Popis: V tomto prípade sa jedná o vozidlo s označením "& nbsp; & nbsp;:
Rexona Aloe Vera antiperspirant v spreji poskytuje 72 hodín nepretržitej ochrany proti zápachu a potu vďaka technológii aktivovanej telesným teplom. Antiperspirant bol špeciálne vyvinutý tak, aby fungoval rovnako ako vy. Podľa vedeckých výskumov Rexona skutočne pomáha bojovať proti nadmernému poteniu, keď to najviac potrebujete. Takže či už stúpate na horu, bežíte na autobus, prednášate pred šéfom alebo idete na rande, môžete si byť istí, že ste pokrytí tou najlepšou ochranou proti poteniu.
Antyperspirant Rexona Advanced Protection Aloe Vera, 150 ml
Antyperspirant Rexona Advanced Protection Aloe Vera, 150 ml
6,05 €
30,25 € / 1kg
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
st 7. – št 8. októbra
Naše najlepšieponuky
Dezodoranty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Vichy Deodorant Anti-transpirant 48h Dezodorant przeciw nadmiernej potliwości, 125 ml
147,84 €/1l
18,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Ďalšie informácie o reklame
Driclor antiperspirant Antiperspirant Roll-On 20 ml
715,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
Rexona - Dezodorant v spreji - Advanced Protection Stress Control - Proti poteniu pri záťaži - 150 ml - 1 kus
226,33 €/1l
33,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Rexona Aloe Vera dezodorant w aerozolu 150 ml
579,00 €/1l
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Rexona Aloe Vera Roll-On dezodorant 50 ml
260,60 €/1l
13,03 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rexona Advance Deodorant 200 Aloe Vera
57,55 €/1l
11,51 €
Predajca: somnia24
Rexona Aloe Vera dezodorant v tyčinke 50 ml
89,80 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO
Rexona - Advanced Protection - Deo Roll-on - Antiperspirant - 50 ml - 1 balenie
659,00 €/1l
32,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Rexona Women deodorant spray aloe vera (150 ml)
579,00 €/1l
33,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-14%
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Antyperspirant Rexona Advanced Protection Invisible Black&White, 150 ml
34,75 €/1kg
6,95 €
Predajca: VISO
Sanex Deo roll-on – 50 ml, Advanced Atopiderm
559,00 €/1l
32,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
6 kusov deodorantu Rexona Men – Advanced Protection Sensitive, 150 ml
1 139,00 €/1l
56,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Sanex Antyperspirant w kulce Anti Irritation, 50 ml
559,00 €/1l
32,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Sanex Antyperspirant w kulce Dermo Tolerance, 50 ml
559,00 €/1l
32,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Rexona, Invisible, Antyperspirant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
579,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-14%
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Sanex Roll-on dezodorant Advanced Dermo Repair - 50 ml
559,00 €/1l
32,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Balea Men, Deo Spray Antyperspirant, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
29 125,00 €/1kg
6,99 €
Predajca: Partygeschenke24
Rexona, Antiperspirantový tyčinka Active Protection+ Fresh, 40 ml
114 000,00 €/1kg
6,33 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-9%
5,70 €
Predajca: T3S_Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
 /
Popis: V tomto prípade sa jedná o vozidlo s označením "& nbsp; & nbsp;:
Rexona Aloe Vera antiperspirant v spreji poskytuje 72 hodín nepretržitej ochrany proti zápachu a potu vďaka technológii aktivovanej telesným teplom. Antiperspirant bol špeciálne vyvinutý tak, aby fungoval rovnako ako vy. Podľa vedeckých výskumov Rexona skutočne pomáha bojovať proti nadmernému poteniu, keď to najviac potrebujete. Takže či už stúpate na horu, bežíte na autobus, prednášate pred šéfom alebo idete na rande, môžete si byť istí, že ste pokrytí tou najlepšou ochranou proti poteniu.
Antyperspirant Rexona Advanced Protection Aloe Vera, 150 ml
Hmotnosť
200 g
Objem
150 ml
Zloženie
Antyperspirant Rexona Advanced Protection Aloe Vera, 150 ml
Rexona Active Protection+ Fresh Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
112,80 €/1l
5,64 €
Predajca: VISO
Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(448)Počet hodnotení: 448
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
KRUMAD Zastrihávač vlasov 6 v 1 IPX7 - Pánsky zastrihávač fúzov, elektrický holiaci strojček a zastrihávač chĺpkov v nose s LED displejom - 120 min. prevádzky a 4 nástavce
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(33)Počet hodnotení: 33
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
A.S. Creation 915061
2,47 €/1m²
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
13,18 €
Predajca: DIMEX-ART
HOMCOM 2 v 1 detský príves za bicykel, detský príves, červená + čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
207,90 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
SunJas, drevený gril, cestovný gril, stolový gril, gril na kemping, 27 x 35 x 19,5 cm, prenosný, sklopný gril, BBQ, gril v kufríku, skladací gril, záhradný gril
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(83)Počet hodnotení: 83
52,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Bestway 75054, Čierna, Vinyl, 2 sedadlo/sedadiel, 1520 mm, 640 mm, 188 cm
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(19)Počet hodnotení: 19
40,05 €
Predajca: Eoshop
Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Flieks Čalúnená posteľ 160x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s úložným priestorom, úložná manželská posteľ s úložným čelom a LED, posteľná bielizeň, sivá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(129)Počet hodnotení: 129
407,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(293)Počet hodnotení: 293
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Flieks Čalúnená posteľ 140x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s úložným priestorom, úložná manželská posteľ s úložným čelom a LED, posteľná bielizeň, sivá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(129)Počet hodnotení: 129
469,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-70,00 €
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
iarivka OSRAM LUMILUX T8 58 Watt G13 (840)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(40)Počet hodnotení: 40
3,70 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: esol
Deo sprej pre ženy No 15 Frozen Berry Berry and Cherry Blossom vôňa 150ml
34,13 €/1l
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rexona Květinová sviežosť Antiperspirant 50ml
123 000,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Čalúnená posteľ Merax 140x200 cm s výškovo nastaviteľným čelom a 4 zásuvkami, funkčná manželská posteľ s lamelovým rámom a zamatovým poťahom v sivej farbe
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(175)Počet hodnotení: 175
393,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-85,00 €
308,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Naturewater 6-stupňová reverzná osmóza RO 180 l/deň s UV číričom a posilňovacím čerpadlom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(37)Počet hodnotení: 37
202,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(124)Počet hodnotení: 124
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Naturewater NW-LT-H2A 9-stupňový vodovodný filter, 120 l/h, kompaktný vodovodný filter z PP s 9 filtračnými stupňami, vodovodný filter
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(17)Počet hodnotení: 17
18,49 €
Predajca: WilTec
ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(336)Počet hodnotení: 336
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Regály AREBOS pre vysoké zaťaženie 180x90x40 cm | 875 kg | 5 políc z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(402)Počet hodnotení: 402
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(261)Počet hodnotení: 261