5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Arnika pre kone na ľudské použitie 99 % Arnika pre kone na ľudské použitie 99 % Extra silný hrejivý krém na svaly pri úrazoch a výronoch Arnika gel Forte
109,05 €
109 049,99 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
THE SAEM - Care Plus Baobab Collagen Cream - Omladzujúci krém s kolagénom - 100 ml263,55 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
SKIN627 Kolagénový peptidový anti-aging krém na tvár 50 g299,80 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

LETISR očný krém na oblasť okolo očí, určený pre citlivú a začervenanú pokožku, 15 ml
2 550,67 €/1l
38,26 €
Predajca: somnia24

Excilor Forte – liečba mykózy nechtov, 30 ml
45 090,00 €/1l
45,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

VITI KRÉM ARNIKA S TEPLOTNÝM ÚČINKOM, 100 ml
40 740,00 €/1l
40,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

UKLASH Sérum na podporu rastu obočia, 3 ml
18 196,67 €/1l
54,59 €
Predajca: somnia24

Vitaliq Regeneračný krém na nechtové platničky, 15 ml
1,04 €/1l
17,95 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,64 €
Predajca: MANADA

Podovis Regeneračný krém na popraskané päty 75 ml
180,13 €/1l
13,51 €
Predajca: somnia24

RILASTIL GÉL PRE MUŽOV NA STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ A BRADU, 75 ml
64 660,00 €/1l
65,98 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Aktívny krém Eloderm 75 ml pre suchú, atopickú a citlivú pokožku s ektoínom a omega 3, 6, 9
138,93 €/1l
10,42 €
Predajca: Tersorte

DRENAX FORTE s čučoriedkami, 60 tabliet
249 979,99 €/1l
249,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Shaishaishai Aloe PDRN chladivá ampulka na regeneráciu
499,00 €/1l
24,95 €
Predajca: Juui

SKIN627 Rozjasňujúci krém na tvár s vitamínmi a niacínamidom 50 ml
190,00 €/1l
9,50 €
Predajca: Visage

SKIN627 Ultra Firming Spevňujúci krém na tvár s kolagénom 50 g
239,80 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GlamFox Hyaluronic & Vitamins Serum 50ml
271,00 €/1l
13,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Codexial, Emulkera Enocare Pro, keratoreduktor a hydratačný krém, emulzia, 75 ml
317,33 €/1l
23,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hautbalsam - Bylinný balzam 50 ml | ÖLMÜHLE SOLLING
377,60 €/1l
18,88 €
Predajca: taleoo

Retinol 0,5 %
339,90 €/1kg
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bionatar krém 75ml
40 050,00 €/1l
40,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Bionatar Sprej 60ml
37 180,00 €/1l
37,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arnica 99 % Super Concentrata – Profesionálny telový gél 500 ml
Arnica 99 je gél s veľmi vysokou koncentráciou vyvinutý pre svalové a kĺbové zdravie. Vďaka svojej extra silnej receptúre s 99 % extraktov z Arnica Montana je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú rýchlu úľavu po fyzickej aktivite alebo v prípade lokálnych ťažkostí.
Hlavné vlastnosti produktu:
Ultra-koncentrované zloženie: Obsahuje 99 % aktívnych zložiek získaných z Arnica Montana pre maximálnu účinnosť.
Rýchly a osviežujúci účinok: Gélová textúra sa okamžite vstrebáva bez zanechania mastného filmu a vďaka obsahu mentolu a tymiánového oleja poskytuje príjemný pocit sviežosti.
Podpora po úrazoch: Obzvlášť vhodný na masáž v prípade výronov, svalových úrazov, kontúzií a únavy zo športu.
Výhodné balenie: 500 ml nádoba zaručuje dlhú životnosť prípravku, ideálna pre každodenné alebo profesionálne použitie.
Spôsob použitia:
Naneste malé množstvo gélu na postihnuté miesto a jemne vmasírujte krúživými pohybmi, kým sa úplne nevstrebe. Podľa potreby možno používať viackrát denne.
Ďalšie informácie:
Výrobok vyrobený v Taliansku, dermatologicky testovaný na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s otvorenými ranami, sliznicami a očami.
- Model
- Gel Extra Forte 99%
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Voda, kvetinová voda z arniky horskej (Arnica montana), glycerín, extrakt z kvetov arniky horskej, etyl-2-butyl-2-methylpropanoát (), kvet arniky horskej, extrakt z arniky horskej, kvetinová voda z rumančeka kamilkového (Chamomilla recutita) a rumančeka kamilkového (), extrakt z kvetov Heterotheca inuloides, extrakt z listov sleziny lesnej (Malva sylvestris), 2-butyl-2-methylpropanoát () olej z mäty piepornej (Mentha piperita), mentol, extrakt z Boswellia serrata, izononyl izononanoát,olej zo semien slnečnice (Helianthus annuus), kapryl/kaprik triglycerid, karbomer, hydroxid sodný (), benzylalkohol, kyselina dehydrooctová.
- Výrobca
- Bioequipe
- EAN kód
- 8056326463199
- Číslo od výrobcu
- ARNICA 99
- Model
- Gel Extra Forte 99%
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Voda, kvetinová voda z arniky horskej (Arnica montana), glycerín, extrakt z kvetov arniky horskej, etyl-2-butyl-2-methylpropanoát (), kvet arniky horskej, extrakt z arniky horskej, kvetinová voda z rumančeka kamilkového (Chamomilla recutita) a rumančeka kamilkového (), extrakt z kvetov Heterotheca inuloides, extrakt z listov sleziny lesnej (Malva sylvestris), 2-butyl-2-methylpropanoát () olej z mäty piepornej (Mentha piperita), mentol, extrakt z Boswellia serrata, izononyl izononanoát,olej zo semien slnečnice (Helianthus annuus), kapryl/kaprik triglycerid, karbomer, hydroxid sodný (), benzylalkohol, kyselina dehydrooctová.
- Výrobca
- Bioequipe
- EAN kód
- 8056326463199
- Číslo od výrobcu
- ARNICA 99
Hodí sa k tomu

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam
250,48 €/1l
125,24 €
Predajca: PerfumTraders

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

R‑retinoate intense 50 ml - Intenzívny krém na aktiváciu mladistvosti
7 306,00 €/1l
365,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy, Aqualia Thermal, Krem nawilżający o bogatej konsystencji, 50 ml
621 333,35 €/1kg
37,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Eisenberg Anti-Age Treatment 50 ml
1 889,80 €/1l
94,49 €
Predajca: Denpoli-Venda

Physiogel, Łagodzenie i Ulga Balsam łagodzący do skóry suchej podrażnionej i nadwrażliwej, 400 ml
55 500,00 €/1kg
22,20 €
Predajca: MANADA

Hydratačná a spevňujúca emulzia Skin CAVIAR 70 ml
4 479,29 €/1l
313,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Posilňujúci krém Protini ( Polypeptidový krém) 50 ml
1 634,00 €/1l
81,70 €
Predajca: somnia24

INITIO Atomic Rose parfumovaná voda 90 ml
2 908,11 €/1l
261,73 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Embryolisse Sensitive Lait Cream
157,50 €/1l
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Gritti Because I'm Free Extrait de Parfum 100 ml
1 561,30 €/1l
156,13 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
1 298,80 €/1l
97,41 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Sisleya La Nuit Pleťové Mlieko Pre Všetky Typy Pleti 140Ml
1 565,36 €/1l
219,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
1 210,00 €/1l
48,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Oral-B CrossAction , 4 kusov, Biela, Oral-B, Box
1 366,33 €/1kg
40,99 €
Predajca: Netsilla

La Mer Hydratačný svieži krém
5 080,33 €/1l
152,41 €
Predajca: PerfumTraders

Krém Guinot Long Life
1 991,20 €/1l
99,56 €
Predajca: somnia24

Dermamelan Krém 30G.
183,37 €/1kg
183,37 €
Predajca: Dermes

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
14,29 €
Predajca: LaRoseCare

Christian Dior, Prestige, Hydra-Nourishing, Essence Lotion, For Face, 150 ml
770,67 €/1l
115,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA
614,57 €/1l
184,37 €
Predajca: lithuaniashop

Dr.Melaxin Cemenrete Intenzívny krém s vápnikom 50 ml
0,48 €/1l
23,95 €
Predajca: Juui

Olaplex No. 8 Bond Intense Moisture Mask 100 ml
324,20 €/1l
32,42 €
Predajca: M_plus_L

Gritti Rebellion Woda perfumowana, 100ml
1 149,90 €/1l
114,99 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
1 204,00 €/1l
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt, naozaj funguje! Koncentrácia a úľava
Výrobca Bioequipe
Túto Arniku 99 som si kúpila v Kauflande a musím povedať, že je to výnimočný produkt. Ako vidno aj z tmavej farby a konzistencie, ktorú som nafotila, hneď je vidieť, že má veľmi vysokú koncentráciu účinnej látky. (moja teta mala bylinkárstvo). vyskúšala som ho na silnú bolesť chrbta spôsobenú pravdepodobným preťažením: bolesť bola lokalizovaná v chrbte a veľmi sa zväčšovala, keď som sa zohla na ľavý bok. Aplikovala som ho len jednu noc a na druhý deň ráno a už sa cítim oveľa lepšie. Skvelé je, že cítite, že funguje od prvého momentu, keď ho nanesiete na pokožku. Naozaj skvelá kúpa, absolútne odporúčam!
Hodnotenie z 24. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčanie osteopata
Výrobca Bioequipe
Túto nádobku Arniky 99 som si kúpila na odporúčanie môjho dôveryhodného osteopata, ktorý mi ju odporučil ako jednu z najlepších pre jej vysokú koncentráciu, Služby Kauflandu boli bezchybné: odoslanie bolo veľmi rýchle, balíček prišiel domov v rekordnom čase a perfektne zabalený, priniesol okamžitú úľavu najmä v pohyboch, kde som sa cítila najviac zablokovaná.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,90 €
Predajca: Exporgin
1 260,00 €/1l