5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA12 590,00 €/1l
12,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Ovomaltine Crunchy Cream 380g41,37 €/1kg
16,71 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,72 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH18,65 €/1kg
10,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH65,24 €/1l
11,09 €
Predajca: BRAT_PL

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Rapunzel 305588, Nátierka zo zmesi orechov, Sezamové semeno, 250 g, Nemecko, 660 kcal, 59,2 g
19,12 €/1kg
4,78 €
Predajca: taleoo

A Ricchigia - Pistaziencreme - 190 g
146,32 €/1kg
27,80 €
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS

Organické sezamové maslo tahini
24,12 €/1kg
6,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sladký Pistáciový krém bez palmového oleja, 190 g – balenie po 5 kusoch, Sofì – Dolcezze di Sicilia
31,58 €/1l
30,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Pistáciový krém Pisti Crema Pistacchio 200g
34,95 €/1l
6,99 €
Predajca: SanmartiniStore

KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
41,16 €/1kg
20,58 €
Predajca: somnia24

Tahini bez soli 225g
30,18 €/1kg
6,79 €
Predajca: taleoo

Pistáciový krém 60% Velveti, 180 g - 100% prírodný, bez emulgátorov, farbív a palmového oleja
54,44 €/1l
9,80 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Nátierka - Crème aubergine 190g
14,53 €/1kg
2,76 €
Predajca: taleoo

Amorelli Pistache Cream 35 % tuku, 190 g – jemný pistáciový krém na pečenie a vychutnávanie
57,79 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Kešu krémová nátierka - brusnicová 135g
20,22 €/1kg
2,73 €
Predajca: taleoo

Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
29,40 €/1kg
10,29 €
Predajca: BRAT_PL

Pistáciová krémová náplň 200 g | AGRISICILIA
47,15 €/1kg
9,43 €
Predajca: taleoo

Chrumkavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
17,35 €/1kg
6,09 €
Predajca: BRAT_PL

Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
25,17 €/1kg
4,53 €
Predajca: Biogo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sicílsky pistáciový čokoládový krém Crema al pistacchio 190g - Gusto Etna je vynikajúci výrobok, ktorý poteší aj tie najnáročnejšie chuťové bunky. Náš krém spája jemnosť najkvalitnejších pistácií zo Sicílie so zamatovou štruktúrou čokolády. Každá lyžička tejto jedinečnej pochúťky prenesie gurmána na cestu do slnečného talianskeho regiónu známeho pestovaním najlepších pistácií na svete.
Ponúkaný pistáciový krém je dokonalým doplnkom k raňajkám a desiatam. Výborne sa hodí na chlieb, palacinky a vafle a je lahodnou náplňou do koláčov a zákuskov. Je tiež lahodnou prísadou do zmrzliny, peny a ovocných dezertov. Vďaka svojej jedinečnej chuti sa dá použiť nielen ako prísada do jedál, ale aj ako samostatný snack. Skúste pridať lyžičku do sušienok alebo krekrov a uvidíte, ako úžasne obohatí každé jedlo.
Výrobok sa vyznačuje nielen svojou chuťou, ale aj kvalitou zložiek:
- Sicílske pistácie - známe svojou výnimočnou kvalitou a jedinečnou, intenzívnou chuťou
- Prírodné zložky - bez pridaných umelých farbív a konzervačných látok
- Vysoký obsah orechov - pre maximálny chuťový zážitok
- Objem
- 0.19 l
- Zloženie
- Zloženie: smotana (cukor, rastlinné oleje a tuky (slnečnicový olej), tuky (palmový, palmojadrový)), sušené odstredené mlieko (10 %), sušená srvátka, emulgátor (slnečnicový lecitín E322), aróma (vanilín), pistácie 28 %, sicílske pistácie 7 % čistej hmotnosti: 190g Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2423 kj/ 582 kcal Tuky 39,9g z toho nasýtené mastné kyseliny 15,52g Sacharidy 47,04g z toho cukry 44,83g Bielkoviny 7,26g Soľ 0,14g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 350 g
- Potravinársky podnik
- Gusto Etna
- Obchodný názov
- Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna
- Výrobca
- Gusto Etna
- EAN kód
- 8032706791724
- Objem
- 0.19 l
- Zloženie
- Zloženie: smotana (cukor, rastlinné oleje a tuky (slnečnicový olej), tuky (palmový, palmojadrový)), sušené odstredené mlieko (10 %), sušená srvátka, emulgátor (slnečnicový lecitín E322), aróma (vanilín), pistácie 28 %, sicílske pistácie 7 % čistej hmotnosti: 190g Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2423 kj/ 582 kcal Tuky 39,9g z toho nasýtené mastné kyseliny 15,52g Sacharidy 47,04g z toho cukry 44,83g Bielkoviny 7,26g Soľ 0,14g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 350 g
- Potravinársky podnik
- Gusto Etna
- Obchodný názov
- Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna
- Výrobca
- Gusto Etna
- EAN kód
- 8032706791724
Hodí sa k tomu

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
65,24 €/1l
11,09 €
Predajca: BRAT_PL

Pistáciová pasta 500g Brat.pl
34,65 €/1kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lieskovooriešková pasta 900g Brat.pl
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,92 €/1kg

Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA
12,59 €
Predajca: BRAT_PL
12 590,00 €/1l

Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,53 €
Predajca: Heartforcards
60,68 €/1l

Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,65 €/1kg

Pistáciová pasta 500g Brat.pl
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
34,65 €/1kg

Kešu pasta 900g
16,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,32 €/1l

Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
65,24 €/1l

Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
29,40 €/1kg

Solené ryby 720ml GorWit
13,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,18 €/1l

Extra hladká pistáciová pasta 200 g
11,49 €
Predajca: BRAT_PL
11 490,00 €/1l

Lieskovooriešková pasta 500g Brat.pl
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
25,39 €/1kg

Alce Nero 217380, 180 g, Hnedá, 507 kcal, 2119 kJ, 5,2 g, 29,2 g
9,49 €
Predajca: BRAT_PL
9 490,00 €/1l

Kokosová pasta 500g
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
4,89 €/1kg

Smotana s príchuťou pomaranča 300g TAR-GROCH
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
12,47 €/1kg

COPNÁ PASTA SO SLNEČNICOU, BEZLEPKOVÁ 180 g - KROKUS
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
25,28 €/1kg

Tahini – biela verzia bez soli, 250 g | TERRASANA
8,69 €
Predajca: superbrandshop
34,76 €/1kg

Pesto z medvedieho cesnaku 140g GorWit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
51,90 €/1l

Smotana s príchuťou slaného karamelu 300g TAR-GROCH
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg

Chrumkavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
6,09 €
Predajca: BRAT_PL
17,35 €/1kg

Krém s lieskovými orieškami a kakaom 300g TAR-GROCH
7,49 €
Predajca: BRAT_PL
24,97 €/1l