5,0



Na základe 2 hodnotení
NFO Omega 3 Forte kapsuly, rybí olej 1000 mg, EPA + DHA + vitamín E, triglyceridová forma, 60 softgel kapsúl
56,07 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,99 €-41%
824,75 € / 1kg
plus 17,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Espara Q10 200 mg koenzýmové kapsuly, 60 kapsúl547,10 €/1kg
54,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Fyron Omega 3 - 60 Kapsúl945,95 €/1l
37,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Ďalšie informácie o reklame
BIOWEN ADEK Complex+ Vitamin ADEK IMMUNITY 90 kapsúl90,65 €/1kg
19,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Biowen Koenzým Q10 100 mg 100 kapsúl109,45 €/1kg
21,89 €
Predajca: medpak_shop
![Obrázok produktu pre NFO Omega 3-6-9 Lososový olej Kapsuly – Omega-3, EPA, DHA, DPA pre zdravie srdca a mozgu [120 mäkké kapsuly]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/2d2f49177020e1bc7be95c000f9cbef1.webp)
NFO Omega 3-6-9 Lososový olej Kapsuly – Omega-3, EPA, DHA, DPA pre zdravie srdca a mozgu [120 mäkké kapsuly]
1 497,00 €/1kg
59,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Omega-3 - 400 kapsúl I rybí olej I rybí olej I mäkké kapsuly I vysoko koncentrované EPA a DHA I pre normálny metabolizmus tukov v krvi I metabolizmus tukov (cholesterol) I pre normálny krvný tlak I normálnu funkciu srdca I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnosť
75,93 €/1l
41,76 €
Predajca: PEAK

natural elements Omega 3 – 180 kapsúl – 2000 mg rybieho oleja v dennej dávke – vo forme triglyceridov s obsahom EPA a DHA – laboratórne testované, dôkladne čistené
224,98 €/1kg
54,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ostrovit doplnky stravy BI9054
91,15 €/1l
24,00 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,23 €
Predajca: NutraBestBG

Grassberg Omega-3 Premium 1200 mg 90 kapsl / Omega 3 mastn kyseliny / Koncentrt rybieho oleja vo farmaceutickej kvalite s obsahom a 60% omega 3 mastnch kyseln
159,10 €/1l
26,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sovita Omega-3 rybí olej 120 kapsúl
8,26 €
Predajca: AbisZ-Markt

Mollers Tran Norweski Płyn cytrynowy, 250ml
85 678,57 €/1kg
23,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Omega 3 kapsuly, 240 kusov, vysoká dávka, 2000 mg rybieho oleja, 1100 mg Omega-3 (EPA a DHA), bez gluténu, bez laktózy, doplnok stravy. Výrobca: WeightWorld
212,79 €/1l
51,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

GymBeam - Omega 3 120 neochutench kapsl
340,50 €/1l
40,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

DOPPELHERZ Omega-3 rybí olej 1000 kapsúl
28 560,00 €/1l
28,56 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Bioherba | Omega 3 rybí olej 1000 mg
106,20 €/1l
5,31 €
Predajca: NutraBestBG

Sanatur Omega-3 mastné kyseliny koncentrát rybieho oleja, 120 kapsúl
57,79 €/1kg
13,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Rule1 | Ryb olej - Omega-3 1000 mg
273,30 €/1l
27,33 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Vitamín C 1000 mg vysokodávkovaného vitamínu C vo forme kapsúl Activlab Pharma
103,22 €/1kg
9,29 €
Predajca: medpak_shop

Vitaler’s Omega-3 z tresčej pečene, nórsky rybí olej 1250 mg, EPA, DHA, vitamíny D a E, citrónová príchuť, 250 ml
45,16 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
NFO Omega-3 Forte kapsuly
NFO Omega-3 Forte kapsuly dodávajú vysoko koncentrované omega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja v praktickej forme softgel kapsúl.
Každá kapsula obsahuje 1 000 mg koncentrátu rybieho oleja s 310 mg EPA a 205 mg DHA. Kapsuly sú vhodné na každodenné doplnenie vyváženej stravy – najmä pre osoby, ktoré konzumujú tučné morské ryby len zriedka.
Omega-3 mastné kyseliny patria medzi dôležité živiny v každodennej výžive. NFO Omega-3 Forte ponúka jednoduchý spôsob, ako doplniť príjem EPA a DHA.
Kapsuly sú neutrálne na chuť a vôňu a ľahko sa užívajú s jedlom.
Vedecky potvrdené funkcie živín:
EPA a DHA prispievajú k normálnej funkcii srdca. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.
DHA prispieva k udržaniu normálnej funkcie mozgu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA.
DHA prispieva k udržaniu normálneho zraku. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA.
Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Zloženie na kapsulu:
Rybí olejový koncentrát: 1 000 mg
Omega-3 mastné kyseliny: 620 mg
EPA: 310 mg
DHA: 205 mg
Vitamín E: 1,46 mg
Obsiahnutý rybí olej je starostlivo čistený a spracovaný do praktických softgel kapsúl. Receptúra je bez umelých farbív a aróm, bez lepku, bez GMO a bez mliečnych zložiek. Kapsuly obsahujú rybiu želatínu.
Popis produktu: NFO Omega-3 Forte
NFO Omega-3 Forte je vysoko kvalitný doplnok stravy, ktorý poskytuje silnú dávku omega-3 mastných kyselín. Tento doplnok obsahuje účinnú kombináciu EPA (eikosapentaénová kyselina) a DHA (dokosahexaénová kyselina), ktoré sú známe svojimi prokázanými zdravotnými výhodami. Pomáha podporovať zdravie srdca, mozgu a zmierňovanie zápalov. Každá kapsula obsahuje 1000 mg rybieho oleja a poskytuje 310 mg EPA a 205 mg DHA, čo je účinný spôsob, ako pokryť dennú potrebu esenciálnych mastných kyselín.
Hlavné vlastnosti:
1. Podpora zdravia srdca: Omega-3 mastné kyseliny, najmä EPA, prispievajú k zníženiu rizika srdcových ochorení tým, že regulujú hladinu cholesterolu a tukov v krvi (Kris-Etherton et al., 2002).
2. Podpora funkcie mozgu: DHA hrá kľúčovú úlohu pri udržiavaní normálnej funkcie mozgu a kognitívnych schopností, najmä v starobe (Gómez-Pinilla, 2008).
3. Redukcia zápalov: EPA a DHA prispievajú k zmierneniu zápalových procesov v tele, čo má pozitívny vplyv na zdravie kĺbov (Calder, 2006).
Aktívne zložky (na 1 kapsulu / na odporúčanú dennú dávku 2 kapsuly):
- Rybí olej – 1000 mg / 2000 mg
- EPA (eikosapentaénová kyselina) – 310 mg / 620 mg
- DHA (dokosahexaénová kyselina) – 205 mg / 410 mg
- Gemischte Tocopherole (antioxidant) – Bez špecifikovanej dávky v dokumente
Odporúčané použitie:
Užívajte 1 až 2 kapsuly denne počas jedla, zapite dostatočným množstvom vody.
Kontraindikácie:
Nepoužívať v prípade známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Tehotné a dojčiace ženy, ako aj osoby užívajúce lieky, by mali pred použitím konzultovať svojho lekára.
Doba použiteľnosti:
36 mesiacov od dátumu výroby.
Upozornenie:
Uchovávať mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
O NFO:
NFO je popredná spoločnosť v oblasti vývoja doplnkov stravy, ktorá sa špecializuje na poskytovanie kvalitných produktov podporujúcich celkové zdravie. Spojujeme moderný výskum s prírodnými zložkami, aby sme našim zákazníkom ponúkli účinné a bezpečné produkty.
- Zloženie
- Zložky v zostupnom poradí podľa hmotnosti (v percentách): Rybí olej, TG (1000 mg v 2 kapsulách) - 68,97 % Želatína (302,3 mg v 2 kapsulách) - 20,8 % Glycerol (147 mg v 2 kapsulách) - 10,1 % Aqua pur. (0,7 mg na 2 kapsuly) - 0,048% Modifikovaný škrob (7,5 mg na 2 kapsuly) - 1,06% Alergény: Obsahuje ryby (rybí olej z ančovičiek, makrely, sardinky, makrely).
- Alergény
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 40 g
- Rozmery
- 6.30 cm / 11,50 cm / 6,30 cm
- Potravinársky podnik
- NFO
- Obchodný názov
- Doplnky stravy s omega-3 mastnými kyselinami
- Výrobca
- NFO
- Rozsah dodávky
- 60 kapsúl
- Počet kusov
- 60
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívejte 1 až 2 kapsle denně během jídla, zapijte dostatečným množstvím vody.
- Číslo od výrobcu
- NFONOFFO060
- EAN kód
- 7090025453588
- Zloženie
- Zložky v zostupnom poradí podľa hmotnosti (v percentách): Rybí olej, TG (1000 mg v 2 kapsulách) - 68,97 % Želatína (302,3 mg v 2 kapsulách) - 20,8 % Glycerol (147 mg v 2 kapsulách) - 10,1 % Aqua pur. (0,7 mg na 2 kapsuly) - 0,048% Modifikovaný škrob (7,5 mg na 2 kapsuly) - 1,06% Alergény: Obsahuje ryby (rybí olej z ančovičiek, makrely, sardinky, makrely).
- Alergény
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 40 g
- Rozmery
- 6.30 cm / 11,50 cm / 6,30 cm
- Potravinársky podnik
- NFO
- Obchodný názov
- Doplnky stravy s omega-3 mastnými kyselinami
- Výrobca
- NFO
- Rozsah dodávky
- 60 kapsúl
- Počet kusov
- 60
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívejte 1 až 2 kapsle denně během jídla, zapijte dostatečným množstvím vody.
- Číslo od výrobcu
- NFONOFFO060
- EAN kód
- 7090025453588
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
250,44 €/1l
45,08 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
![Obrázok produktu pre NFO Omega 3-6-9 Lososový olej Kapsuly – Omega-3, EPA, DHA, DPA pre zdravie srdca a mozgu [120 mäkké kapsuly]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/2d2f49177020e1bc7be95c000f9cbef1.webp)
NFO Omega 3-6-9 Lososový olej Kapsuly – Omega-3, EPA, DHA, DPA pre zdravie srdca a mozgu [120 mäkké kapsuly]
1 497,00 €/1kg
59,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Omega-3 - 400 kapsúl I rybí olej I rybí olej I mäkké kapsuly I vysoko koncentrované EPA a DHA I pre normálny metabolizmus tukov v krvi I metabolizmus tukov (cholesterol) I pre normálny krvný tlak I normálnu funkciu srdca I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnosť
75,93 €/1l
41,76 €
Predajca: PEAK

natural elements Omega 3 – 180 kapsúl – 2000 mg rybieho oleja v dennej dávke – vo forme triglyceridov s obsahom EPA a DHA – laboratórne testované, dôkladne čistené
224,98 €/1kg
54,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Vitamaze Vitamín C 1000 mg vysoká dávka + zinok vegánske tablety, 180 tabliet
91,72 €/1l
23,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

GymBeam - Omega 3 120 neochutench kapsl
340,50 €/1l
40,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Möller's Omega-3 Kids roztok s ovocnou príchuťou, 250 ml roztok
66,80 €/1l
16,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ostrovit doplnky stravy BI9054
91,15 €/1l
24,00 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,23 €
Predajca: NutraBestBG

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Sovita Omega-3 rybí olej 120 kapsúl
8,26 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ostrovit doplnky stravy BI9058
47,90 €/1l
9,58 €
Predajca: NutraBestBG

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
936,53 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Grassberg Omega-3 Premium 1200 mg 90 kapsl / Omega 3 mastn kyseliny / Koncentrt rybieho oleja vo farmaceutickej kvalite s obsahom a 60% omega 3 mastnch kyseln
159,10 €/1l
26,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
2,02 €
Predajca: LAVONIO

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Omega 3 kapsuly, 240 kusov, vysoká dávka, 2000 mg rybieho oleja, 1100 mg Omega-3 (EPA a DHA), bez gluténu, bez laktózy, doplnok stravy. Výrobca: WeightWorld
212,79 €/1l
51,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

AREBOS Spa Whirlpool pre 6 osôb | 185x185 cm, 130 trysiek, LED a bublinková masáž
549,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Vitastrong Kolagén s kyselinou hyalurónovou - 2000 mg - 180 tabliet - koenzým Q10, biotín, vitamín C a D - podporuje pokožku, kĺby, vlasy a kosti
55,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamín D3/K2 – 2000 IU tablety – 240 tabliet na 12 mesiacov
232,63 €/1kg
55,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitaworld Bisglycinát horčíka Plus | 120 kapsúl | 333 mg horčíka na dennú dávku | vysoká biologická dostupnosť | vegánske
175,93 €/1kg
19,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

LCD e-bikes MTB 26 palcový elektrický moutian bike, elektrický bicykel, e-bike, 36 V/13 Ah, lítiová batéria, 250 W, dojazd 55-100 km čierna
719,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

BODYLAB Omega-3 Extreme - 120 kapsúl
341,04 €/1kg
55,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
15,05 €/1l
75,23 €
Predajca: velmontask

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma


Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Vita Elements Horčíkový Komplex 180 Kapsúl Bisglycinát Citrát Malát Výživový Doplnok
26,95 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
163,33 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

Ozem+
59,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products
3 466,00 €/1l
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
44,99 €
Predajca: WR-Products
99,98 €/1l

Arthro Pro



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
52,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,50 €
Predajca: WR-Products
447,98 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Kolagén a kyselina hyalurónová s BIOTÍNOM pre vlasy, pokožku, nechty a kĺby. 240 tabliet 2000 MG so zinkom, CoQ10 a vitamínom C + E. Vyrobené v TALIANSKU
23,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
165,97 €/1kg

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
22,53 €
Predajca: superbrandshop
563 250,01 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
314,60 €/1l

SX66 – doplnok stravy pre mužov na podporu zdravia a vitality, 30 kapsúl



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
1 498,10 €/1kg

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
2 097,33 €/1l