3,8



Na základe 13 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml2 181,60 €/1l
218,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee parfémovaná voda unisex 75 ml
406,10 €/1l
40,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Kashan, Ženy, 100 ml
232,80 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Artisan Ethnique, Ženy, 100 ml
237,20 €/1l
23,72 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Affection EDP 100ml
282,60 €/1l
28,26 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lattafa Brioche Vanille Eau de Parfum 100 ml – unisex – 100 ml
Lattafa Brioche Vanille Eau de Parfum je teplá, gurmánska orientálna vôňa, ktorá spája arómu čerstvo upečeného brioche s krémovou vanilkou. Otevírá sa sviežosťou bergamotu, harmonizuje jemnou kvetinovou notou frezie a sviežou brioche, ktorá pripomína vôňu čerstvo upečeného pečiva. V srdci sa rozvíjajú pudrové, mandľové tóny heliotropu a bohatá, živicová hrejivosť balzámovej smrekoviny, čo vytvára útulný a zároveň sofistikovaný pocit. Základ tvoria dekadentná zmes sladkej vanilky, krémovej pralinkovej vône a zamatovej, jantárovej hĺbky benzoínu, ktorá zanecháva trvalý, príjemný dojem.
Vôňa:
- Vrchné tóny: Brioche, bergamot, frézia
- Stredné tóny: Balzámová smrekovina, heliotrop
- Základné tóny: Vanilka, benzoín, pralinka
Podrobnosti o produkte
- Značka: Lattafa
- Produkt: Lattafa Brioche Vanille Eau de Parfum 100 ml
- Určené pre: Unisex
- Objem: 100 ml
- Vôňový charakter: Gurmánska, teplá, sladká
- EAN: 6290360592749
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Množstvo:
- 1
Parfumovaná voda Brioche Vanilla je unisex vôňa, ktorá kombinuje kvetinové a lahodné tóny pre hrejivý a obklopujúci čuchový zážitok. Táto vôňa sa otvára sviežosťou bergamotu a jemným pôvabom frézies brioškovým akordom pripomínajúcim hrejivú vôňu pečiva. V srdci vône dodáva púdrový a živicový nádych heliotrop a jedľový balzam. Základ kombinuje bohaté tóny vanilky,pralinky abenzoínu, ktoré vytvárajú jemný a upokojujúci základ. Objavte túto vôňu v Luxurious Fragrances a užite si jej rýchle .
Prečo by ste si mali vybrať Lattafa Pride Brioche Vanilla v Luxurious Fragrances?
Lattafa Pride ponúka vôňu Brioche Vanilla, ktorá je dostupná v Luxurious Fragrances. Môžete sa tešiť na rýchle a okamžite preskúmať túto gurmánsku vôňu. Tento unisex parfém v 100ml flakóne je ideálny pre tých, ktorí ocenia kvetinovú sladkosť a cukrárske tóny, ktoré zanechávajú zvodnú pachuť.
Tóny vône Brioche Vanilla
Vrchné tóny: bergamot, frézia, akord Brioche
Srdcové tóny: heliotrop, jedľový balzam
Stredné tóny: benzoín, vanilka, pralinka
Každá nóta odhaľuje novú stránku parfumu, medzi sviežosťou a lahodnosťou, s bohatým a dlhotrvajúcim základom.
Brioche Vanille od Lattafa Perfumes je unisex parfém z roku 2024, ktorý je klasifikovaný ako orientálno-vanilková vôňa a ponúka sladký, gurmánsky zážitok inšpirovaný francúzskym pečením. Táto vôňa je ako čerstvo upečená brioška poliata vanilkovým krémom - teplá, útulná a neodolateľne lahodná. Úvodné tóny, ideálne pre milovníkov sladkých tónov, ktorí majú radi príjemné a objímajúce vône, zaujmú nezvyčajnou, ale očarujúcou kombináciou briošky, jemného citrusového bergamotu a ľahko kvetinovej frézie. Brioška prináša maslovo sladké tóny cesta, ktoré okamžite navodia pocit tepla a pohodlia, zatiaľ čo bergamot dodáva kompozícii nádych sviežosti. V strednej fáze sa vôňa rozvíja do teplejších tónov - zemitý balzamový jedľovec a púdrový mandľový heliotrop vytvárajú štruktúrovaný a jemne korenistý prechod do gurmánskeho základu. záver je sladký, hladký a zmyselný - dominuje mu krémová vanilka, ktorú dopĺňa jemne dymový benzoín a bohaté tóny pralinky, ktoré vôni dodávajú čokoládovo-orieškovú hĺbku. Brioche Vanille je parfém, ktorý vynikne v chladnejšom počasí, ideálne na jeseň a v zime, keď jeho sladký gurmánsky charakter najlepšie zahreje a podmaní. Touto vôňou Lattafa potvrdzuje svoje majstrovstvo pri vytváraní moderných orientálnych kompozícií s dôrazom na originalitu a pôžitkárstvo.
Parfumovaná voda Lattafa Pride bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Lattafa Pride Brioche Vanille Edp Spray
Lattafa Brioche Vanille, parfémová voda, 100 ml
- Rozmery
- 500
- Model
- Pride Brioche Vanille
- Hmotnosť
- 0.748 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6290360592749
- Číslo od výrobcu
- BRIOCHE VANILLE
- Rozmery
- 500
- Model
- Pride Brioche Vanille
- Hmotnosť
- 0.748 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6290360592749
- Číslo od výrobcu
- BRIOCHE VANILLE
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
549,33 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee parfémovaná voda unisex 75 ml
406,10 €/1l
40,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml parfumovaná voda pre ženy
217,40 €/1l
21,74 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Artisan Ethnique, Ženy, 100 ml
237,20 €/1l
23,72 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Mayar Cherry Intense parfémovaná voda pre ženy 100 ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Habik for Women, Ženy, 100 ml
298,00 €/1l
29,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Kashan, Ženy, 100 ml
232,80 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
200,40 €/1l
20,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
281,67 €/1l
16,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
46% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
46%23% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
23%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%8% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
8%15% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
15%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Poznámka 8
Je to veľmi príjemná vôňa,
Hodnotenie z 13. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super dobrý parfum ♥️♥️♥️
Veľmi spokojný 10♥️♥️♥️
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nič
Veľmi silný zápach, nebudem objednávať znova
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
odporné
Kto píše tie kladné recenzie? Je to veľmi intenzívne. Samotná vôňa v žiadnom prípade nevoňá ako vanilka ani brioška. Voňá to ako nejaké korenie, na ktorého názov si proste nemôžem spomenúť. Niečo ako korenie?
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l