5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l7,71 €/1l
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme sprchový gél, 200 ml215,05 €/1l
43,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Malinový sprchový gél 500 ml33,28 €/1l
16,64 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Izia Sprchový Gél 250Ml236,68 €/1l
59,17 €
Predajca: PerfumTraders

Dicora Urban Fit Sprchový gél Mandle a orechy 750 ml
16,40 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sprchový gél Dicora Hazelnut 825 ml
13,92 €/1l
11,48 €
Predajca: somnia24

DICORA Sprchový gél s jogurtom a ovsenými bielkovinami 750ml
30,75 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Żel pod Prysznic Mleko i Melon Dicora 825 ml
15,09 €/1l
12,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

MONOI sprchový gél 100 ml
59,80 €/1l
5,98 €
Predajca: Parfumtoi

MONOI sprchový gél 1000 ml
15,21 €
Predajca: somnia24

Sprchový gél Treaclemoon Tropical Crush 500 ml
27,54 €/1l
13,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sprchový gél Ziaja Naturalnie Pielęgnujemy, osviežujúci, 400 ml
28,72 €/1l
11,49 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Sprchový gél z kozieho mlieka 500 ml
8,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Lactovit Vyživujúci sprchový gél 500 ml
10,21 €/1kg
5,72 €
Predajca: Visage

Lactovit LactoUrea, hydratačný sprchový gél
0,01 €/1l
6,50 €
Predajca: NutraBestBG

Bielenda Vegánske Smoothie Sprchový Gél, Melón + Ananás, 400 g
25 980,00 €/1kg
25,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Palmolive Žena, Sprchový gél s Makadámiou, 500 ml
25,90 €/1l
12,95 €
Predajca: Zeitburg

Sprchový gél L'Occitane Verveine
57,42 €/1l
28,71 €
Predajca: somnia24

Športový sprchový gél Ice Fit 250 ml
36,67 €/1kg
22,59 €
Doprava zdarma
Predajca: OutdoorParadise

Ziaja Sprchový gél s kakaovým maslom 500 ml
15,98 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
DICORA URBAN FIT SPRCHOVÝ GÉL S VITAMÍNOM A A MLIEKOM A MELÓNOM
Objavte osviežujúci a vyživujúci sprchový gél Dicora Urban Fit, ktorý kombinuje sladkú vôňu melónu s vyživujúcimi vlastnosťami mlieka a vitamínu A. Tento jedinečný produkt bol vytvorený na jemné čistenie a intenzívne hydratovanie vašej pokožky. Jeho bohatá formula zanecháva pokožku jemnú, hladkú a žiarivú. Sprchový gél Dicora Urban Fit je ideálny na každodenné použitie a je perfektným spôsobom, ako začať deň plný energie a vitality. Ponorte sa do aromatického kúpeľa, ktorý stimuluje vaše zmysly a stará sa o vašu pokožku.
- Jemné čistenie pokožky bez podráždenia
- Intenzívne hydratovanie vďaka mliečnym proteínom
- Posilnenie imunity pokožky vitamínom A
- Sladká a obklopujúca vôňa melóna
- Zanecháva pokožku jemnú, hladkú a žiarivú
- Vhodný na každodenné použitie
Dicora Urban Fit je značka, ktorá sa stará o vašu pokožku pomocou prírodných zložiek a inovatívnych receptúr. Ich produkty sú dermatologicky testované, aby bola zaručená ich bezpečnosť a účinnosť. Sprchový gél s vitamínom A, mliekom a melónom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia vysokú kvalitu a účinnú starostlivosť. Vitamín A navyše pomáha zvyšovať odolnosť pokožky, vďaka čomu vyzerá mladistvo a zdravo. Značka Dicora Urban Fit sa tiež zaväzuje chrániť životné prostredie používaním ekologických obalov.
Sprchový gél Dicora Urban Fit s vitamínom A, mliekom a melónom je vynikajúcou voľbou pre každého, kto chce svoju pokožku zahaliť sladkou vôňou a poskytnúť jej komplexnú starostlivosť. Jeho jedinečné zloženie zanecháva pokožku vyživenú, hydratovanú a žiarivú. Tento produkt je vhodný pre všetky typy pokožky a vďaka svojej jemnej textúre je príjemný na používanie. Môžete ho používať každý deň, aby ste si mohli užívať zdravú a krásnu pokožku. Presvedčte sa sami, ako vitamín A, mlieko a melón spolupracujú, aby vám poskytli nezabudnuteľný zážitok pri každom kúpaní.
Sprchový gél Dicora Urban Fit nie je len čistiacim produktom, ale aj chvíľkou relaxácie a odpočinku. Jeho sladká vôňa melónu vás naladí do dobrej nálady a jemná pena obalí vašu pokožku, čím sa každé kúpanie stane jedinečným zážitkom. Mliečne proteíny obsiahnuté v géle intenzívne hydratujú pokožku, zabraňujú jej vysúšaniu a zanechávajú ju jemnú a hladkú na dotyk. Vitamín A, známy svojimi antioxidačnými vlastnosťami, pomáha chrániť pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, ako je UV žiarenie a znečistenie ovzdušia. Pomáha tak pokožke dlhšie si zachovať mladistvý a zdravý vzhľad.
Zložky sprchového gélu Dicora Urban Fit boli starostlivo vybrané, aby vašej pokožke poskytli všetko, čo potrebuje na správne fungovanie. Extrakt z melóna má osviežujúci a hydratačný účinok, mliečne proteíny vyživujú a regenerujú pokožku a vitamín A posilňuje jej prirodzenú ochrannú bariéru. To robí sprchový gél Dicora Urban Fit ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa chcú o svoju pokožku starať komplexným a účinným spôsobom. Jeho jemné zloženie neobsahuje žiadne škodlivé látky, ako sú parabény a silikóny, takže je bezpečný aj pre citlivú a náchylnú na podráždenie pokožku. Sprchový gél Dicora Urban Fit je ideálny spôsob, ako sa každý deň starať o svoju pokožku s viditeľnými výsledkami.
CARUNO-2025-11-25-13:19:33 cu
Dicora sprchový gél - vitamín A, mliečne proteíny a melónový extrakt Sprchový gél s exotickou a pikantnou kombináciou vitamínu A, mliečnych proteínov a melónového extraktu, hydratuje a ošetruje pokožku, vitamín A zvyšuje odolnosť pokožky. pH neutrálne, dermatologicky testované, bez testovania na zvieratách, bez parabénov, bez farbívObsah: 750 ml
- Rozmery
- 750 ml
- Model
- Dicora Urban Fit Duschgel Milch und Melone
- Hmotnosť
- 750 g
- Objem
- 750 ml
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- CARUNO
- EAN kód
- 8410262902004
- Číslo od výrobcu
- CARUNO-2025-11-25-13:19:33
- Rozmery
- 750 ml
- Model
- Dicora Urban Fit Duschgel Milch und Melone
- Hmotnosť
- 750 g
- Objem
- 750 ml
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- CARUNO
- EAN kód
- 8410262902004
- Číslo od výrobcu
- CARUNO-2025-11-25-13:19:33
Hodí sa k tomu

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l
7,71 €/1l
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, 1 kusov
13,83 €/1l
8,99 €
Predajca: MONDEX

Dermalogica Clearing Skin Wash 500 ml
152,72 €/1l
76,36 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Thierry Mugler Angel Parfumovaný sprchový gél 200ml
251,50 €/1l
50,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Fenjal Sprchový olej Classic Prírodný olej a klasická vôňa 225ml
26,18 €/1l
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Original sprchový gél bez mydla 1000ml
13,45 €/1l
13,45 €
Predajca: Friseurtotal

Bioderma Atoderm Huile, olejek nawilżający do kąpieli i pod prysznic, 1000ml
13 239,32 €/1kg
15,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
262,60 €/1l
52,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálne
261,25 €/1l
52,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Felce Azzurra, Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
17,15 €/1l
6,86 €
Predajca: MANADA

AXE COLLISION Duschgel
115,80 €/1l
33,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Irish Spring | Sprchový gél 5 v 1 - 591 ml - Čistiaci - Hydratačný - Šampón
15,21 €/1l
8,99 €
Predajca: Lemonbite

Marbert Gel Man Klasický gél do kúpeľa a sprchy
47,97 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt sprchový gél unisex 250 ml
162,00 €/1l
43,13 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
73 520,00 €/1kg
18,38 €
Predajca: PerfumTraders

Gél na sprchu – Bali Kiss, 250 ml
427,00 €/1l
32,95 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,35 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Cantabria Labs Biretix Isorepair Creme 50ml
567,80 €/1l
31,84 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,39 €
Predajca: Parfumtoi

KORRES Mountain Pepper toaletná voda 50 ml & Duschgel 250 ml
98,50 €/1l
31,00 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,55 €
Predajca: Pharmacygreek

Eau De Rochas sprchový gél 500ml
53,92 €/1kg
32,35 €
Predajca: somnia24

Oriental Treasures Royal Honey Pod Prysznic 250 ml
49,20 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
26,60 €/1l
19,95 €
Predajca: NutraBestBG

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
20,00 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

BALNEUM INTENSIV Sprchový a umývací gél 200 ml PZN 01541330
46,15 €/1l
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Expedition Reserve Duschgel (bohatý luxusný a čistý telový prípravok) 250 ml
106,56 €/1l
26,64 €
Predajca: NutraBestBG

Żel pod prysznic, szampon i odżywka 3 w 1 Old Spice Nightpanther 1 litr
12,52 €/1l
12,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Aveda 18084835661, 1000 ml, Dospelí, Ženy, Telo, rozmarín, Pepermint, Čistiace
62,95 €/1l
62,95 €
Predajca: Friseurtotal

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle
313,80 €/1l
78,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kúpeľ na nohy
241,70 €/1l
30,43 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,17 €
Predajca: taleoo

Espa Bergamot & Jasmine Bade & Duschgel 250ml
115,84 €/1l
28,96 €
Predajca: somnia24

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml
24,48 €/1l
24,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Môžem len odporučiť
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma2% od 2 ks
Bestseller
5% od 2 ks






Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
4% od 2 ks

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Výživné mlieko na ruky a telo MIRISSA - Aloe Vera, mango, ananás, vodné lekno, jazmín a Kananga voňavá (Ylang Ylang)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
120,00 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
313,80 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33,32 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový krém, hydratuje jemnú suchú pokožku, 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,26 €
Predajca: Serica
22 462,96 €/1kg

Burberry Goddess, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,41 €
Predajca: PerfumTraders
207,05 €/1l

Air-Val, Spiderman Detský 2v1 Gél + Šampón, 400 ml
8,79 €
Predajca: Bambule
21,97 €/1l