5,0



Na základe 1 hodnotenia
Sérum SkinCeuticals P-Tiox
188,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
158,00 €-30€
5 266,67 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava
Od 2 kusov 134,30 €/ ks
Naše najlepšieponuky
Séra a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH Eyelash Formula - 3 ml27 983,33 €/1l
83,95 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Dr.Althea Vitamn C posilujce srum 30 ml663,00 €/1l
19,89 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Numbuzin č. 5 Vitamínové koncentrované sérum 30 ml783,00 €/1l
23,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
StriVectin Advanced Retinol Nightly Multi-Correct Serum 30 ml1 616,67 €/1l
48,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

SkinCeuticals SkinCeuticals sérum 10 30 ml
111 999,99 €/1l
112,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

SkinCeuticals H.A. Intensifier Multi-Glycan sérum
134 999,99 €/1l
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

SkinCeuticals Phloretin CF sérum
5 000,00 €/1l
188,87 €
-38,87 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

SkinCeuticals Discoloration Defense Serum
148 499,99 €/1l
148,50 €
Predajca: somnia24

Remescar sérum s niacinamidom 30 ml
1 022,00 €/1l
30,66 €
Predajca: somnia24

Eucerin DermoPure Serum o potrójnym działaniu, 40ml
366 666,68 €/1kg
26,56 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,00 €
Predajca: Bugelo

Biovene Złuszczające serum do twarzy z 18% AHA i 2% BHA , 30ml
73 500,00 €/1kg
6,17 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,94 €
Predajca: NutraBestBG

Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetické sérum 30ml
1 904,00 €/1l
57,12 €
Predajca: Parfumtoi

Jurlique nechtíkové sérum
1 838,33 €/1l
55,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Obyčajný retinol 0,2 % v skvaléne
831,67 €/1l
29,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

APLB PDRN Vitamin C Ampoule Serum 40 ml
300,75 €/1l
12,03 €
Predajca: Glamperfeu

Numbuzin No.3 Skin Softening Serum na zjemnenie a hydratáciu pleti 50 ml
472,60 €/1l
23,63 €
Predajca: MANADA

The Ordinary Resveratrol 3% + kyselina ferulová 3% 30 ml
796,67 €/1l
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Sensilis Eternalist E sérum na tvár 30 ml
1 877,33 €/1l
56,32 €
Predajca: Parfumtoi

The Ordinary Vyrovnávajúce a čistiace sérum 30 ml
1 331,67 €/1l
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

APLB Spicule Collagen Shot 300 Serum 40 ml
298,75 €/1l
11,95 €
Predajca: Juui
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sérum SkinCeuticals P-Tiox
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- AQUA / WATER / EAU, NIACINAMID, GLUKONOLAKTÓN, BUTYLÉNGLYKOL, PEG PPG POLYBUTYLÉNGLYKOL 8/5/3, GLYCERÍN, DENATUROVANÝ ALKOHOL, PENTYLÉNGLYKOL, METYLGLUKET-20, GLYCERÍN, HYDROXID DRASELNÝ, HYDROXYETYLCELULÓZA, KYSELINA SALICYLOVÁ, CHLORFENESÍN, KYSELINA FYTÍNOVÁ, ADENOZÍN, BENZOÁT SODNÝ, EXTRAKT Z LAMINARIA DIGITATA, DIPEPTID DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMID DIACETÁT, ACETYL HEXAPEPTID-8, N70038083/1
- Výrobca
- SkinCeuticals
- EAN kód
- 3337875898485
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- AQUA / WATER / EAU, NIACINAMID, GLUKONOLAKTÓN, BUTYLÉNGLYKOL, PEG PPG POLYBUTYLÉNGLYKOL 8/5/3, GLYCERÍN, DENATUROVANÝ ALKOHOL, PENTYLÉNGLYKOL, METYLGLUKET-20, GLYCERÍN, HYDROXID DRASELNÝ, HYDROXYETYLCELULÓZA, KYSELINA SALICYLOVÁ, CHLORFENESÍN, KYSELINA FYTÍNOVÁ, ADENOZÍN, BENZOÁT SODNÝ, EXTRAKT Z LAMINARIA DIGITATA, DIPEPTID DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMID DIACETÁT, ACETYL HEXAPEPTID-8, N70038083/1
- Výrobca
- SkinCeuticals
- EAN kód
- 3337875898485
Hodí sa k tomu

Vysokoúčinná antioxidačná kúra SkinCeuticals C E Ferulic Triple
6 666,33 €/1l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

SkinCeuticals Phloretin CF sérum
5 000,00 €/1l
188,87 €
-38,87 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 314 500,03 €/1kg
78,87 €
Predajca: somnia24

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

SkinCeuticals SkinCeuticals sérum 10 30 ml
111 999,99 €/1l
112,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 108,80 €/1l
105,44 €
Predajca: Denpoli-Venda

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

RevitaLash Advanced sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 3,5 ml
25 065,71 €/1l
87,73 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

SkinCeuticals Blemish + Age Defense
3 920,33 €/1l
117,61 €
Predajca: PerfumTraders

Crystal retinal 6 (30 ML) - Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu
3 785,00 €/1l
113,55 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

SkinCeuticals Protect Ultra Facial Defence Spf 50+ veľmi vysoká ochrana 30ml
2 109,00 €/1l
63,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior Sauvage toaletní voda pro muže 100 ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
194,40 €/1l
19,44 €
Predajca: MANADA

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
1 298,80 €/1l
97,41 €
Predajca: PerfumTraders

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream 35 ml
0,47 €/1l
16,57 €
Predajca: NutraBestBG

SkinCeuticals Discoloration Defense Serum
148 499,99 €/1l
148,50 €
Predajca: somnia24

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
398,20 €/1l
39,82 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sérum proti vráskam P-Tiox
Sérum sa rýchlo vstrebáva, má ľahkú textúru, dá sa dobre kombinovať s inými produktmi, po niekoľkých dňoch zlepšuje textúru pleti.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Eyelash Formula - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum
34,95 €
Predajca: Kpictiah
1 165,00 €/1l

Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
15 634,00 €/1kg

Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml
67,99 €
Predajca: SuperMerchant
2 266,33 €/1l

Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Sérum určené na redukciu farebných škvŕn a rozjasnenie pleti.



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Ducray Melascreen srum proti kvrnm 40 ml
34,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,22 €
Predajca: Pharmacygreek
780,50 €/1l

KBruShop Vitamín C Glow sérum 30 ml - Lekáreň Dr. C. Tuna
49,33 €
Predajca: lithuaniashop
1 644,33 €/1l

Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Azjasklep
254,90 €/1l

Sinoz Pure Cica sérum Ultra Repair & Nourishment - 30 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Seoul 1988 Retinal Liposome 2% + Black Ginseng serum 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
383,33 €/1l

Avon Anew Skin Renewal Power Serum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,80 €
Predajca: TinaBeauty
660,00 €/1l

Black Shine sérum s vitamínom C, 30 ml, pre žiarivejšiu pleť
17,50 €
Predajca: Exporgin
583,33 €/1l

Black Shine kolagénové sérum 30 ml pre hladšiu a žiarivejšiu pleť
17,50 €
Predajca: Exporgin
583,33 €/1l

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,94 €
Predajca: Azjasklep
764,67 €/1l

BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom
42,99 €
Predajca: medpak_shop
859,80 €/1l

PLANTSCRIPTION sérum na korekciu vrások 50 ml
88,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 777,60 €/1l

Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist rozjasňujúce pleťové sérum so spevňujúcim účinkom v spreji 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

Medicube Collagen Glow Booster Milk Serum hydratačné sérum na tvár s kolagénom 15 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,62 €
Predajca: Azjasklep
1 374,67 €/1l