstrovsky skombinované do chutnej salámovej rolky. Praktické balenie obsahuje 20 x 60 g BiFi Ranger, perfektne porciované pre vaše potešenie. Lahodné pochutiny na jedenie a zdieľanie – zdieľajte divokú chuť západu so svojimi priateľmi a rodinou. Je tiež ideálny na zdieľanie s priateľmi alebo kolegami. Prineste si divoký západ na tanier s BiFi Ranger! Perfektný aj ako snack pre deti, aby uspokojil malý hlad s výdatným mäsovým snackom. Mini salámové tyčinky sú ideálne na cesty a ako lahodná desiata medzi jedlami. Ideálne pre milovníkov desiat, ktorí majú radi slané desiaty na cesty alebo medzi jedlami. Vychutnajte si pikantnú chuť sušenej salámy, skutočný zážitok pre milovníkov mäsových desiat. Vychutnajte si jedinečnú chuť BiFi a presvedčte sa o kvalite a tradícii tohto snacku. Či už ako snack na cesty, na obednú prestávku v kancelárii alebo jednoducho na pochutnanie si doma, BiFi Ranger je vždy tou správnou voľbou. Kúpte si teraz Ranger a vyskúšajte klasiku medzi mäsovými snackami – nutnosť pre každého milovníka BiFi, Lekker!
Zložky / ingrediencie
Zložky: múka (PŠENICA, PŠENIČNÝ SLAD), bravčové mäso, voda, paradajkový pretlak, fazuľa, slanina, hovädzie mäso (5 %), palmový olej, dextróza, slanina, cukor, jodovaná kuchynská soľ (kuchynská soľ, jodid draselný), cibuľa, zahusťovadlo (acetylovaný adipát škrobu), kvasnice, emulgátory (mono- a diglyceridy jedlých mastných kyselín, estery kyseliny citrónovej z mono- a diglyceridov jedlých mastných kyselín, mono- a diacetylestery kyseliny vínnej z mono- a diglyceridov jedlých mastných kyselín), SUŠENÉ ODSTREDENÉ MLIEKO, MLIEČNA CUKOR, repkový olej, zemiakový škrob, slnečnicový olej, SÚROVÉ VAJCE V PRÁŠKU, VAJECNÝ ŽLÚTOK V PRÁŠKU, maltodextrín, liehovinový ocot, regulátor kyslosti (glukono-delta-lakton, kyselina askorbová, kyselina citrónová), konzervačná látka (sorban draselný, dusitan sodný), farbené látky (karotén), látky zvýrazňujúce chuť (glutaman sodný), arómy, koreniny, antioxidanty (askorbát sodný, extrakt z rozmarínu), cesnak, extrakt z korenín, dymová aróma, stabilizátor (guarková múčka), kypriaca látka (uhličitan vápenatý), dym z bukového dreva.
Návod na použitie
Žiadne
Upozornenia
Trieda prídavných látok: antioxidanty; kypriace látky; emulgátory; farbivá; látky zvýrazňujúce chuť; konzervačné látky; regulátory kyslosti; stabilizátory; zahusťovadlá. Prídavné látky, ktoré podliehajú povinnému označeniu: balené v ochrannom prostredí. Prídavné látky E-čísla: E160a karotén; E170 uhličitan vápenatý; E202 sorbát draselný; E250 dusitan sodný; E300 kyselina askorbová; E301 askorbát sodný; E330 kyselina citrónová; E412 guarová guma; E471 mono- a diglyceridy jedlých mastných kyselín; E472c ester kyseliny citrónovej z mono- a diglyceridov jedlých mastných kyselín; E472e mono- a diacetylestery kyseliny vínnej z mono- a diglyceridov jedlých mastných kyselín; E575 glukono-delta-lakton; E621 monosodný glutamát; E1422 acetylovaný adipát škrobu; E392 extrakt z rozmarínu.
Adresa výrobcu/dovozcu
Eyber Str. 81, D-91522 Ansbach
HERZHAFTER ZÁHRANOK: BiFi Ranger ponúka intenzívnu, pikantnú chuť vďaka svojej pikantnej saláme, obalenej chutnou cestovou vrstvou. Táto kombinácia vytvára jedinečný zážitok, ktorý je ideálny pre milovníkov slaných snackov.
IDEÁLNE NA CESTY: Vďaka svojej kompaktnej veľkosti 60 g na kus je BiFi Ranger ideálnou desiatou na cesty. Či už v kancelárii, na výletoch alebo ako rýchla desiata, túto klobásu si môžete ľahko vziať so sebou kamkoľvek.
UNIVERZÁLNA CHUŤ: BiFi Ranger spája obľúbené chute hovadzieho mäsa, fazule a slaniny. Táto jedinečná kombinácia chutí prináša príjemnú zmenu a robí z každého momentu s desiatou malé potešenie.
PRAKTICKÉ BALENIE: BiFi Ranger je dodávaný v balení po 20 kusov a ponúka praktické riešenie pre tých, ktorí si často doprajú slanú desiatu. Jednotlivé balenia udržujú snack čerstvý a predlžujú jeho trvanlivosť.
IDEÁLNE PRE AKTÍVNYCH: BiFi Ranger je perfektným spoločníkom pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú rýchly zdroj energie. Zmes proteínov a sacharidov poskytuje presne toľko energie, koľko potrebujete v každej situácii.
VÝROBOK VYSOKEJ KVALITY: BiFi Ranger je vyrobený z kvalitných surovín a predstavuje záruku kvality a jedinečnej chuti. Dôkladná výroba zaručuje, že každý snack spĺňa vysoké štandardy, ktoré od neho spotrebitelia očakávajú.
- Zloženie
- Múka (PŠENIČNÁ, PŠENIČNÁ KVAS), bravčové mäso, voda, paradajový pretlak, fazuľa, slezina, hovädzie mäso (5%), palmový olej, dextróza, slanina, cukor, jodovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), cibuľa, zahusťovadlo (acetylovaná škrobová adipát), droždie, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín, citrát mono- a diglyceridov mastných kyselín, mono- a diacetyltartráty mono- a diglyceridov mastných kyselín), sušené odtučnené mlieko, mliečna báza, repkový olej, zemiakový škrob, slnečnicový olej, sušený vaječný bielok, sušený vaječný žĺtok, maltodextrín, octový ocot, regulátor kyslosti (glukono-delta-laktón, kyselina askorbová, kyselina citrónová), konzervačná látka (sorban draselný, nitrit sodný), farbivá (karotény), zvýrazňovače chuti (glutamát sodný), arómy, koreniny, antioxidanty (askorbát sodný, extrakt z rozmarínu), cesnak, koreňový extrakt, dymová aróma, stabilizátor (guma guar), kypriace látky (uhličitan vápenatý), dym z bukového dreva. Alergény: Obsahuje lepok (z obilnín), mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy), vajcia a výrobky z vajec
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Obchodný názov
- Jack Link's
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 10000050196
- EAN kód
- 4251097420462
- Zloženie
- Múka (PŠENIČNÁ, PŠENIČNÁ KVAS), bravčové mäso, voda, paradajový pretlak, fazuľa, slezina, hovädzie mäso (5%), palmový olej, dextróza, slanina, cukor, jodovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), cibuľa, zahusťovadlo (acetylovaná škrobová adipát), droždie, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín, citrát mono- a diglyceridov mastných kyselín, mono- a diacetyltartráty mono- a diglyceridov mastných kyselín), sušené odtučnené mlieko, mliečna báza, repkový olej, zemiakový škrob, slnečnicový olej, sušený vaječný bielok, sušený vaječný žĺtok, maltodextrín, octový ocot, regulátor kyslosti (glukono-delta-laktón, kyselina askorbová, kyselina citrónová), konzervačná látka (sorban draselný, nitrit sodný), farbivá (karotény), zvýrazňovače chuti (glutamát sodný), arómy, koreniny, antioxidanty (askorbát sodný, extrakt z rozmarínu), cesnak, koreňový extrakt, dymová aróma, stabilizátor (guma guar), kypriace látky (uhličitan vápenatý), dym z bukového dreva. Alergény: Obsahuje lepok (z obilnín), mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy), vajcia a výrobky z vajec
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Obchodný názov
- Jack Link's
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 10000050196
- EAN kód
- 4251097420462
Hodí sa k tomu

BRUBAKER Želanie Perlové narodeniny - náhrdelník s príveskom špirály + mušľa s pravou perlou ako darčeková súprava šperkov
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

Double White 40er (40x18,2g)
31,66 €/1kg
23,05 €
Predajca: AllYouNeed

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Open Food 4000512994909, B, e428, 339 kcal, 48 g, 0,1 g, 0,1 g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HERDING 4459267050, Prehoz vo výbave, Obliečka na vankúš v cene
37,26 €
Predajca: M_plus_L

Braun 1 YK-81CEU Certifikovaný pulzný oxymeter na prst s OLED displejom
27,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yum Yum instantné rezance vegetariánske 30 x 60g
25,60 €/1kg
46,08 €
Predajca: Kleinkantoor

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
34,47 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack
48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
35,28 €/1kg
23,71 €
Predajca: AllYouNeed

Coccolino Farebné Pracie Kapsule, 45 ks
7 020,00 €/1kg
7,02 €
Predajca: BestGlobalBrand

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokos, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 628 kcal
49,30 €/1kg
11,34 €
Predajca: AllYouNeed

Stavebnica LEGO Technic 42151 Bugatti Bolide (905 dielikov)
46,52 €
Predajca: Capi-cap

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
19,73 €
Predajca: somnia24

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
1 157,37 €/1kg
21,99 €
Predajca: Heartforcards

Stavebnica modelu LEGO Technic 42136 John Deere 9620R 4WD Tractor (390 dielikov)
70,04 €
Predajca: Capi-cap

Dr. Oetker - Zmes na pečenie mini muffinov - 270g
21,56 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
157,37 €/1kg
2,99 €
Predajca: Heartforcards

Open Food 4000512994121, D, 336 kcal, 49 g, 4,8 g, 0,2 g, 77 g
6,23 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Infowerk Papier do tlačiarne kopírovací papier 2500 listov 5 x 500 A4 80g prémiový žiarivo biely PEFC certifikovaný
35,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Unitedprint

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stavebnica LEGO Marvel: Rukavica nekone?na 76191; model Thanosovej rukavice na pravú ruku s kame?mi nekone?na, ktorú poznáte z filmov Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame od Marvel Studios (590 dielikov)
104,99 €
Predajca: Games4you
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BiFi Ranger | Balenie 20 kusov | 20 x 60 g | Klobáska s bravčovou salámou v cestovom obale | Klobáska na cesty s hovädzím mäsom, fazuľou a slaninou | Ideálna na cesty



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
81,24 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,48 €
Predajca: AllYouNeed
69,48 €/1kg

BiFi Roll XXL | 24 balení | pikantný salámový snack v pečive | ideálny na cesty | 70 g na snack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
56,44 €
Predajca: AllYouNeed
33,60 €/1kg

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
52,30 €
Predajca: AllYouNeed
48,43 €/1kg

BiFi - Pizza Carazza - 30x 40g



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,87 €
Predajca: AllYouNeed
40,72 €/1kg

Berlinki Morliny z serem 250 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,53 €
Predajca: AllYouNeed
38,12 €/1kg

Radatz Käsekrainer pikantný krainer na grilovaciu párty 330g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: AllYouNeed
66,67 €/1kg

Profi Pasztet firmowy 250g
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,96 €/1kg

Werbliński Golonka Polska Mielonka Wieprzowa 110 G
18,99 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
54,45 €/1kg

KOZIA KRÉMOVÁ SYROVÁ PYRAMIDKA 125 g - DANMIS
3,96 €
Predajca: Biogo
28,29 €/1kg

Parowki Berlinki Classic 250g I Berlinki Viedenská klobása Classic 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,14 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,53 €
Predajca: AllYouNeed
38,12 €/1kg

Mini burgre s kačacou, jablkom a tymiánom, psie maškrty OptiVital 60 g
1,99 €
Predajca: Dolmoshop
33,17 €/1kg

BiFi The Original Roll Hot Hot klobása v cestíčku 45g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,40 €/1kg

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,93 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
163,00 €/1kg

Meica Deutschländer (360g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,92 €/1kg

Berlinki z kurcząt Morliny 250 g
8,88 €
Predajca: AllYouNeed
35,52 €/1kg

Bifi Carazza Pizza Snack plnená pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,00 €/1kg

Bifi Carazza XXL pšeničné sušienky so salámovou omáčkou na pizzu a syrom 75g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,07 €/1kg

Bifi Roll Original s chutnou mäkkou chlebovou polevou 3 kusy 135g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

BiFi The Original Turkey Poultry Mini Salami s morčacím mäsom 20g
0,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
39,00 €/1kg

Bifi Roll Turkey Original Mini Salami v zapečenom obale 45g
1,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,00 €/1kg