5,0



Na základe 2 hodnotení
Clarins Extra-Firming Day Cream - All Skin Types Refill, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Lifting, Výživný, Vyhladenie, 50 ml
73,10 €
1 462,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Denné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Sérum intensif, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml5 125,00 €/1l
153,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Jemný zpevňujúci krém na tvár, 50ml1 453 833,37 €/1kg
87,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Pleťový Krém, 50 ml1 267 000,03 €/1kg
76,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Restorative Facial Cream, Ženy, 40 ml, Krém, Univerzálne, Upokojujúci, Rúra2 556,25 €/1l
102,25 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Extra-Firming Day Cream SPF 15, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Lifting, Výživný, Vyhladenie, 50 ml
1 477,20 €/1l
73,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Clarins Multi-Active, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Svietiace, Hydratačný, 50 ml
1 040,40 €/1l
52,02 €
Predajca: VISO

JUVENA SKIN SPECIALISTS, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 818,00 €/1l
54,54 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Abeille Royale Honey Treatment Day Cream Refill, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Pučanie, Vyhladenie, 50 ml
1 515,00 €/1l
75,75 €
Predajca: PerfumTraders

PostQuam Caviar Day Moisturizing Cream, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Spevňujúce, Hydratačné, Hydratačný, Revitalizačný, Tónovanie, 50 ml
499,80 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Collistar Idroattiva+ Crema Idratazione Profonda, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Hydratačný, 50 ml
540,80 €/1l
27,04 €
Predajca: VISO

Declare Cosmetics Q10 Cream, Denný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Upokojujúce, Spevňujúce, Vyhladenie, Upokojujúci, 50 ml
735,20 €/1l
36,76 €
Predajca: PerfumTraders

Weleda 6220DC, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti vráskam, Pružnosť, Spevňujúce, Hydratačný, Výživný, Vyhladenie, 40 ml
632,50 €/1kg
25,30 €
Predajca: Emerosa

Guerlain Bee Glow, Ženy, 30 ml, Krém, Univerzálne, All ages, Deň a noc
2 642,67 €/1l
79,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

NIVEA MEN Hydrocare Intensive, Denný krém, Muži, Univerzálna pleť, Tvár, Hydratačný, Výživný, Vyhladenie, Upokojujúci, All ages
402,20 €/1l
20,11 €
Predajca: somnia24

NIVEA Q10 ENERGY, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, 50 ml
390,60 €/1l
19,53 €
Predajca: somnia24

Avene HYDRANCE, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Univerzálna pleť, 40 ml, Rúra
585,00 €/1l
23,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

NIVEA 4006000130132, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Anti-pigmentation, Zabraňuje stareckým škvrnám, 40 ml
771,50 €/1l
30,86 €
Predajca: M_plus_L

JUVENA SKIN SPECIALISTS – MIRACLE, Ženy, Univerzálne, 125 ml
429,84 €/1l
53,73 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Nutri-Lumière Day Cream, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Decollete, Tvár, Krk, Proti vráskam, Hydratačné, Lifting, Hydratačný, Výživný, Zabraňuje stareckým škvrnám,..., 50 ml
1 866,60 €/1l
93,33 €
Predajca: VISO

ISDIN ISDINCEUTICS A.G.E. Reverse Day, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Hydratačné, 50 g
1 674,00 €/1l
83,70 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Denný krém
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Oblasť použitia:
- Tvár
- Starostlivosť o pleť:
- Zjasnenie, Spevňujúce, Lifting, Výživný, Vyhladenie
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Typ dávkovača:
- Znova naplniteľná nádoba
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Zloženie:
- AQUA/WATER/EAU. HEXYL LAURATE. DICAPRYLYL CARBONATE. GLYCERIN. CETEARYL ALCOHOL. NIACINAMIDE. TAPIOCA STARCH. 1,2-HEXANEDIOL. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL. CETEARYL GLUCOSIDE. PARFUM/FRAGRANCE. BUTYLENE GLYCOL. CARBOMER. HYDROXYACETOPHENONE. AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT. DISODIUM EDTA. ETHYLHEXYLGLYCERIN. TOCOPHERYL ACETATE. PENTYLENE GLYCOL. DIMETHICONE. SODIUM HYDROXIDE. ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER. PROPANEDIOL. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. BETAINE. SORBITOL. DIMETHICONOL. MARRUBIUM VULGARE EXTRACT. MALTODEXTRIN. ORTHOSIPHONSTAMINEUS EXTRACT. XANTHAN GUM. SODIUM BENZOATE. BALANITES ROXBURGHII SEED OIL. MITRACARPUS SCABER EXTRACT. PHENETHYL ALCOHOL. CARYA ILLINOINENSIS (PECAN) SHELL EXTRACT. FURCELLARIA LUMBRICALIS EXTRACT. TOCOPHEROL. CI 15985/YELLOW 6. LAPSANA COMMUNIS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT. MARIS SAL/SEA SALT/SEL MARIN. ARGININE/LYSINE POLYPEPTIDE. [V4461A]
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Clarins Extra Firming Day Cream – Denný krém pre všetky typy pleti, 50 ml (náplň)
Clarins Extra Firming Day Cream je inovatívny denný krém, ktorý bol vyvinutý s použitím exkluzívnej technológie [COLLAGEN]³. Je určený na spevnenie pokožky, vyhladenie vrások a zlepšenie vzhľadu pleti. Vďaka kombinácii kolagénových peptidov, extraktu z lieskovca vlašského a extraktu z rastliny Mitracarpus sa zlepšuje štruktúra pokožky a pleť vyzerá pevnejšia a mladistvejšia. Okrem toho krém obsahuje niacínamid, ktorý prispieva k rovnomernému odtieňu pleti a podporuje jej žiarivosť.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Clarins
- Produkt: Clarins Extra Firming Day Cream – Denný krém pre všetky typy pleti, 50 ml (náplň)
- Objem: 50 ml
- EAN: 3666057272653
Vynikajúci, ný
Clarins Extra Firming Day Cream, denný krém na všetky typy pleti, 50 ml, náplň
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Nie je k dispozícii žiadna informácia
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3666057272653
- Číslo od výrobcu
- 80110133
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Nie je k dispozícii žiadna informácia
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3666057272653
- Číslo od výrobcu
- 80110133
Hodí sa k tomu

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Clarins Extra-Firming, Nočný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti vráskam, Zjasnenie, Spevňujúce, Pučanie, regeneračné, Revitalizačný, Vyhladenie, Tónovanie, 45+ rok / roky
1 547,80 €/1l
77,39 €
Predajca: VISO

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 108,80 €/1l
105,44 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clarins Extra-Firming Day Cream - All Skin Types, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Lifting, Výživný, Vyhladenie, 50 ml
1 465,40 €/1l
73,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 542,67 €/1l
76,28 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Clarins Extra-Firming Day Cream - Dry Skin, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Lifting, Výživný, Vyhladenie, 50 ml
1 628,40 €/1l
81,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Clarins - Double Eye Serum 20ml
83,15 €/1kg
83,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Clarins Extra-Firming Day Cream SPF 15, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Lifting, Výživný, Vyhladenie, 50 ml
1 477,20 €/1l
73,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Clarins - Double Serum Duo Set
130,15 €/1kg
130,15 €
Predajca: VISO

Zestaw Clarins Double Serum Face 50ml + Double Serum Eye 20ml
292,80 €/1kg
146,40 €
Predajca: VISO

COSTWAY Skladací biliardový stôl, biliardový stôl, biliardový stôl so sadou príslušenstva, 2 tága, 2 kriedy, trojuholník a kefa, biliardový stôl pre deti, 122x64x78 cm
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Vyžaduje sa overenie veku
Potvrďte svoj vek v zákazníckom účte v časti „Moje údaje“.
Leg Avenue 9040Q_00107, Čierna, 1X, 1 kusov
42,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Clarins Multi-Active Anti-Aging Set, Ženy, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti vráskam, Hydratačný, Výživný, Pučanie, regeneračné, Vyhladenie, Denný krém, Nočný krém, 50 ml, 15 ml
16 688,00 €/1kg
83,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Trávnikový traktor STIGA Estate 384 M, 5,8 kW, zadné vyhadzovanie
1 999,00 €
Predajca: Betkowski_Service

Nanoil Rastlinný ríčny olej na starostlivosť o vlasy a telo, 50ml
253 333,34 €/1kg
15,20 €
Predajca: PerfumTraders

Pánske basketbalové šortky PROACT®
13,52 €
Predajca: Caraldo-Sport

Wehncke Ochranný kryt Ochranné kryty na záhradný nábytok - kryt na záhradný stôl - 242x162x100cm
11,32 €/1m²
44,38 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Clarins Extra-Firming Refill, Nočný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti vráskam, Zjasnenie, Spevňujúce, Pučanie, regeneračné, Revitalizačný, Vyhladenie, Tónovanie, 45+ rok / roky
1 307,40 €/1l
65,37 €
Predajca: Parfumtoi

Clarins Super Restorative, pleťová esencia na vyhladenie pleti, 200 ml
221,35 €/1l
44,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Roborock Saros 10R, Bezvreckové, Čierna, Kolo, Vrecko na prach, 0,27 L, 65 dB
910,44 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Clarins Double Serum Light Texture, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 058,20 €/1l
102,91 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clarins Super Restorative SPF 15, Denný krém, Ženy, Zrelá pokožka, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50+ rok / roky
1 762,00 €/1l
88,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clarins Multi-Active, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Svietiace, Hydratačný, 50 ml
1 040,40 €/1l
52,02 €
Predajca: VISO

Mlyn na obilie Mockmill 200
438,90 €
-39,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
399,00 €
Predajca: Benture

KIDUKU Hrací stan s 300 loptičkami a taškou Detský stan s loptou Bazén Pop Up Detský stan
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kempingové skladacie kreslo Deluxe, sivočierne, 1859
34,80 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Clarins Extra-Firming Night Cream - Dry Skin, Nočný krém, Ženy, Suchá koža, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Lifting, Výživný, Vyhladenie, 50 ml
1 743,60 €/1l
87,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Clarins Rose Radiance Cream Super Restorative, Denný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Pružnosť, Lifting, Hydratačný,..., 50 ml
2 204,20 €/1l
110,21 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
75,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
419,17 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 670,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 603,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l