4,6



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Haltane EDP 200 ml M1 543,65 €/1l
308,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Aoud Perfumy, 100 ml4 353,50 €/1l
435,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml2 676,50 €/1l
267,65 €
Predajca: PerfumTraders

Emir Vanilla And Roses parfémovaná voda pre ženy 75 ml
328,00 €/1l
24,60 €
Predajca: Glamperfeu

Emir Vibrant Orange And Neroli parfémovaná voda unisex 100 ml
244,80 €/1l
24,48 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner - Emir Fascination Extrait de Parfum 100ml
339,40 €/1l
33,94 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Emir Frenetic Homme Intense Extrait de Parfum 80 ml M
495,38 €/1l
39,63 €
Predajca: Tersorte

Emir Celestial parfémovaná voda pre mužov 100 ml
272,80 €/1l
27,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ajmal - Qasida EDP 60ml
780,50 €/1l
46,83 €
Predajca: BEBELUC

Lalique Spicy Electrum Woda perfumowana, 100 ml
848,50 €/1l
84,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kayali Vanilla 28 EDP 100 ml UNISEX
1 610,00 €/1l
161,00 €
Predajca: FragrancesBg

Byredo Flowerhead EDP 100 ml W
1 959,40 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Astaral Perfumy, 100 ml
1 989,80 €/1l
198,98 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Houbigant Pivoine Souveraine EDP 100 ml W
1 364,00 €/1l
136,40 €
Predajca: somnia24

Majouri Charming Tuberose EDP 75 ml W
1 434,80 €/1l
107,61 €
Predajca: M_plus_L

Roja Aoud Extradiordinaire 50Ml
3 438,00 €/1l
171,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánská parfémová voda
Parfémovaná voda od značky Emir bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Model
- Vibrant Spicy Tobacco
- Hmotnosť
- 0.467 kg
- Druh vône
- Korenistý, drevitý, orientálny
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6299098700112
- Číslo od výrobcu
- 2046859
- Model
- Vibrant Spicy Tobacco
- Hmotnosť
- 0.467 kg
- Druh vône
- Korenistý, drevitý, orientálny
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6299098700112
- Číslo od výrobcu
- 2046859
Hodí sa k tomu

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Vintage Radio EDP 100 ml UNISEX
297,10 €/1l
29,71 €
Predajca: Tersorte

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
383,90 €/1l
38,39 €
Predajca: CosmeChicFr

Emir Vibrant Sensual Saffron parfémovaná voda unisex 100 ml
204,00 €/1l
20,40 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
436,12 €/1l
37,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Royal Blend Bourbon Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
281,20 €/1l
28,12 €
Predajca: Glamperfeu

Nusuk Gladius čistý parfém unisex 100 ml
270,40 €/1l
27,04 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Mashrabya, Ženy, 100 ml
249,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Habik for Men, Ženy, 100 ml
227,20 €/1l
22,72 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Niche Emarati Classic Stone parfémovaná voda unisex 100 ml
269,50 €/1l
28,24 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Al Wataniah Kayaan Terra Eau De Parfum 100 ml (unisex)
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Brûlée - EDP, 100 ml
546,20 €/1l
54,62 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Rayhaan – Terra 100 ml
416,00 €/1l
41,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Chaos Extrait parfémovaná voda unisex 100 ml
366,90 €/1l
36,69 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue – Noble Cedar, parfum
338,00 €/1l
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Lail Maleki Moroccon Blue parfémovaná voda unisex 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
142,60 €/1l
14,26 €
Predajca: Tersorte

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
581,00 €/1l
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%20% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
20%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podobne ako v inom prípade
Objem 0,075 l
Páči sa mi to ako ten druhý známy:-D
Hodnotenie z 15. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 23. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 14. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l