3x TEEKANNE 8000 Besser Einschlafen Tee 18 Portionen
11,58 €
378,43 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čajové vrecúška a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
HERBA Tee Kräuter-Mischung 7676 25St0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Tee Waldbeere 7035 80St68,17 €/1kg
12,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7994 TEEKANNE Träum schönTee 18 Portionen
153,67 €/1kg
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7988 TEEKANNE MagenfeinTee 18 Portionen
289,50 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 4009300074977 TEEKANNE Brennnesselmischung Tee 20 Portionen
10,16 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7992 TEEKANNE Basisch & VitalTee 18 Portionen
289,50 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7386 TEEKANNE PfefferminzeTee 18 Portionen
12,29 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 078470 TEEKANNE Herzkirsche Tee 20 Portionen
243,33 €/1kg
10,95 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7989 TEEKANNE Innere RuheTee 18 Portionen
289,50 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

Dallmayr 594025020 Alpenkräuter Tee 25 Portionen
213,00 €/1kg
10,65 €
Predajca: somnia24

Teekanne Tee Fenchel 7031 80St
61,35 €/1kg
12,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr 568025020 Waldbeere Tee 25 Portionen
175,36 €/1kg
10,96 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7484 TEEKANNESchwarzer Tee KlassikTee 20 Portionen
101,71 €/1kg
3,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4061504 Meßmer Darjeeling DelightTee 15 Portionen
14,07 €
Predajca: somnia24

Meßmer 291774 Meßmer KräuterTee 18 Portionen
3,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
322,22 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Teekanne Tee Darjeeling 7024 80St
92,95 €/1kg
12,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Teekanne Lepší spánok bylinný čaj s melatonínom 18 vreciek - bylinný čaj - výrobca: TEEKANNE GmbH & Co. KG, Kevelaerer Str. 21-23, 40549 Düsseldorf 1 balenie
Teekanne Tee Harmonie für Körper & Seele Besser Einschlafen 18 Btl./Pack.
Teekanne Tee Harmonie für Körper & Seele Besser Einschlafen 18 Btl./Pack.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Medovka (40%), citrónová tráva, mäta pieporná, sladké drievko, kvety levandule (5%), granule melatonínu.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 30.6 g
- Potravinársky podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KG Kevelaerer Str. 21-23 40526 Düsseldorf Deutschland
- Obchodný názov
- Bylinný čaj s melatonínom
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 8000
- EAN kód
- 4009300020912
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Medovka (40%), citrónová tráva, mäta pieporná, sladké drievko, kvety levandule (5%), granule melatonínu.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 30.6 g
- Potravinársky podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KG Kevelaerer Str. 21-23 40526 Düsseldorf Deutschland
- Obchodný názov
- Bylinný čaj s melatonínom
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 8000
- EAN kód
- 4009300020912
Hodí sa k tomu

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Rohová pohovka Mango s funkciou spania a úložným priestorom v zoom 3 MINK
300,00 €
Predajca: PRMEBLE

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
78,29 €
Predajca: Kokiska

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorazový obal
8,26 €/1l
5,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

Sedacia súprava do U na každodenné spanie FREDERIK - šedá / čierna
650,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Fiqops súkromie obrazovka mat PVC súkromie obrazovka plot záhrada balkón plot vetrací balkón obloženie antracit 80x300cm
9,63 €/1m
28,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

INF Bezdrôtová žehlička a kulma na vlasy
37,49 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Detská autosedačka FableKids MIKARužová | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Fisher-Price 86138, Čierna, Ružová, Biela, Helma, Bicyklovanie, 54 - 58 cm, Penový polystyrén (EPS),
51,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Dámska kožená peňaženka, dámska peňaženka (fialová)
20,96 €
Predajca: odsellingaaa

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Komfortná vrchná matrace 2 v 1, 180x200 cm - Dvojvrstvová matracová vrchná časť s gél-pamäťovou penou, sieťkovými bočnicami a elastickými páskami – ideálna pre spanie na boku, na chrbte a na bruchu
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MKSTrade

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

MEDION E11 TF vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním (3 rýchlostné stupne, tichý režim spánku, výkon 45 W, horizontálna oscilácia 60°, časovač, MD12067) biely
161,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,56 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,69 €/1kg

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,33 €/1kg

Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies