5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Uhorky Kühne 75/802,68 €/1kg
26,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dittmann kapary nonpareils24,98 €/1kg
24,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Gemüse Cremesuppe3,68 €/1l
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Metten Chrumkavé viedenské párky 690g22,21 €/1kg
7,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Pizza Sauce ochutená frisch geerntete Tomaten 400g
13,90 €/1kg
5,56 €
Predajca: LAVONIO

Oro di Parma omáčka na pizzu z paradajok dozrievajúcich na slnku s oreganom 425g
12,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajkový pretlak 400gr Mutti
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Mutti Double Concentrated, Paradajková pasta, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
35,14 €/1kg
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Vegetariánske klobásky 200 g | ÖKOLAND
11,84 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo

Bonduelle cícer 150g
11,27 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajky Datterini Mutti 400 g
8,60 €/1kg
5,26 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,04 €
Predajca: Katomix

Pečená fazuľa - v paradajkovej omáčke 400g
5,20 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Leimerove krutóny cibuľa/česnak
14,86 €/1kg
7,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pudliszki Fasolka v paradajkovej omáčke 450 g
6,24 €/1kg
5,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,24 €
Predajca: Katomix

Evra Sałatka z tuńczykiem 160g
29,38 €/1kg
4,70 €
Predajca: Katomix

Fazuľa Bonduelle 200g
9,48 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fasolka w sosie barbecue Heinz 390 g
5,52 €/1kg
4,20 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,43 €
Predajca: Megasam24PL

400 G Nakrájaných Paradajok Mutti
13,70 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ak si doma pripravujete pizzu, tento výrobok je pre vás ideálny. Originálna talianska omáčka na pizzu s bylinkami od značky číslo 1 - Mutti. Výrobok sa dodáva v praktickom 210-gramovom balení, čo zodpovedá približne 3 - 4 pizzám. Výrobok s prírodným zložením, bez škodlivých prísad. Paradajky, zelenina, soľ a korenie.
- Objem
- 0.21 l
- Zloženie
- Zloženie: Čistá hmotnosť: 420 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 150 kj/ 36 kcal Tuky 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 5,4 g, z toho cukor 4,2 g Bielkoviny 1,6 g Soľ 0,75 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Mutti
- Obchodný názov
- Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g
- Výrobca
- Mutti
- EAN kód
- 8005110551253
- Objem
- 0.21 l
- Zloženie
- Zloženie: Čistá hmotnosť: 420 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 150 kj/ 36 kcal Tuky 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 5,4 g, z toho cukor 4,2 g Bielkoviny 1,6 g Soľ 0,75 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Mutti
- Obchodný názov
- Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g
- Výrobca
- Mutti
- EAN kód
- 8005110551253
Hodí sa k tomu

Mutti Polpa Fine - dužina, jemne nasekaná 400g
9,90 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Mutti Pizza Sauce ochutená frisch geerntete Tomaten 400g
13,90 €/1kg
5,56 €
Predajca: LAVONIO

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
10,19 €/1kg
10,70 €
Predajca: somnia24

Halloweenska dekoračná sada obrovský pavúk 200 cm + 3,6 m pavučina, strašidelná Hallloweenská záhrada vonkajšia dekorácia Halloweenske rekvizity
22,21 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,16 €
Predajca: odsellingaaa

Mutti Classica paradajková omáčka 400 g
8,72 €/1l
3,89 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Katomix

Oro di Parma omáčka na pizzu z paradajok dozrievajúcich na slnku s oreganom 425g
12,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajkový pretlak 400gr Mutti
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
15,00 €/1kg
3,90 €
Predajca: artbook-service

Mutti Pizza omáčka s korením 4,1 kg
7,62 €/1l
31,24 €
Predajca: LAVONIO

Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
49,00 €/1kg
4,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Mutti Double Concentrated, Paradajková pasta, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
35,14 €/1kg
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Paradajky Oro di Parma v plechovke s paradajkami dozretými na slnku 400g
21,04 €/1kg
8,94 €
Predajca: somnia24

Kraft paradajkový kečup bez zvýrazňovača chuti stláčacia fľaša 417 ml
10,79 €/1l
4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Divella Semola, Krupicová múka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Taliansko, 341 kcal, 1448 kJ
7,90 €/1kg
7,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
2,63 €
Predajca: Katomix

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
9,88 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Katomix

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand
![Obrázok produktu pre [sk.casa] Rohože na schody sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm obdĺžnikový koberec na schody chrániče schodov -](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/e2915f1023348dfbb278521f82201528.webp)
[sk.casa] Rohože na schody sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm obdĺžnikový koberec na schody chrániče schodov -
64,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
7,17 €/1kg
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Paradajkový pretlak Oro di Parma dvojnásobne koncentrovaný v plechovke 70g
22,57 €/1kg
1,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pistáciový krém 45%, 190g - 2 balenia
34,21 €/1l
13,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

MEDION E11 TF vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním (3 rýchlostné stupne, tichý režim spánku, výkon 45 W, horizontálna oscilácia 60°, časovač, MD12067) biely
161,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pizzamehl Typ 00
1,67 €/1kg
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,43 €/1l

Seitz bezlepkové špirály z kukuričnej múky a hrachovej múky 500g
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,12 €/1kg

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,41 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Hofgut Nemecké slivky Mirabelle sladené s kôstkovým ovocím 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,89 €/1l

Hofgut Feine Cornichons chrumkavé s pikantnými bylinkami v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,12 €/1l

Hofgut voskové fazuľky žlté mladé a jemne predvarené 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,94 €/1l

Ručne zbieraná, nahrubo nakrájaná kapusta Hofgut v pohári 720 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
2,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,86 €/1l

Jablkový kompót Hofgut s malými kúskami, jemne pocukrovaný 370ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,03 €/1l

Hofgut egreše sladené ovocné sladkosti v pohári Dobré jedlo 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,64 €/1l

Uhorkový šalát Hofgut sladký a pikantný s klasickým receptom 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,01 €/1l

Steinhaus Kaiserkirschen višne v pohári červené bez kôstok 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,12 €/1l

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg