5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bioxsine Keratin Complex Tablety 60 kapsúl22,90 €
Predajca: mk-tronic

Ďalšie informácie o reklame
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Hydrolyzované kolagénové peptidy0,13 €/1l
54,00 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
MultiVit, Tekuté vitamíny 500 ml34,98 €/1l
17,49 €
Predajca: medpak_shop

Pro-Symbioflor Immune, 100 ml roztok
373,00 €/1l
37,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cell Oxygen Immune Complex tekut 250 ml
53,36 €/1l
13,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sambucol Immuno Forte Liquid, 120 ml
132,75 €/1l
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

NICApur FamilyVit liquid, 250 ml SAF
66,52 €/1kg
23,35 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pure Encapsulations Immune Active Capsules, 30 kapsúl
453,66 €/1kg
18,60 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pure Encapsulations Kolagén Plus 140 g
269,95 €/1kg
54,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hyaluron Biotin Capsules 30 kapsúl
158,50 €/1kg
15,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Pure Encapsulations Lipid active capsules, 90 kapsúl
384,15 €/1kg
36,11 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dr. Niedermaier - RegulatPro Active X - 350 ml
139,66 €/1l
48,88 €
Predajca: taleoo

buer Lecitín plus vitamíny Tekutý, 500 ml roztok
32,16 €/1l
16,08 €
Predajca: AbisZ-Markt

Medverita B 50 Active Complex 60 K
11,69 €
Predajca: medpak_shop

Vitasprint Pro Energy Solution, 24 ampuliek
39,06 €/1kg
44,14 €
Predajca: AbisZ-Markt

PureSGP kolagénové peptidy v prášku, 300 g prášku
99,51 €/1kg
38,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pure Encapsulations Vitamin D3 4000 I.U. Capsules, 30 kapsúl
963,91 €/1kg
22,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pure Encapsulations Chondro active capsules, 120 kapsúl
780,49 €/1kg
96,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Weicode - Krople suplement diety 30 ml
39 990,00 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Kolagén
Pre zdravú pokožku, vlasy a nechty
Obnovuje chrupavky kĺbov
Až 90 % sa vstrebáva do tela vo forme peptidov
S lahodnou jahodovou príchuťou
Kolagén Pro-Active je tekutý perorálny kolagén s vysokým obsahom aminokyselín pre zdravú pokožku, vlasy a nechty.
Obsahuje zloženie vysokokvalitného hydrolyzovaného kolagénu bohatého na aminokyseliny ako glycín, prolín a hydroxyprolín, ktoré sa ľahko vstrebávajú do ľudského organizmu. Vyrába sa procesom enzymatickej hydrolýzy kolagénového tkaniva.
Kolagén je základnou bielkovinou v tele a tvorí 30 % všetkých bielkovín v tele a viac ako 75 % bielkovín, ktoré tvoria pokožku. Kolagénové peptidy sú pre organizmus dôležité, pretože sú prirodzeným zdrojom esenciálnych aminokyselín a zároveň sú biologicky aktívnymi zložkami, ktoré stimulujú a zvyšujú tvorbu kolagénu v:
Kolagénu v pokožke,
v kostiach
v cievach
a v kĺboch.
Okrem hydrolyzovaného bravčového kolagénu obsahuje Collagen Pro-Active celý rad živín pre zdravú pokožku a zdravý metabolizmus, ako sú vitamíny skupiny B.
Horčík je veľmi dôležitou zložkou ľudskej stravy a uľahčuje vstrebávanie vápnika a vitamínu D.
Vitamín B1 prispieva k uvoľňovaniu energie tým, že reguluje metabolizmus tukov, sacharidov a bielkovín. Prispieva k lepšej funkcii nervov a zvyšuje duševnú činnosť a svalový tonus.
Vitamín B2 prispieva k lepšej funkcii metabolizmu a k tvorbe zdravej pokožky, nechtov a vlasov.
Vitamín B5 prispieva k regulácii metabolizmu a syntéze hormónov, ako aj k plynulému vývoju organizmu a centrálnej nervovej sústavy. Podporuje tiež správnu funkciu nadobličiek a premieňa cukor a tuk na energiu.
Vitamín B6 prispieva k normálnej energetickej účinnosti metabolizmu aminokyselín, tukov a bielkovín. Môže prispieť k zníženiu vyčerpania a únavy, pričom jeho funkcia je nevyhnutná pre normálnu činnosť mozgu, nervového a svalového systému.
Kremík prispieva k tvorbe pružnejšej a pevnejšej pokožky, posilňuje vlasy a pomáha zlepšovať vstrebávanie vitamínov a stopových prvkov do ľudského organizmu.
Kolagén Pro-Active je vysokokvalitný hydrolyzovaný kolagén pre zdravie a krásu mužov a žien. Je vhodný pre všetkých, ktorí chcú omladiť svoju pleť (redukcia vrások, mladistvý vzhľad), trpia vypadávaním vlasov alebo majú poškodené a slabé vlasy alebo chcú predchádzať problémom s kĺbmi. Perorálna forma kolagénu je rozpustná, ľahko stráviteľná a viac ako 90 % sa vstrebáva do ľudského organizmu.
Dávkovanie
1 odmerka 20-25 ml denne v pohári vody.
Návod na použitie
Odporúča sa užívať pred spaním.
Kontraindikácie
Užívanie sa neodporúča v akútnej fáze ochorenia, počas tehotenstva a dojčenia a u pacientov so zlyhaním obličiek a cirhózou pečene.
Nežiaduce účinky
Predávkovanie môže spôsobiť hnačku.
Skladovanie
Prípravok skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C a chráňte ho pred svetlom. Po otvorení výrobku dodržiavajte pokyny na skladovanie uvedené na obale, aby sa zabezpečilo optimálne uchovávanie.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Výživové informácie
Veľkosť porcie: 25 ml
Počet porcií v balení: 24
Množstvo v jednej porcii% Denná hodnota*
Hydrolyzovaný kolagén10000 mg-vitamín B11,1 mg-vitamín B21,4 mg-vitamín B56 mg-vitamín B61,4 mg-horčík133 mg-kremík<1 %-
* % dennej hodnoty
Bez konzervačných látok
Bez umelých farbív
- Objem
- 750 ml
- Zloženie
- Kolagén Pro-Active, kolagén, horčík, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, kremík
- Hmotnosť
- 750 g
- Potravinársky podnik
- Collagen
- Obchodný názov
- Kolagén
- Výrobca
- Collagen
- Odporúčania pre konzumáciu
- Denne 1 odmerka 20-25 ml v pohári vody.
- EAN kód
- 5200250340023
- Objem
- 750 ml
- Zloženie
- Kolagén Pro-Active, kolagén, horčík, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, kremík
- Hmotnosť
- 750 g
- Potravinársky podnik
- Collagen
- Obchodný názov
- Kolagén
- Výrobca
- Collagen
- Odporúčania pre konzumáciu
- Denne 1 odmerka 20-25 ml v pohári vody.
- EAN kód
- 5200250340023
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sedacia súprava do U na každodenné spanie FREDERIK - šedá / čierna
650,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Obdĺžnikový jedálenský stôl Tribesigns pre 6-8 osôb, 200 cm drevený stôl vo vidieckom štýle s robustnými kovovými nohami a drevenou doskou (len stôl)
219,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

Samsung Galaxy Z Fold7, 20,3 cm (8"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 16.0, Modrá
1 447,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

WOLTU Záclony s volánovou páskou priehľadná záclona ľanový vzhľad 140x245 cm biela
14,38 €/1m
35,24 €
Predajca: TR8

Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Ducray Anapase+, Doplnkový šampón proti vypadávaniu vlasov, 400 ml
64,62 €/1l
25,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carroten Gold Tanning Gel - urýchľovač opálenia s trblietavými perličkami - Mrkvový opaľovací gél pre rýchle opálenie, 150 ml
152,20 €/1l
22,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Konferenčný stolík MANUR 60x30x60 cm Sheesham masívne drevo / kov
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FineBuy_de

Moderná rohová sedačka do U s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
555,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Merax polyratanová obývacia zostava pre 3-4 osoby, 5-dielna sedacia súprava s pohovkou, stolíkom, stoličkou a vankúšmi, balkónový nábytok nábytok na terasu, záhradný nábytok, sivá
399,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
389,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Flieks čalúnená posteľ 160x200cm so 4 zásuvkami, manželská posteľ, posteľ pre mladých s lamelovým roštom, drevená posteľ s úložným priestorom, klasická posteľ, ovčia vlna, biela
440,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
626,20 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

3D Nástenné hodiny Veľké nemé dekorácie Nástenné tetovanie Moderné dekorácie Domov Kancelária DIY Obývacia stena izba Nástenná dekorácia Čierna Retoo
12,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HDeye manikúra na nechty, výkon 65 W, 6 brúsnych hláv, s nožným spínačom
23,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

VEVOR detská sedacia súprava detský stôl, 2 detské stoličky 1 stôl detská sedacia súprava z borovicového dreva, detská stolová súprava Stabilný detský nábytok sedací nábytok pre deti, dievčatá, chlapcov, detská herňa detská nábytková zostava biela
61,99 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Medzikryt Gorenje TH 64E4BG, čierny
168,45 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Spektrum A+++ do DPredajca: NetworkTechnologies

U-tvarová sedačka BEALIFE, 271x122x86 cm | 4 sedacie miesta s opierkami, sedacia súprava vhodná do veľkých obývačiek | Krémová farba | AR103
472,48 €
Predajca: Connected-Living

vidaXL Macramé záves 140x240 cm bavlna
19,16 €/1m
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Korres Apothecary Wild Rose Brightening Expert Duo – denný rozjasňujúci krém 40 ml + darčekové sérum Flawless 15 ml
518,18 €/1l
31,56 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,50 €
Predajca: Pharmacygreek

VASAGLE konferenčný stolík okrúhly so železným rámom Ø 80 x 45 cm ľahko zostaviteľný konferenčný stolík rozkladací stolík obývacia izba stolík s policou vintage industriálny dizajn LCT80BX
243,35 €
-140,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,66 €
Predajca: Lumarko

Noxzema Roll-on Talk 50ml
65,40 €/1kg
9,81 €
Predajca: Pharmacygreek

Merax konferenčný stolík sada 2 okrúhlych stolíkov v industriálnom minimalistickom dizajne, konferenčný stolík do obývačky rozkladací stolík s 1,5 cm hornou doskou
132,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Rohová pohovka v tvare U s funkciou spania Bergamo - rohová pohovka 375 cm s lôžkovou časťou, manšestrová látka, béžová (Poso 105)
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Emporius

Rohová pohovka s funkciou spania a podnožou PASTI XXL v tvare U, pohovka, rohová pohovka do obývačky, svetlosivá
1 249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ComfortinoFurniture
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Presne tak, ako ste dúfali!
Spokojný a dúfam, že to funguje!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg