5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Toblerone Original – 20 x 100 gramov47,04 €/1kg
94,07 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St65,25 €/1kg
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
M&M´s Choco 800g15,99 €/1kg
12,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!215,70 €/1kg
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed

Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
157,37 €/1kg
2,99 €
Predajca: Heartforcards

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

Lonka Fudge Vanilla 2000g
14,29 €/1kg
28,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Toblerone Tiny Minis 25 kusov, 200 g
62,05 €/1kg
12,82 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,41 €
Predajca: AllYouNeed

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wawel Czekoladki Tiramisu 1 kg
23,28 €/1kg
23,98 €
Predajca: Katomix

Čokolády Vobro Delissimo s mandľami, 153 g
52,00 €/1kg
7,80 €
Predajca: Katomix

nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
18,05 €/1kg
18,05 €
Predajca: somnia24

Grześki Cukierki w czekoladzie 1 kg
18,57 €/1kg
19,13 €
Predajca: Megasam24PL

Schogetten czekolada mleczna 100 g
23,73 €/1kg
3,62 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,61 €
Predajca: Katomix

Kakaové zrnká 150g
49,20 €/1kg
7,38 €
Predajca: taleoo

Schogetten Nougat 10030065 100g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wawel Tiramisu Čokoláda 240 g
20,80 €/1kg
5,73 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,20 €
Predajca: Megasam24PL

Treets Malty 175g
24,56 €/1kg
4,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Alpinella kokosowa 90 g
28,33 €/1kg
3,43 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,55 €
Predajca: Katomix

Alpinella karamelová čokoláda 100 g
25,50 €/1kg
2,55 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lonka Nougat s mandľami očarí vaše zmysly. Ochutnajte tieto lahodné pralinkové bombóny vyrobené z aromatického nougatu a objavte ich obzvlášť jemnú textúru, ktorá sa jemne rozpúšťa na jazyku. Chrumkavé kúsky mandlí dodávajú tejto delikatese výraznú chuť a robia z nej dokonalý zážitok.
- Zloženie
- Zloženie: Cukor, glukózový sirup, MANDLE (15%), voda, rastlinné tuky (palmový, kokosový), vaječný bielkový prášok, sušené odtučnené mlieko, prírodné arómy. Môže obsahovať arašidy.
- Výživové údaje
- Energia: 445,00 kcal, 1 872,00 kJ; Tuky: 15,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,60 g; Sacharidy: 72,00 g; z toho cukry: 56,00 g; Bielkoviny: 4,10 g; Soľ: 0,05 g
- Hmotnosť
- 1500 g
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt Deutschland
- Obchodný názov
- Nugát s mandľami
- Výrobca
- Lonka
- Číslo od výrobcu
- 1018402
- EAN kód
- 8713800254987
- Zloženie
- Zloženie: Cukor, glukózový sirup, MANDLE (15%), voda, rastlinné tuky (palmový, kokosový), vaječný bielkový prášok, sušené odtučnené mlieko, prírodné arómy. Môže obsahovať arašidy.
- Výživové údaje
- Energia: 445,00 kcal, 1 872,00 kJ; Tuky: 15,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,60 g; Sacharidy: 72,00 g; z toho cukry: 56,00 g; Bielkoviny: 4,10 g; Soľ: 0,05 g
- Hmotnosť
- 1500 g
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt Deutschland
- Obchodný názov
- Nugát s mandľami
- Výrobca
- Lonka
- Číslo od výrobcu
- 1018402
- EAN kód
- 8713800254987
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10042471 Air-Drops Bonbons 100,0 g
17,20 €/1kg
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszko Pistáciové pralinky 1 kg
17,93 €/1kg
19,19 €
Predajca: Katomix

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

VASAGLE rohová polica, 1-dielna, nástenná polica, regál s 5 policami
25,97 €
Predajca: TR8

Moderná rohová sedačka do U s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
555,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

BOXILAND® ovocné želé adventný kalendár 2026, 24 druhov, sladké & kyslé
31,12 €/1kg
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Vileda Ultramax Mop Náhrada Microfibre 2V1 155747
10,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO vankúšiky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojov kávové vankúšiky softpad
103 021,74 €/1kg
55,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,39 €
Predajca: AllYouNeed

Lotus 6566614006 Lotus Biscoff Kekse 200,0 g
43,95 €/1kg
8,79 €
Predajca: somnia24

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kávová kapsula, Caffe latte, 8 šálok, Tassimo, 8 kusov
29,25 €/1kg
11,80 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,84 €
Predajca: CoffeeFriend

Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g
14,34 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lonka Fudge Vanilla 2000g
14,29 €/1kg
28,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
7,29 €/1kg
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
23,57 €/1kg
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Be Cool AIR COOLER 90W 25LITRE WIFI (BC25ACP2501W WS/GR)
233,08 €
Predajca: Di-Life

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO vankúšiky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojov kávové vankúšiky Softpads
130,37 €/1kg
59,97 €
Predajca: AllYouNeed

Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
27,77 €/1kg
11,44 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,72 €
Predajca: Megasam24PL

Posteľná bielizeň – 135 x 200 cm – sada obliečok na perinu a vankúše – čierna – listy – mikrovlákno bavlna – 1 obliečka na vankúš 70 x 80 cm
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Teisseire sirup jahodovo-malinový bez cukru 600ml - Koktaily (1 balenie)Jednorazový obal
13,63 €/1kg
9,57 €
Predajca: Pantry_Intl
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
40,52 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

M&M's Peanut 800g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
29,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,07 €
Predajca: AllYouNeed
110,35 €/1kg

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed
215,70 €/1kg

Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
24,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
95,42 €/1kg

Alpia Pistaziencreme 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg