SKIN1004 Hĺbková čistiaca pena Madagaskar Centella Poremizing (125 ml)
8%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 30. septembra
Poukaz je aktivovanýLen do 30. septembra
Zľavu poskytuje Pharmacygreek
Zľavu poskytuje Pharmacygreek
11,26 €
Cena bez poukazu: 11,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,14 €-9%
plus 4,99 € poštovné
Naše najlepšieponuky
Čistiace mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml132,50 €/1l
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Skin1004 - Madagaskar Centella Hyalu-Cica Jemné čistiace mlieko - Hydratačné čistiace mlieko s centellou 200 ml
14,99 €
Predajca: Pharmacygreek

Babor Hĺbková čistiaca pena
30,31 €
Predajca: VISO

mixsoon Centella čistiaca pena
117,00 €/1l
17,55 €
Predajca: Juui

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Sensilis Čistiaca pena na citlivú a reaktívnu pleť 200 ml
22,00 €
Predajca: Bugelo

RESURFACE Čistiaca pena 125 ml
30,35 €
Predajca: somnia24

Guinot Mikrobiologická čistiaca pena 150 ml
38,79 €
Predajca: somnia24

Bielenda Hĺbkovo čistiaca pena na tvár, 150 ml
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

iUNIK Centella Mild Cleansing Foam,120ml - Čistiaca pena na tvár s Centella Asiatica
11,90 €
Predajca: LaRoseCare

Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule Foam
11,45 €
Predajca: Pharmacygreek

Purify - Micelárna čistiaca pena 100 ml
8,38 €
Predajca: taleoo

Pyunkang yul - Upokojujúca čistiaca pena na tvár, 100 ml
15,19 €
Predajca: NutraBestBG

ORJENA Čistiaca pena - Vitamín C 180 ml
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Jumiso Waterfull čistiaca pena s kyselinou hyalurónovou 150 ml - čistiaca pena na tvár
18,52 €
Predajca: LaRoseCare

ROVECTIN - Čistiaca pena na póry, zjemňujúca pleť, 150 ml
19,76 €
Predajca: somnia24

TOCOBO Čistiaca pena s kokosovým ílom
10,49 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam je jemná, ale účinná čistiaca pena na tvár s výťažkom Centella Asiatica z Madagaskaru. Tento produkt bol vyvinutý pre všetkých, ktorí chcú hĺbkovo vyčistiť pleť od nečistôt, prebytočného kožného mazu a zvyškov make-upu a zároveň zjemniť póry. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu dodáva pena pleti zdravý vzhľad a zanecháva ju hladkú, vyčistenú a osvieženú. Prínosy pre pleť: Čistenie pórov: Pena dôkladne odstraňuje nečistoty hlboko v pleti, čím redukuje vzhľad pórov. Kontrola tvorby mazu: Obsiahnuté zložky pomáhajú kontrolovať tvorbu mazu, čo je veľmi dôležité pre ľudí s mastnou a zmiešanou pleťou. Upokojenie: Výťažok z Centella Asiatica má upokojujúci a protizápalový účinok, vďaka čomu je tento výrobok ideálny pre citlivú a podráždenú pleť. Hydratácia: Napriek intenzívnemu čistiacemu účinku pena pleť nevysušuje, ale poskytuje jej dostatočnú hydratáciu. Osvieženie a vyhladenie: Výrobok poskytuje osviežujúci pocit a dodáva pleti jemnosť a pružnosť.
Použitie: Navlhčite si tvár vlažnou vodou. Naneste malé množstvo peny na ruku a napenite ju s trochou vody. Jemne vmasírujte prípravok do tváre a sústreďte sa na miesta s viditeľnými pórmi (napr. nos, čelo, brada). Dôkladne opláchnite tvár vlažnou vodou. Používajte ju ráno a večer ako prvý krok v starostlivosti o pleť, aby ste zanechali pocit čistej a sviežej pleti.
- Hmotnosť
- 173 g
- Objem
- 0.125 l
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809913831235
- Číslo od výrobcu
- SK4-0042
- Hmotnosť
- 173 g
- Objem
- 0.125 l
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809913831235
- Číslo od výrobcu
- SK4-0042
Hodí sa k tomu

Skin1004 Madagaskar Centella Poremizing Hbkov istiaca pena
14,99 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule 100 ml
168,90 €/1l
16,89 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream ľahký gélový krém na rozšírené pory 75 ml
206,13 €/1l
15,46 €
Predajca: BRASTYGroup

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, 100 ml
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask čistiaca ílová pleťová maska v tyčinke 27 g
595,93 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
195,90 €/1l
19,59 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
659,00 €/1l
19,77 €
Predajca: Glamperfeu

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Medicube Kolagénový gélový krém 50 ml
0,38 €/1l
18,90 €
Predajca: BYSARAH

SKIN1004 Madagaskar Centella ľahký čistiaci olej 200 ml
63,85 €/1l
12,77 €
Predajca: Visage

SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Čistiaca pena, Ženy, Normálna pleť, Citlivá pokožka, Hydratačné, Upokojujúci, Rúra, 125 ml
111,92 €/1l
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum hydratačné a vyživujúce sérum s kolagénom 30 ml
736,33 €/1l
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Skrín S 4 Šuplami A 2 Dverami Rose
484,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule 50 ml
227,00 €/1l
11,35 €
Predajca: Pharmacygreek

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

COSRX BHA Blackhead Power Liquid 100 ml
145,90 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

ANUA Niacinamide 5 TXA Brightening Pad rozjaňujúce tampóny 60 ks 210 ml
19,99 €
Predajca: medpak_shop

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml
919,00 €/1l
27,57 €
Predajca: Azjasklep

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule 30 ml
313,00 €/1l
9,39 €
Predajca: medpak_shop

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks



2% od 2 ks

2% od 2 ks
3% od 2 ks


Doprava zdarma
4% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

MARY KAY Čistiaca pena na tvár Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok Čistiaca pena 127g
33,88 €
Predajca: lithuaniashop
266,77 €/1kg

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,87 €
Predajca: PerfumTraders
459,35 €/1l

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

MARY KAY Matujúca čistiaca pena na tvár 127g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
313,76 €/1kg

Elemis Pro-Collagen čistiaci balzam



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,94 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
158,88 €/1kg

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Čistiaci prípravok Blemish Control 473 ml
29,30 €
Predajca: Serica

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders