3,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Rose Oud parfémovaná voda unisex 50 ml3 393,60 €/1l
169,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Cavatina Parfumovaná voda 75 ml (unisex)1 814,67 €/1l
136,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Emir Voux Zeste parfumovaná voda pre ženy 100 ml
206,50 €/1l
20,65 €
Predajca: NutraBestBG

Emir Voux Zingy parfémovaná voda unisex 100 ml
244,80 €/1l
24,48 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner - Voux Patisserie EDP 100ml
202,50 €/1l
20,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Volare Asgardian II EDP 100 ml
299,50 €/1l
29,95 €
Predajca: Ramadan24_de

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Maison Alhambra Love Spark parfémovaná voda unisex 80 ml
311,25 €/1l
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner Emir Wild a Tocabbo Eau De Parfum, 100 ml, sprej
295,47 €/1l
22,16 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Art Of Nature II, Ženy, 100 ml
303,00 €/1l
30,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
383,90 €/1l
38,39 €
Predajca: CosmeChicFr

Paris Corner - When Soul Gets High Emir EDP 100ml
259,20 €/1l
25,92 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
PARÍŽSKY KÚTOK
Paris Corner Emir Voux EleganteOrientálno-korenistý parfém pre mužov a ženy, uvedený na trh v roku 2024.
Nóty vône:
Vrchné tóny: levanduľa, bergamot
Srdcové tóny: med, kašmírové drevo, škorica, jazmín
Základné tóny: tabak, vanilka, fazuľa tonka
Parfémová voda UNISEX
levandule,bergamot
med,kašmeran,skořice,jasmín
tabák,vanilka,tonka fazole
Voux Elegante je sofistikovaná vôňa, ktorá vyžaruje eleganciu a charakter. Svieže citrusové tóny v hlave vytvárajú energizujúci úvod, ktorý jemne rozbíja upokojujúca levanduľa. V srdci kompozície sa jazmín prelína s hrejivosťou škorice, kašmíru a sladkosťou medu, čo dodáva vôni hĺbku a zmyselnosť. Základ založený na ušľachtilých akordoch tabaku, tonky a vanilky zahaľuje pokožku do jemného závoja. Harmonická kombinácia tónov robí z Voux Elegante dokonale vyváženú kompozíciu plnú noblesy a nadčasového šarmu.
Nóty vône:
Nóty hlavy: lavanduľa, bergamot
Nóty srdca: med, kašmírové drevo, jazmín, škorica
Základná nóta: vanilka, tabak, fazuľa tonka
Emir Voux Elegante parfumovaná voda unisex 100ml
Korenistá, fougere Voux Elegante je venovaná očarujúcej Sicílii. Jasná a iskrivá vôňa zaujme svojím výrazným, stredomorským tónom. Nádherná súhra citrusových plodov je harmonicky obklopená vzácnou zmesou korenín a jemnými kvapkami levandule. V srdci koketnej a temperamentnej kytice sa romantický jazmín, sladký med a jemný kašmeran pomaly rozpúšťajú v zamatovom objatí škorice v zmyselnom opare tabakovej vanilky.
Zloženie: citrusové plody, levanduľa, bergamot, jazmín sambac, med, kašmeran, škorica, tabakové listy, vanilka, fazuľa tonka.
Parfémovaná voda od značky Emir bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Model
- Voux Elegante
- Hmotnosť
- 0.457 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6298141926745
- Číslo od výrobcu
- 2046982
- Model
- Voux Elegante
- Hmotnosť
- 0.457 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6298141926745
- Číslo od výrobcu
- 2046982
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
383,90 €/1l
38,39 €
Predajca: CosmeChicFr

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Emir Voux Zingy parfémovaná voda unisex 100 ml
244,80 €/1l
24,48 €
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
480,63 €/1l
38,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
400,50 €/1l
40,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
436,12 €/1l
37,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Royal Blend čistý parfém unisex 100 ml
297,10 €/1l
29,71 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
13,76 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
57% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
57%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%14% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
14%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa
Som veľmi spokojný, veľmi dlhotrvajúci
Hodnotenie z 7. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá každodenná vôňa
Vôňa je celkom ok. Ale nemám pocit, že by zodpovedala naxsosu, ako ho všetci propagujú.
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l