5,0



Na základe 3 hodnotení
Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair zlatá maska 250ml NOVINKA
49,00 €
0,07 € / 1l
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Absolut Repair Shampoo 1500ml + Loreal Vitamino Color Shampoo 1500ml20,83 €/1l
62,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA62,73 €/1l
34,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml21,33 €/1l
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Absolut Repair: Šampón 300ml + Kondicionér 500ml + Zlatá maska 250ml
62,38 €/1l
65,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Intenzívne regeneračný šampón L'Oreal Professionnel Absolut Repair, 500ml
53 083,33 €/1kg
31,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilňujúci šampón na poškodené vlasy 500 ml
41,28 €/1l
20,64 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Fusion Intense Repair šampón 500 ml
43,52 €/1l
21,76 €
Predajca: Glamperfeu

L'Oréal Šampón L'Oréal Série Expert Absolut Repair Molecular Refill 500ml
67,30 €/1l
33,65 €
Predajca: Tersorte

Wella Fusion Intense Repair Shampoo 100 ml
85,60 €/1l
8,56 €
Predajca: Glamperfeu

L'Oreal Professionnel Blondifier - Hydratačný Šampón pre Blond Vlasy 500ml
21,92 €
Predajca: Tersorte

Loreal Pro Longer šampón 300ml + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA
83,33 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Loreal Vitamino Color šampón 1500ml + Loreal Vitamino Color kondicionér 750ml + Loreal Vitamino Color 10v1 190ml NOVINKA
29,06 €/1l
69,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovujúci šampón 1000 ml
44,10 €/1l
44,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Loreal Vitamino Color šampón 1500ml + Loreal Vitamino Color kondicionér 750ml + Loreal Vitamino Color maska 250ml NOVINKA
28,20 €/1l
70,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
20,71 €/1l
20,71 €
Predajca: Tersorte

ELVIVE DREAM LONG Rekonštrukčný šampón 370 ml
27,59 €/1l
10,21 €
Predajca: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 300 ml
72,50 €/1l
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
178 800,00 €/1kg
17,88 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell DS RR Obnovujúci šampón 250ml + 60s Treatment 200ml
102,00 €/1kg
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
L'oréal ProfessionnelAbsolut Repair | Sada na regeneráciu vlasov: šampón 300 ml + kondicionér 200 ml + maska Light Formula
250 ml
Absolut Repair | Regeneračný šampón 300 mlŠampón
Loreal Absolut Repair je ikonický kozmetický prípravok, ktorý dokonale regeneruje poškodené, krehké a problematické vlasy. Nádherne voňavá, hustá látka účinne čistí kadere a pokožku hlavy a zároveň vyživuje stav prameňov, vďaka čomu sú silnejšie, zdravšie a jednoducho krásne. Profesionálne zloženie šampónu obohatené o GOLD QUINOA + PROTEIN okamžite čistí poškodené vlasy, obnovuje ich a zanecháva pocit ľahkosti.čo získate používaním šampónu Loreal Absolut Repair?
Obnovu vlasov od korienkov po končeky; - Žiadne zaťaženie vlasových vlákien; - Jednoduché rozčesávanie a úpravu; - Ochranu farby; - Krásne, zdravé a hydratované vlasy po celom tele.obsah300mlAbsolut
Repair | Regeneračný kondicionér 200ml
Kondicionér Loreal Absolut Repair poskytuje najvyššiu úroveň profesionálnej regenerácie poškodených a suchých vlasov s okamžitou hydratáciou. Kondicionér pomáha viditeľne regenerovať poškodené vlasy, vyživuje a rozčesáva ich bez zaťaženia.čo získate s kondicionérom Absolut Repair?
-
Okamžitú starostlivosť a ochranu; -obnovu celých vlasov; -ľahšie rozčesávanie bez zaťaženia vlasov; -vlasy sa ľahšie upravujú. obsah 200 ml
Absolut Repair Golden | Regeneračná maska s ľahkým zložením 250 ml
Absolut Repair Golden Mask ponúka dokonalú profesionálnu hĺbkovú regeneráciu pre poškodené a suché vlasy bez zaťaženia vlasov. Pomáha vlasom získať späť ich lesk. Táto ná, ľahká maska má hodvábne zlatú textúru, ktorá jemne pokrýva poškodené vlasy bez toho, aby ich zaťažovala. Účinky masky Loreal Absolut Repair Golden Mask: -rýchla regenerácia; -dlhodobá hydratácia; -viditeľná obnova poškodených vlasov; -lesklé a žiarivé vlasy; -bez zaťaženia pre lepšiu upraviteľnosť Objem 250 ml
Loreal Absolut Repair Shampoo-Naneste malé množstvo šampónu na mokré vlasy; -masírujte, kým sa nevytvorí pena; -dôkladne opláchnite vlažnou vodouLoreal Absolut Repair Conditioner-Rovnomerne rozotrite do umytých a uterákom vysušených vlasov -premažte dĺžky vlasov -dôkladne opláchnite Loreal Absolut Repair Mask-Naneste na uterákom vysušené vlasy; -nechajte pôsobiť 3 až 5 minút; -dôkladne opláchnite.
Loreal Absolut Repair ConditionerVODA/ VODA , CETEARYL ALKOHOL , DICETYLDIMONIUM CHLORIDE , CETRIMONIUM CHLORIDE , DIMETHICONE , CETYL ESTERS , SODIUM BENZOATE , ISOPROPYL ALCOHOL , AMODIMETHICONE , LINALOOL , TRIDECETH-10 , TARTARIC ACID , HEXYL CINNAMAL , CHLÓRHEXIDÍN DIGLUKONÁT , LIMONÉN , PEG-100 STEARÁT , FENOXYETANOL , STEARETH-6 , TRIDECETH-3 , EXTRAKT ZO SEMIEN CHENOPODIUM QUINOA , CI 19140 / ŽLTÁ 5 , KYSELINA OCTOVÁ , HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEÍN , TRISODIUM HEDTA , CI 17200 / ČERVENÁ 33 , PARFUM / FRAGRANCE Loreal Absolut Repair MaskAQUA/ WATER , CETEARYL ALCOHOL , MICA , BEHENTRIMONIUM CHLORIDE , AMODIMETHICONE , CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE , PHENOXYETHANOL , CITRIC ACID , ISOPROPYL ALCOHOL , HYDROXYETHYLCELLULOSE , CI 77491 / IRON OXIDES , PROPYLÉNGLYKOL , KOPOLYMÉR PEG-150/DECYLALKOHOL/SMDI , LINALOOL , TRIDECETH-6 , HEXYLCINNAMAL , CHLÓRHEXIDÍNDIGLUKONÁT , LIMONÉN , CETRIMONIUMCHLORID , EXTRAKT ZO SEMIEN CHENOPODIUM QUINOA , HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEÍN , PARFUM / VÔŇA
250 ml
Loreal Absolut Repair Set pre veľmi poškodené vlasy
Súprava Loreal Absolut Repair je dokonalým riešením pre veľmi poškodené, suché a namáhané vlasy. Táto súprava s jedinečným zložením obnovuje zdravie a krásu vašich vlasov tým, že ich intenzívne hydratuje a poskytuje im dlhotrvajúcu rekonštrukciu. Súprava obsahuje:
Obsah:
- Loreal Absolut Repair Shampoo 300 ml - Jemne čistí vlasy a pripravuje ich na ďalšie kroky starostlivosti.
- Loreal Absolut Repair Conditioner 200ml - dodáva vlasom intenzívnu hydratáciu a dodáva im hebkosť a poddajnosť.
- Loreal Absolut Repair Gold Mask 250ml - Ľahké zloženie, ktoré je vhodné najmä pre jemné a citlivé vlasy. Opravuje vlasy a dodáva im ný lesk.
Táto sada bola špeciálne vyvinutá na obnovu a posilnenie veľmi poškodených vlasov. Poskytuje hĺbkovú hydratačnú starostlivosť a chráni vlasy pred ďalším poškodením. Vyživujúce produkty dodávajú vlasom všetky potrebné živiny a revitalizujú ich, takže sú zdravé, lesklé a hodvábne.
Výhody:
- Intenzívna hydratácia pre suché a poškodené vlasy
- Rekonštrukcia vlasov pre posilnené a revitalizované vlasy
- Ľahké zloženie ideálne pre jemné a citlivé vlasy
- ný lesk a hebkosť
- Profesionálna kvalita pre výsledky hodné salónu v domácom prostredí
Doprajte svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť so súpravou Loreal Absolut Repair. Vyskúšajte, ako vaše vlasy žiaria zdravím, leskom a sú plné života!
Absolut Repair | Regeneračný šampón 300 mlŠampón
Loreal Absolut Repair je ikonický kozmetický prípravok, ktorý dokonale regeneruje poškodené, krehké a problematické vlasy. Nádherne voňavá, hustá látka účinne čistí kadere a pokožku hlavy a zároveň vyživuje stav prameňov, vďaka čomu sú silnejšie, zdravšie a jednoducho krásne. Profesionálne zloženie šampónu obohatené o GOLD QUINOA + PROTEIN okamžite čistí poškodené vlasy, obnovuje ich a zanecháva pocit ľahkosti.čo získate používaním šampónu Loreal Absolut Repair?
Obnovu vlasov od korienkov po končeky; - Žiadne zaťaženie vlasových vlákien; - Jednoduché rozčesávanie a úpravu; - Ochranu farby; - Krásne, zdravé a hydratované vlasy po celom tele.obsah300mlAbsolut
Repair | Regeneračný kondicionér 200ml
Kondicionér Loreal Absolut Repair poskytuje najvyššiu úroveň profesionálnej regenerácie poškodených a suchých vlasov s okamžitou hydratáciou. Kondicionér pomáha viditeľne regenerovať poškodené vlasy, vyživuje a rozčesáva ich bez zaťaženia.čo získate s kondicionérom Absolut Repair?
-
Okamžitú starostlivosť a ochranu; -obnovu celých vlasov; -ľahšie rozčesávanie bez zaťaženia vlasov; -vlasy sa ľahšie upravujú. obsah 200 ml
Absolut Repair Golden | Regeneračná maska s ľahkým zložením 250 ml
Absolut Repair Golden Mask ponúka dokonalú profesionálnu hĺbkovú regeneráciu pre poškodené a suché vlasy bez zaťaženia vlasov. Pomáha vlasom získať späť ich lesk. Táto ná, ľahká maska má hodvábne zlatú textúru, ktorá jemne pokrýva poškodené vlasy bez toho, aby ich zaťažovala. Účinky masky Loreal Absolut Repair Golden Mask: -rýchla regenerácia; -dlhodobá hydratácia; -viditeľná obnova poškodených vlasov; -lesklé a žiarivé vlasy; -bez zaťaženia pre lepšiu upraviteľnosť Objem 250 ml
Loreal Absolut Repair Shampoo-Naneste malé množstvo šampónu na mokré vlasy; -masírujte, kým sa nevytvorí pena; -dôkladne opláchnite vlažnou vodouLoreal Absolut Repair Conditioner-Rovnomerne rozotrite do umytých a uterákom vysušených vlasov -premažte dĺžky vlasov -dôkladne opláchnite Loreal Absolut Repair Mask-Naneste na uterákom vysušené vlasy; -nechajte pôsobiť 3 až 5 minút; -dôkladne opláchnite.
Loreal Absolut Repair ConditionerVODA/ VODA , CETEARYL ALKOHOL , DICETYLDIMONIUM CHLORIDE , CETRIMONIUM CHLORIDE , DIMETHICONE , CETYL ESTERS , SODIUM BENZOATE , ISOPROPYL ALCOHOL , AMODIMETHICONE , LINALOOL , TRIDECETH-10 , TARTARIC ACID , HEXYL CINNAMAL , CHLÓRHEXIDÍN DIGLUKONÁT , LIMONÉN , PEG-100 STEARÁT , FENOXYETANOL , STEARETH-6 , TRIDECETH-3 , EXTRAKT ZO SEMIEN CHENOPODIUM QUINOA , CI 19140 / ŽLTÁ 5 , KYSELINA OCTOVÁ , HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEÍN , TRISODIUM HEDTA , CI 17200 / ČERVENÁ 33 , PARFUM / FRAGRANCE Loreal Absolut Repair MaskAQUA/ WATER , CETEARYL ALCOHOL , MICA , BEHENTRIMONIUM CHLORIDE , AMODIMETHICONE , CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE , PHENOXYETHANOL , CITRIC ACID , ISOPROPYL ALCOHOL , HYDROXYETHYLCELLULOSE , CI 77491 / IRON OXIDES , PROPYLÉNGLYKOL , KOPOLYMÉR PEG-150/DECYLALKOHOL/SMDI , LINALOOL , TRIDECETH-6 , HEXYLCINNAMAL , CHLÓRHEXIDÍNDIGLUKONÁT , LIMONÉN , CETRIMONIUMCHLORID , EXTRAKT ZO SEMIEN CHENOPODIUM QUINOA , HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEÍN , PARFUM / VÔŇA
- Model
- Absolut Repair
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 750 l
- Zloženie
- n.d
- Výrobca
- L'Oréal
- EAN kód
- 3204126142614
- Model
- Absolut Repair
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 750 l
- Zloženie
- n.d
- Výrobca
- L'Oréal
- EAN kód
- 3204126142614
Hodí sa k tomu

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10v1 90ml NOVINKA
90,00 €/1l
67,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
178 800,00 €/1kg
17,88 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner kondicionér pre veľmi poškodené vlasy 750 ml
47,93 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA
62,73 €/1l
34,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml
45,00 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
753,05 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml
83,00 €/1l
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR

KÉRASTASE Elixir Ultime L'Huile Originale 30 ml
1 114,67 €/1l
33,44 €
Predajca: VISO

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule pleťové sérum 50 ml
317,40 €/1l
15,87 €
Predajca: LaRoseCare

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
54 375,00 €/1kg
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

L'Oreal Professionnel Serie Expert Regeneračný kondicionér, 200ml
52 500,00 €/1kg
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Professional Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 300 ml
70,70 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Šatníková skriňa DANIELLA 4 - šírka 200 cm, biela
377,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

12 V 4,5 A.h LAND ROVER Discovery Sport elektrické auto detské auto, s diaľkovým ovládaním 2,4 G, LED svetlometmi, MP3, klaksónom a hudbou, ružové
157,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 90 ml
178,95 €/1kg
34,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titán
1 509,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: LVS-Handel

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
404,12 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA
59,50 €/1l
29,75 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré...
Objem 750 l
Áno, som spokojná, moje vlasy sú oveľa krajšie, naozaj si tento produkt budem kupovať aj naďalej... ďakujem veľmi pekne
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 750 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampón a kondicionér 2 x 500 ml
42,99 €
Predajca: Keratinshop
42,99 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
39,00 €/1l

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo šampón pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
107,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
107,15 €/1l