Kľúčové informácie v kocke

  • Je to dámska toaletná voda (EDT).
  • Ponúka sviežu kvetinovú vôňu.
  • Obsahuje srdcové tóny bergamotu, kosatca a vanilky.
  • Dodáva sa v objeme 150 ml.
  • Je to 100 % originálny produkt Dicora.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Dámsky parfém Dicora Urban Fit London EDT 150 ml

19,16 €

638,67 € / 1l

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

št 15. – ut 20. októbra
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
606,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,30 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M
636,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
63,63 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior Homme Woda toaletowa, 100ml
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml
1 045,70 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 12
104,57 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Guerlain Insolence Parfém, 75ml
Guerlain Insolence Parfém, 75ml
1 144,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
85,85 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Pánsky parfum Dicora URBAN FIT LONDON EDT 100 ml
Pánsky parfum Dicora URBAN FIT LONDON EDT 100 ml
205,40 €/1l
20,54 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Dámsky parfém Dicora Urban Fit NYC EDT 150 ml
Dámsky parfém Dicora Urban Fit NYC EDT 150 ml
131,80 €/1l
19,77 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Dicora Urban Fit London - toaletná voda - 40 ml - pre ženy
Dicora Urban Fit London - toaletná voda - 40 ml - pre ženy
446,00 €/1l
13,38 €
Predajca: somnia24
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Dámsky parfém Floris EDT 100 ml London Chypress
Dámsky parfém Floris EDT 100 ml London Chypress
549,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
65,90 €
-16%
54,96 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dicora Urban Fit Viedeň – toaletná voda – 40 ml – pre ženy
Dicora Urban Fit Viedeň – toaletná voda – 40 ml – pre ženy
449,00 €/1l
13,47 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Yardley Gentleman Urbane parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Yardley Gentleman Urbane parfémovaná voda pre mužov 100 ml
235,50 €/1l
23,55 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Dámsky parfém Pret à Porter EDT Original 50 ml
Dámsky parfém Pret à Porter EDT Original 50 ml
224,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dámsky parfém Diptyque Eau Rose EDT 50 ml
Dámsky parfém Diptyque Eau Rose EDT 50 ml
2 565,40 €/1l
128,27 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dámsky parfum Monotheme Venezia Monoi EDT 100 ml
Dámsky parfum Monotheme Venezia Monoi EDT 100 ml
167,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,76 €
Predajca: Glamperfeu
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Annayake Kagari For Him Edt Spray
Annayake Kagari For Him Edt Spray
596,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
65,65 €
-9%
59,62 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dámsky parfum Diptyque EDT Ofrésia 100 ml
Dámsky parfum Diptyque EDT Ofrésia 100 ml
1 599,20 €/1l
159,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Dámsky parfum Aquolina AQUPINF0010002 EDT 100 ml
Dámsky parfum Aquolina AQUPINF0010002 EDT 100 ml
218,80 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
21,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
646,40 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
64,64 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre KENZO Homme, Muži, 100 ml
KENZO Homme, Muži, 100 ml
3 490,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Dicora Urban Fit London EDT 150 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Dicora!



  • Typ vône: Dicora, Dicora, Dicora, Dicora, Dicora, Dicora: DICORA: EDT
  • Pohlavie: Dicora je určená pre ženy a mužov, ktorí sa chcú cítiť dobre: Dámsky
  • Dôležité informácie: V závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia sa môže líšiť dizajn balenia výrobku. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Type: EDT (toaletná voda)
  • Objem: 150 ml
Od 16,52 / 100 ml



Dicora Urban Fit London toaletná voda S
vieža kvetinová vôňa so srdcovými tónmi bergamotu, kosatca a vanilky.

Dobrý nápad ako darček.Obsah: 150 ml

Hmotnosť
0.15 kg
Objem
30 ml
Zloženie
v popise
Výrobca
Dicora Urban Fit
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
8429871992870

Hmotnosť
0.15 kg
Objem
30 ml
Zloženie
v popise
Výrobca
Dicora Urban Fit
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
8429871992870
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Dámsky parfém Dicora Urban Fit NYC EDT 150 ml
Dámsky parfém Dicora Urban Fit NYC EDT 150 ml
131,80 €/1l
19,77 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Pánsky parfum Dicora URBAN FIT LONDON EDT 100 ml
Pánsky parfum Dicora URBAN FIT LONDON EDT 100 ml
205,40 €/1l
20,54 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Dámsky parfum Dicora URBAN FIT LOS ANGELES EDT 150 ml
Dámsky parfum Dicora URBAN FIT LOS ANGELES EDT 150 ml
119,07 €/1l
17,86 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Dámsky parfém Dicora Urban Fit Paris EDT 150 ml
Dámsky parfém Dicora Urban Fit Paris EDT 150 ml
131,80 €/1l
19,77 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Dicora Urban Fit London - toaletná voda - 40 ml - pre ženy
Dicora Urban Fit London - toaletná voda - 40 ml - pre ženy
446,00 €/1l
13,38 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Šatníková skriňa PRISCILA - biela
Šatníková skriňa PRISCILA - biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Obrázok produktu pre Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 282
21,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Bežecký pás so sklonom 7 % - Bežecké pásy 3 v 1 do 130 kg - Nastaviteľná rýchlosť 1-8 km/h - Bežecká plocha 38,5 x 90 cm - Čierna
Bežecký pás so sklonom 7 % - Bežecké pásy 3 v 1 do 130 kg - Nastaviteľná rýchlosť 1-8 km/h - Bežecká plocha 38,5 x 90 cm - Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 160
109,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1498
18,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 152
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Cremesso Easy, Kávovar na kapsule, 0,9 L, Kávová kapsula, 1450 W, Čierna, Strieborná
Cremesso Easy, Kávovar na kapsule, 0,9 L, Kávová kapsula, 1450 W, Čierna, Strieborná
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 54
72,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 100
30,30 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
461,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 979
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 172
27,55 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Toaletný stolík MADA ELITE so zrkadlom a osvetlením biely / biely vysoký lesk
Toaletný stolík MADA ELITE so zrkadlom a osvetlením biely / biely vysoký lesk
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 47
325,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep
Obrázok produktu pre Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 112
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: EveMotionGmbH

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 31. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parfumy
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l
Obrázok produktu pre Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml
Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 29
39,39 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 310
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l
Obrázok produktu pre Dior - Sauvage EDT 100ml
Dior - Sauvage EDT 100ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 87
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,30 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 584
104,93 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l
Obrázok produktu pre Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
123,22 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
122,49 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
104,01 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
77,69 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l
Obrázok produktu pre Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml
Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
87,29 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 16
79,91 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l
Obrázok produktu pre Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 34
79,05 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
87,20 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l