Už len 3 kusy za túto cenu
Kevin Murphy Tender.Love.Care hydratačný krém na ruky, 100 ml
20,49 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,43 €-5%
194,30 € / 1l
plus 4,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Krémy na ruky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky848,40 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe Reparačný krém na ruky17 660,00 €/1l
17,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
oriental Treasures Japanes Rituals krém na ruky 75 ml106,53 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
AVON care hydratačný krém na ruky s avokádovým olejom106,53 €/1l
10,63 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Krém na ruky All love, 50 ml
272,60 €/1l
13,63 €
Predajca: taleoo

Vanilla Love – Krém na ruky, 50 ml | FARFALLA
199,80 €/1l
9,99 €
Predajca: taleoo

NIVEA HYDRATAČNÁ STAROSTLIVOSŤ Hydratačný krém na ruky 75 ml
66,93 €/1l
5,02 €
Predajca: Tersorte

Krém na ruky Goodbye Stress 75 ml
4,65 €
Predajca: NutraBestBG

Krém na ruky Eco Cosmetics s echinaceou a olejovým extraktom z hroznových jadier
119,92 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bulfresh – Krém na ruky 75 ml 7 Oils of Life
79,33 €/1l
5,95 €
Predajca: RosesOils

Krém na ruky Soap & Glory Hand Food 125ml
107,28 €/1l
13,41 €
Predajca: somnia24

Krém na ruky - Repair & Care Hands Jojoba 75ml
146,53 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nivea Hydratačný krém na ruky (100 ml)
289,50 €/1l
34,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Hydratačný krém na ruky Aliver Rose - 30 ml
183,33 €/1l
5,50 €
Predajca: Aliver

Konopný krém na ruky 125 ml
23,08 €/1l
3,00 €
Predajca: Rosaimpex

Vazelínový krém na ruky Cocoa Hydrate 75 ml
279,50 €/1l
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Alcina Hyaluron 2.0 Krém na ruky 50 ml
182,20 €/1l
9,11 €
Predajca: VISO

Eucerin pH5 krém na ruky, 75 ml
108,40 €/1l
8,13 €
Predajca: Glamperfeu

Byphasse À L'Urée hydratačný krém na ruky (150 ml)
166,60 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Fresh Secrets Krém na ruky s kokosom 100 ml
99,90 €/1l
9,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kevin Murphy Tender.Love.Care je ný krém na ruky, ktorý intenzívne hydratuje a vyživuje suché, drsné a unavené ruky. Jeho bohatá a krémová textúra sa rýchlo vstrebáva do pokožky a zanecháva ruky jemné, hladké a hydratované. Tento krém bol vyvinutý tak, aby upokojoval a chránil aj najcitlivejšiu pokožku. Je ideálny na každodenné použitie a jeho neobsahuje mastné látky, takže nezanecháva žiadne stopy ani lepkavosť. Kevin Murphy Tender.Love.Care má jemnú vôňu, ktorá prebúdza zmysly a robí z jeho používania príjemný zážitok. Či už potrebujete rýchlu hydratáciu alebo intenzívnu starostlivosť, krém Kevin Murphy Tender.Love.Care je ideálnym riešením pre ruky, ktoré si zaslúžia to najlepšie.
Použitie: Na použitie krému Kevin Murphy Tender.Love.Care, naneste malé množstvo krému na chrbát ruky a jemne ho vmasírujte do pokožky, kým sa úplne nevstúbi. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov ho používajte pravidelne, najmä po umytí rúk alebo keď sa vaša pokožka cíti suchá alebo napnutá. Môžete ho používať tak často, ako potrebujete, počas dňa alebo ako súčasť vašej dennej rutiny starostlivosti o ruky. Nezabudnite produkt skladovať na chladnom, suchom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia, a vyhnite sa kontaktu s očami. Pri pravidelnom používaní zabezpečí krém Kevin Murphy Tender.Love.Care, že vaše ruky zostanú jemné, hladké a hydratované.
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), glycerín, cetearylalkohol, triglyceridy kaprylovej/kapríkovej kyseliny, maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), izopropyl myristát, stearát glycerínu, PEG-100 stearát, dimetikon, fenoxyetanol, parfum (vôňa), karbomér, trietanolamín, acetát tokoferylu, alantoín, šťava z listov Aloe Barbadensis, panthenol, etylhexylglycerín, disodná soľ EDTA, limonén, linalool, citronellol, geraniol, citrál
- Výrobca
- EAN kód
- 9339341035497
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), glycerín, cetearylalkohol, triglyceridy kaprylovej/kapríkovej kyseliny, maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), izopropyl myristát, stearát glycerínu, PEG-100 stearát, dimetikon, fenoxyetanol, parfum (vôňa), karbomér, trietanolamín, acetát tokoferylu, alantoín, šťava z listov Aloe Barbadensis, panthenol, etylhexylglycerín, disodná soľ EDTA, limonén, linalool, citronellol, geraniol, citrál
- Výrobca
- EAN kód
- 9339341035497
Hodí sa k tomu

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml
47 390,00 €/1l
47,39 €
Predajca: MANADA

Arkada Kolagénové sérum TC16 11ml
2 045,45 €/1l
22,50 €
Predajca: TanningParadise

Elemis Superfood Midnight krém na tvár 50ml
690,20 €/1l
34,51 €
Predajca: NutraBestBG

Sudocrem antiseptický hojivý krém 60 g
257,00 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Garnier Hand Superfood Cocoa - Krém na ruky s kakaovým maslom, 75ml
58,40 €/1l
4,98 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,38 €
Predajca: ALG-Outlet

Lavera regeneran krm na ruky s nechtkom lekrskym a bambuckm maslom 75ml
977,03 €/1l
14,46 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mosadal Lotion 2x 250 ml Kozmetická starostlivosť Pedikúra Manikúra Kôstky
47,80 €/1l
23,90 €
Predajca: mk-tronic

RIVIERA Holzhacker Aloe Vera krém (bez parabénov), 75 ml CRE
90,38 €/1kg
9,40 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Byredo Gypsy Water krém na ruky 30 ml UNISEX
1 329,33 €/1l
39,88 €
Predajca: PerfumTraders

Atrix Intenzívny účinný ochranný krém na ruky s harmančekom plechovka150ml
92,27 €/1l
13,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biofresh Rose of Bulgaria Krm na ruky s ruovou vodou na citliv a such pokoku 75 ml
21,20 €/1l
1,59 €
Predajca: medpak_shop

Glysomed krém na ruky
39,84 €/1l
9,96 €
Predajca: HabitumPharma

Eucerin atopicontrol crema mans 2x75ml
121,40 €/1l
18,21 €
Predajca: somnia24

Ducray Melascreen Photo-Aging Global Hand Care SPF50+
459,60 €/1l
22,98 €
Predajca: NutraBestBG

Biofresh Rose Oil of Bulgaria Anti Age Q10 Handcreme 50 ml
2 653,33 €/1kg
1,99 €
Predajca: medpak_shop

Rituals The Ritual of Karma Instant Care Hand Lotion 70 ml
181,71 €/1l
12,72 €
Predajca: Glamperfeu

Crabtree & Evelyn, Gardeners, Ultra-Moisturising, Hand Cream, 25 g
331,20 €/1l
8,28 €
Predajca: NutraBestBG

KAMILL Krém na ruky a nechty, intenzívne hydratačný krém na ruky, 100 ml
79,90 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nuxe Reve de Miel, Krém na ruky a nechty, 50 ml.
144,40 €/1l
7,22 €
Predajca: NutraBestBG

O'Keeffe's Working Krem do rąk, 80ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
137,38 €/1l
10,99 €
Predajca: LysyOrzel

Health&Beauty Intenzívny krém na ruky a nechty z čierneho bahna 100 ml
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Krém na ruky Kamile 75 ml tuba
81,07 €/1l
6,08 €
Predajca: M_plus_L

Čistiaci krém na ruky PEVALIN SPEZIAL 500ml hydratačná plechovka PAUL VOORMANN
15,14 €/1l
7,57 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

CHI Luxury Black Seed Oil Blow Dry Cream 177 ml
81,92 €/1l
14,50 €
Predajca: Tersorte

Atrix Intenzívny Ochranný Krém150M
58,00 €/1l
2,90 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nivea Intenzvny krm na ruky 100 ml
78,50 €/1l
7,85 €
Predajca: VISO

AVON Care Jasmínový krém na ruky s glycerínom a vitamínom E, hydratačný, 75 ml
112,67 €/1l
8,45 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
300,00 €/1l
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

CeraVe Reparačný krém na ruky
17 660,00 €/1l
17,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Stokolan® SSP100ML Krém na starostlivosť o pleť SENSITIVE PURE 100 ml
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Byredo Gypsy Water krém na ruky 30 ml UNISEX
39,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 329,33 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s ovsom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s keratínom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Sisley Sisleya L'Integral Anti-Aging Hand Cream, 75ml
106,24 €
Predajca: PerfumTraders
1 416,53 €/1l

Farmona Professional Anti-Aging sérum na ruky, 200 ml
8,89 €
Predajca: Lemonbite
44,45 €/1l

Dr. Hauschka Hydratačný krém na ruky 50ml
68,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 369,00 €/1l

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
7,99 €
Predajca: Lemonbite
26,63 €/1l

Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzívne hydratačný krém na ruky
12,50 €
Predajca: Exporgin
250,00 €/1l

Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
848,40 €/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
15 445,45 €/1kg

CeraVe Reparačný krém na ruky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,66 €
Predajca: Serica
17 660,00 €/1l

Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,81 €
Predajca: Serica
178,10 €/1l

Krém na ruky CARDAMOM ROSE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - grapefruit a kokos - GRAPEFRUIT COCONUT
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - santalové drevo - SANDALWOOD SPICE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - lotos a mandle - PINK LOTUS ALMOND
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky LEMONGRASS MANDARIN
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky YLANG LAVENDER
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l