5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Completa – smotana do kávy – 6x 440 g
77,71 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,95 €-24%
133,98 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Instantné kávy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19Bestseller




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5








5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5












4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3

Ďalšie informácie o reklame
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs kávová smotana Ecreme kávová špecialita vo forme granúl 500g15,96 €/1kg
7,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Nescafe Frappe (10x14g.) - 140g.62,86 €/1kg
12,11 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,80 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Krüger Family Cappuccino Caramel- 450g4,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
5,39 €/1kg
5,39 €
Predajca: Euroshare

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
15,11 €/1kg
15,11 €
Predajca: somnia24

Zabielacz do kawy Cerolka 200 g
10,24 €/1kg
3,70 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,15 €
Predajca: Megasam24PL

Starbucks Cappuccino 220 ml
13,64 €/1l
3,00 €
Predajca: Megasam24PL

Nescafe Macchiato 205ml
10,00 €/1l
3,17 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,05 €
Predajca: Megasam24PL

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 475 g
49,52 €/1kg
33,08 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,71 €
Predajca: Megasam24PL

Cikória káva Classic rozpustná 100 g
60,70 €/1kg
6,07 €
Predajca: NutraBestBG

Nescafé Crema Kawa Rozpuszczalna 200 g
62,65 €/1kg
15,29 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,53 €
Predajca: Katomix

Smotana na espresso v prášku 1 kg
25,99 €/1l
31,48 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: Crownseller

Kawa rozpuszczalna Tchibo Family 100 g
62 200,00 €/1kg
6,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,22 €
Predajca: Katomix

Smotana z espressa v prášku 200g
64,95 €/1l
17,83 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: Crownseller

Zrnková káva Neuroca 250g
46,12 €/1kg
11,53 €
Predajca: taleoo

Kawa rozpuszczalna Nescafé bezkofeinowa 100 g
66,30 €/1kg
6,63 €
Predajca: LAVONIO

Smotanová instantná káva 1kg
45,99 €/1l
52,48 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,99 €
Predajca: Crownseller

Mokate Cappuccino Vanilla 160 g
17,00 €/1kg
4,57 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,08 €
Predajca: Katomix

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
64,48 €/1l
30,95 €
Predajca: HerbsHelp
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dobrá náhrada mlieka do kávy Completa. Na rozdiel od mlieka neriedi kávu.
- Zloženie
- Glukózový sirup, kokosový olej (plne hydrogenovaný), stabilizátory: E340, E452, mliečna bielkovina, emulgátor: E471, protispekavá látka: E551, farbivo: karotény
- Hmotnosť
- 440 g
- Potravinársky podnik
- FrieslandCampina Consumentenservice - Antwoordnummer 390, 3800 VB Amersfoort (NL)
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- COMPLETA
- Počet kusov
- 25
- EAN kód
- 8713300047089
- Zloženie
- Glukózový sirup, kokosový olej (plne hydrogenovaný), stabilizátory: E340, E452, mliečna bielkovina, emulgátor: E471, protispekavá látka: E551, farbivo: karotény
- Hmotnosť
- 440 g
- Potravinársky podnik
- FrieslandCampina Consumentenservice - Antwoordnummer 390, 3800 VB Amersfoort (NL)
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- COMPLETA
- Počet kusov
- 25
- EAN kód
- 8713300047089
Hodí sa k tomu

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: GTPLAYER

Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
5,39 €/1kg
5,39 €
Predajca: Euroshare

Friesche Vlag - Friesche Vlag Completa kávová smotana, 1 kg vrece
31,96 €/1kg
38,67 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Jacobs kávová smotana Ecreme kávová špecialita vo forme granúl 500g
15,96 €/1kg
7,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
15,11 €/1kg
15,11 €
Predajca: somnia24

Friesche Vlag – Kávové mlieko Friesche Vlag Completa, balenie 200 g | 1 ks
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Kávové smotany Douwe Egberts v tyčinkách, 500 ks po 2,5 g
50,63 €/1kg
63,29 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Tchibo 80314 Bezlaktózová poleva "PURE Fine Selection"
22,40 €/1kg
22,40 €
Predajca: somnia24

JACOBS Kaffeeplus bielidlo do kávy 4031683 1kg
61,76 €/1kg
61,76 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Jacobs Kawa Mielona Krönung 100 g
197,40 €/1kg
19,74 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Akrapovic EVOLUTION LINE Komplett SYSTEM Titan
2 684,28 €
Predajca: TTW-Offroad

Bärenmarke 129310004 Kávový krém Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
12,94 €/1kg
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ROCKBROS zadný košík na bicykel na nosič, robustný s výsuvným vekom, košík na bicykel na dochádzanie, nákupy 41*30*24,5 cm
23,02 €
Predajca: RockBros_Europe

Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
128,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

VEVOR Nafukovací párty stan 5,4x5x4,25 m, kockový stan na diskotéku, nočný klub, pavilónový svadobný stan s 680W ventilátorom, vrece s pieskom, 2 okná na podujatia, narodeniny, svadbu, čierny
733,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: VEVOR-Official-Store-EU

Andechs organické kozie mlieko 3% - h-mlieko 1 liter
3,45 €/1l
4,18 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,45 €
Predajca: taleoo

Mlieko s obsahom bielkovín Schwarzwaldmilch 1 liter
9,40 €/1l
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

My Coffee Cup Lungo Caffè Crema, Kávová kapsula, Caffe crema, Lungo, Jemné praženie, Nespresso, 5/10, Biela
55,89 €/1kg
51,42 €
Predajca: somnia24

HEAT – Vonkajšia kuchynská zostava, oceľ
1 001,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plnotučné mlieko v prášku 25 kg, 26 % tuku, mlieko v prášku, sušené mlieko, pečenie, dezerty, GiDeli
8,40 €/1kg
209,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Einhell TC-SY 400 P, Farba, 0,8 L, 0,5 l/min, Čierna, Červená, 275 mm, 128 mm
53,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 15 128 GB čierny
804,50 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jedno vrecko namiesto mnohých plastových nádob
Super sušené mlieko. Dobre sa rozpúšťa a robí každú kávu jemnejšou. Na rozdiel od otvoreného mlieka sa nekazí.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg