5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Súprava štetcov na líčenie 12 kusov Foundation Brush Powder Brush Makeup Brush Set s taškou Nástroje kozmetické Make Up Pink Retoo12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ďalšie informácie o reklame
Kozmetický štetec na oči (štetec na rozmazávanie)30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
MAC 270s Štetec na korektor28,15 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Powder Brush štetec na púder32,10 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Štetce na líčenie Štetec na rúž
36,36 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

IBRA Makeup Štetec na obočie č. 30
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Štetec na rozjasňovač Dermacol D59
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

Štetec na očné tiene Mary Kay All-Over
16,58 €
Predajca: lithuaniashop

Štetec na rozmazávanie očí Mary Kay
16,48 €
Predajca: lithuaniashop

Tekutý rozjasňovač Makeup Revolution Superdewy Gold
3,16 €
Predajca: Revolution

Štetec na líčenie SCULPTING 1 uds
13,59 €
Predajca: somnia24

KillyS Kolagénový štetec na kontúrovanie
12,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ibra Make-up Brush for Liquid Cosmetics 07
8,40 €
Predajca: MANADA

Donegal_Qal Štetec Na Púder 4088
5,12 €
Predajca: MANADA

Štetec na trblietky
9,49 €
Predajca: somnia24

Štetec na sypký bronzujúci púder Artdeco
19,48 €
Predajca: Zeitburg

Bobbi Brown, Štetce, Rozotieranie, Štetec na rozjasňovač
38,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Black Up, štetec, štetec na rozjasňovač
15,55 €
Predajca: NutraBestBG

It Cosmetics Heavenly Luxe Štetec na zdokonalenie pleti 7 1 U
53,09 €
Predajca: Bugelo

Lukky trblietavý telový gél so štetcom, strieborný
8,99 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Trblietavý tyčinkový rozjasňovač Puff Fairy na líčenie tváre a tela
GL-Turelifes Rozjasňovač v tyčinke Puff Fairy, podkladový a púdrový krém na tvár a telo
Popis produktu: Zoznámte sa s najnovším hitom vo svete kozmetiky - GL-Turelifes Highlighter Stick Puff Fairy. Tento trend TikTok, známy aj ako Fairy Stick, Fairy Bomb alebo Polvo De Hadas, je jedinečný produkt, ktorý dodá vašej pleti žiarivý lesk. Má špeciálnu hubkovú hlavicu, ktorá sa ľahko používa, a ľahká textúra s jemnou vôňou dokonale priľne k pleti. Efekt lesku vydrží dlho a vďaka nemu budete vyzerať žiarivo každý deň. Ideálny na rozjasnenie tváre, rúk, kľúčnych kostí, nôh a iných častí tela, aby ste vytvorili trojrozmerný, očarujúci vzhľad. Nemastné, vodeodolné zloženie zaručuje make-up, ktorý vydrží celé hodiny.
Špecifikácie výrobku:
- Tvar výrobku: Púder
- Typ povrchovej úpravy: žiarivý
- Rozsah: svetlý
- Značka: GL-Turelifes
- Farba: 01# perleťovo biela
- Použitie: Oči, tvár, telo
Product Features:
- Najobľúbenejší trend: Fairy Stick je hitom TikTok, známy ako Fairy Bomb alebo Polvo De Hadas.
- Špeciálna huba s hlavicou: Ľahko sa používa, poskytuje ľahkú textúru a dobrý lesk.
- Dlhotrvajúci účinok: Rozžiarenie vydrží po celý deň a dodáva pleti žiarivý vzhľad.
- Viacdielne zvýraznenie: Ideálne na tvár, ruky, kľúčne kosti, nohy a iné časti tela.
- Profesionálny vzhľad: Nemastné, vodeodolné zloženie zaručuje dlhotrvajúci make-up bez upchávania pórov.
- Jednoduché použitie: Rozjasňovač jednoducho naneste na požadovanú oblasť a zanechajte pokožku jemnú a pobozkanú slnkom.
Dodajte svojej pleti žiarivý lesk s rozjasňovačom v tyčinke GL-Turelifes Puff Fairy. Objednajte si ho teraz a užívajte si žiarivý a očarujúci vzhľad každý deň!
Chcete sa vyznamenať z tmy? Poznajte Lśniący Stick Highlighter Puff Fairy od GL-Turelifes! To nie tylko kosmetyk, to prawdziwy must-have w Twojej kosmetyczce. Dzięki temu rozświetlaczowi osiągniesz efekt promiennej skóry, który przyciągnie wzrok wszystkich w Twoim otoczeniu. Idealny na każdą okazję, od codziennych wyjść po wielkie imprezy.
- Łatwośćaplikacji: Dzięki specjalnej główce gąbki aplikacja jest szybka i prosta, nawet dla początkujących.
- Długotrwały efekt: Ciesz się blaskiem przez cały dzień, niezależnie od tego, co planujesz.
- Wszechstronność: Idealny do rozświetlania nie tylko twarzy, ale również ramion, nóg i obojczyków.
- Profesjonalny wygląd: Nietłusta, wodoodporna formuła sprawia, że makijaż wygląda świeżo i naturalnie przez wiele godzin.
- Trendy kosmetyczne: Zainspiruj się fenomenem Fairy Stick i dodaj odrobinę magii do swojego stylu!
Nie czekaj dłużej! Przyciągnij uwagę i rozświetl swój dzień z GL-Turelifes Highlighter Stick Puff Fairy - zamów już dziś!
Rozžiarte svoj každodenný život s GL-Turelifes Highlighter Stick Puff Fairy! Tento jedinečný kozmetický prípravok je ideálnou voľbou pre každú milovníčku líčenia. Vďaka špeciálnej hubkovej hlavičke sa rýchlo a ľahko nanáša a jej ľahká textúra zanecháva pleť po aplikácii hodvábne hladkú. Dlhotrvajúci efekt lesku podčiarkne prirodzenú krásu vašej pleti bez ohľadu na príležitosť. Vytvorte si úžasný trojrozmerný vzhľad rozžiarením nielen tváre, ale aj rúk, kľúčnych kostí a nôh. Vodoodolné zloženie zaručuje, že budete vyzerať žiarivo po celý deň bez toho, aby ste sa museli obávať upchatých pórov. Nechajte svoje líčenie zažiariť ako nikdy predtým - vyberte si rozjasňovač GL-Turelifes Highlighter Stick Puff Fairy a rozžiarte všetkých okolo seba! Kľúčové slová: GL-Turelifes, rozjasňovač v tyčinke, Puff Fairy, rozjasňovač, produkty na líčenie, líčenie tváre, líčenie tela, dlhotrvajúci lesk, vodoodolné zloženie, ľahká textúra, beauty trend. GL-Turelifes, rozjasňovač v tyčinke, Puff Fairy, podkladová báza na tvár, podkladová báza na telo, rozjasňovač, kozmetika TikTok, Fairy Stick, Fairy Bomb, Polvo De Hadas, špeciálna hubková hlava, dlhotrvajúci lesk, vodoodolné zloženie, ľahká textúra, žiarivá pleť, trend v líčení, rozjasňovanie tváre, rozjasňovanie tela, nemastné zloženie, vodoodolné líčenie, trblietavá kozmetika.- Výrobca
- Nikcorp
- EAN kód
- 5906792634278
- Výrobca
- Nikcorp
- EAN kód
- 5906792634278
Hodí sa k tomu

24K zlatá ruža Galaxy Rose pre Deň matiek Deň svätého Valentína Narodeniny Svadobné výročie Umelá žiariaca ruža Darček pre ňu Ženy Priateľka Babička Matka
14,28 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Toaletný Stolík So Zrkadlom So Zásuvkami Biely Make-Up Glamour Škandinávsky 100 Cm
102,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

Cestovná toaletná taška Závesná toaletná taška Kozmetická taštička na pranie pre deti Ženy Dievčatá Dámy (ružová)
16,75 €
Predajca: odsellingaaa

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
54,19 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Súprava štetcov na líčenie 12 kusov Foundation Brush Powder Brush Makeup Brush Set s taškou Nástroje kozmetické Make Up Pink Retoo
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Zmile Cosmetics Everybody’s Darling Cosmetic Case kozmetický kufrík 51 pcs
243,57 €/1kg
18,56 €
Predajca: BRASTYGroup

školský batoh dievčatá školská taška chlapci školská taška s ergonomickým dizajnom batoh kampus batoh nylon vodotesné deň batohy dámy batoh pre voľný čas teenager batohy módne školský batoh
34,24 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: odsellingaaa

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

1 kus závesu s výrezom 132 x 160 cm, hviezdy, nepriehľadný záves s očkami pre obývačku, detskú izbu, spálňu, sivý
13,61 €/1m
21,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Folia Bastelkiste gross, Detská remeselná súprava, Viacfarebný
51,85 €/1kg
21,00 €
Predajca: CORWELL

Lionelo Emma Buggy Malý skladací kočík s polohovaním do ľahu Dark Grey
118,81 €
Predajca: Kidero

Kúpeľňová súprava Alpina, WC kefa, hrnček na zubnú kefku, držiak na zubnú kefku, dávkovač mydla, mydelnička a odpadkový kôš, plast a bambus
28,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Dívčí školní batoh, chlapecká školní taška s ergonomickým designem, voděodolný nylonový batoh na kampus, dámský volnočasový batoh, módní batoh pro tee
34,86 €
Predajca: odsellingaaa

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 150 cm, s 350 vetvičkami z PVC, zelený, s podstavcom
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Silueta LED vianočného okna XXL - motív: Otec Vianoc
17,06 €
Predajca: Special-trends

Obedový box, obedový box s 3 priehradkami a príborom 1400 ml, vhodný do umývačky riadu, nepriepustný bento box pre deti a dospelých
16,48 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Tanner der kleine Kaufmann Trendkorb, blau, aus Kunststoff, für Kaufmannsladen
13,37 €
Predajca: M_plus_L

Ecosa yummy buddy detský box na desiatu s priehradkami Petrol
19,90 €
Predajca: Enstore

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
52,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Real Techniques Au Naturel Complete sada štetcov
34,93 €
Predajca: somnia24

Záclona Hollow Star Záclona Dvojvrstvová Voile Nepriehľadný Eyelet Šatka do spálne Detská izba, ružová, 130x160cm
16,09 €/1m
25,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Súprava štetcov na líčenie MIMO Pink 12 ks
13,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
6,61 €/1m
18,57 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,26 €
Predajca: FDC

LED vianočná okenná silueta XXL - motív: hviezda
17,06 €
Predajca: Special-trends

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Profesionálna sada 13 štetcov na make-up z umelých vlákien s puzdrom
10,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,42 €
Predajca: OnetDigital

Kolekcia štetcov Mary Kay Essential
71,07 €
Predajca: lithuaniashop

Sada 20 kozmetických štetcov s púdrovým štetcom, sada štetcov na líčenie s mäkkými štetinami, kozmetické štetce – MAKBRUSH
23,99 €
Predajca: Mormark

La Mer 0747930065852, Štetec na podkladovú bázu, Zaoblené, Syntetický, Chróm, Biela, Ženy, 1 kusov
77,83 €
Predajca: PerfumTraders

Bobbi Brown Štetec na plné krytie tváre 1 Stück
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Bobbi Brown Foundation Brush
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Automatický čistič a sušič štetcov na make up Maqui, InnovaGoods 3409



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Predajca: TrendingUtopic

La Prairie, La Prairie, Foundation Brush
93,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sisley Powder Brush, Štetec na púder, Zaoblené, Fluffy, Syntetický, Čierna, Ženy
50,84 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,21 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Kabuki Brush, Štetec kabuki, Zaoblené, Fluffy, Syntetický, Čierna, Ženy
53,53 €
Predajca: PerfumTraders

Kozmetický organizér, 360° organizér štetcov, prenosný kozmetický box, multifunkčný úložný priestor, úložná kozmetika pre dekoráciu izby, spálňa, kúpeľňa, toaletný stolík, biely
17,00 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,47 €
Predajca: odsellingaaa

Make up Brushes 20 Piece Brush Set Professional Cosmetic Make up Brushes Multifunction Art Brush for Foundation Powder Blush Eye Shadow Violet Retoo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
10,49 €
Predajca: Retoo

Štetce na líčenie 20 ks sada štetcov Profesionálne kozmetické štetce na líčenie Multifunkčné syntetické štetce na podkladový púder rúž očné tiene ružové Retoo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,19 €
Predajca: Retoo

Súprava štetcov na líčenie 12 kusov Foundation Brush Powder Brush Makeup Brush Set s taškou Nástroje kozmetické Make Up Pink Retoo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,09 €
Predajca: Retoo

Beautyblender 50040017, Kvapka slzy, Ružová
73,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sada kozmetických štetcov – 16-dielna sada štetcov na make-up, sada štetcov na make-up vrátane štetcov na očné tiene a štetcov na oči, 16-dielna sada
21,26 €
Predajca: odsellingaaa

Bobbi Brown Štetec na oči 1 kus
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Štetec na krémové prípravky 001 ( Štetec na séra a hydratačné krémy)
41,22 €
Predajca: PerfumTraders

MAC Štetec 187s Duo Fibre Face
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Mary Kay štetec na univerzálny púder
22,14 €
Predajca: lithuaniashop