stna voda Eludril Care, 500 ml.

13,16 €

131,60 € / 1l

plus 4,95 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 13. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Ústne vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Curasept ústna voda ADS 212 - 200 ml
Curasept ústna voda ADS 212 - 200 ml
370,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
74,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Biomed bieliaca ústna voda 0,5
Biomed bieliaca ústna voda 0,5
13,98 €/1l
7,99 €
-12%
6,99 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre Ústna voda Complete Care 400 ml
Ústna voda Complete Care 400 ml
32,47 €/1l
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Klasický ústny výplach Eludril, 200 ml
Klasický ústny výplach Eludril, 200 ml
74,75 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Eludril, ústna voda, proti zubnému povlaku, 200 ml
Eludril, ústna voda, proti zubnému povlaku, 200 ml
49,10 €/1l
12,30 €
-20%
9,82 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Ústna voda BLOXAPHTE Oral Care
Ústna voda BLOXAPHTE Oral Care
97,90 €/1l
9,79 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Vitis bieliaca stna voda 500 ml
Vitis bieliaca stna voda 500 ml
13,38 €/1kg
9,86 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Listerine Total Care stna voda 6 v 1 antibakterilna 500 ml
Listerine Total Care stna voda 6 v 1 antibakterilna 500 ml
18,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
9,00 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Ústna voda Lacer Clorhexidina (500 ml)
Ústna voda Lacer Clorhexidina (500 ml)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Elmex stna voda proti zubnmu kazu 400 ml
Elmex stna voda proti zubnmu kazu 400 ml
14,46 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Lavera ústna voda COMPLETE CARE FLUORIDE-FREE BIO mäta a BIO echinacea 400 ml
Lavera ústna voda COMPLETE CARE FLUORIDE-FREE BIO mäta a BIO echinacea 400 ml
42,47 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Ústna voda s chlórhexidínom 300 ml
Ústna voda s chlórhexidínom 300 ml
57,83 €/1l
17,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Listerine - ústna voda Coolmint - 500 ml
Listerine - ústna voda Coolmint - 500 ml
61,90 €/1kg
35,95 €
-13%
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Obrázok produktu pre Cb12 Ústna voda 1000 ml
Cb12 Ústna voda 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
44,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Fluocaril Bifluorid ústna voda 500 ml
Fluocaril Bifluorid ústna voda 500 ml
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Lacer Chlórhexidínová ústna voda Ústna voda
Lacer Chlórhexidínová ústna voda Ústna voda
76,50 €/1l
15,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ústna voda Total Care, 1000 ml
Ústna voda Total Care, 1000 ml
19,07 €/1l
19,07 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Ústna voda Listerine Total Care 500 ml
Ústna voda Listerine Total Care 500 ml
15,26 €/1l
7,63 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Ústna voda Listerine Flavours Speramint 500 ml
Ústna voda Listerine Flavours Speramint 500 ml
24,04 €/1l
12,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ústna voda Halita 500 ml
Ústna voda Halita 500 ml
36,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Eludril Care je antibakteriálna ústna voda určená na každodennú ústnu hygienu a ako pokračovanie profesionálneho ošetrenia. Pomáha znižovať tvorbu zubného povlaku a upokojuje citlivé ďasná, čím prispieva k celkovému zdraviu ústnej dutiny. Zloženie obsahuje chlórhexidín diglukonát a cetylpyridíniumchlorid, ktoré sú známe svojimi dezinfekčnými a čistiacimi vlastnosťami. Neobsahuje alkohol a je vhodný pre osoby so zubnými implantátmi alebo ortodontickými pomôckami.

Hmotnosť
0.57 g
Objem
100 ml
Zloženie
pozri štítok
Výrobca
Pierre Fabre
Počet kusov
1
EAN kód
3577056021671

Hmotnosť
0.57 g
Objem
100 ml
Zloženie
pozri štítok
Výrobca
Pierre Fabre
Počet kusov
1
EAN kód
3577056021671
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 42
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 554
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Obrázok produktu pre Eludril Classic stna voda na krvcanie asien, 90 ml
Eludril Classic stna voda na krvcanie asien, 90 ml
165,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Klasický ústny výplach Eludril, 200 ml
Klasický ústny výplach Eludril, 200 ml
74,75 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Eludril, ústna voda, proti zubnému povlaku, 200 ml
Eludril, ústna voda, proti zubnému povlaku, 200 ml
49,10 €/1l
12,30 €
-20%
9,82 €
Predajca: NutraBestBG
ELUDRIL Classic 500ml płyn do płukania ust PierreFabre higiena podrażnienia
Eludril Klasický ústny výplach, 500 ml
42,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Priliehavé prestieradlo NatureMark jersey, priliehavé prestieradlo zo 100 % bavlny v mnohých veľkostiach a farbách ZNAČKOVÁ KVALITA ÖKOTEX Standard 100 | 180 x 200 cm - 200 x 200 cm - antracitovo sivá
Priliehavé prestieradlo NatureMark jersey, priliehavé prestieradlo zo 100 % bavlny v mnohých veľkostiach a farbách ZNAČKOVÁ KVALITA ÖKOTEX Standard 100 | 180 x 200 cm - 200 x 200 cm - antracitovo sivá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
50,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Modrá
Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Modrá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 179
936,53 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag
Obrázok produktu pre Zündapp Z802 – elektrické bicykel, model Trekking, 28 palcov, Obrázok generovaný UI
Zündapp Z802 – elektrické bicykel, model Trekking, 28 palcov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 674
999,00 €
Predajca: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX
Obrázok produktu pre Viacmiestna pohovka LENKE - čierna
Viacmiestna pohovka LENKE - čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
425,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Obrázok produktu pre Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 202
387,75 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre Oral-B MD20 Oxyjet, 0,6 L, Biela, 960 g, 171 mm, 188 mm, 232 mm
Oral-B MD20 Oxyjet, 0,6 L, Biela, 960 g, 171 mm, 188 mm, 232 mm
79,97 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 201
76,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre AREBOS 20L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
AREBOS 20L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 251
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Google multimediálne centrum Chromecast TV HD
Google multimediálne centrum Chromecast TV HD
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 37
485,27 €
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 477
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Kolekcia nálepiek Panini FIFA World Cup 2026 (100 ks)
Kolekcia nálepiek Panini FIFA World Cup 2026 (100 ks)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 62
157,81 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Philips 3000 series XV3101/11, Bezdrôtový mop, laminát, Dlaždice, Vinyl, Drevo, Kameň, Mokrý, 312 ml, 0,27 L, Modrá
Philips 3000 series XV3101/11, Bezdrôtový mop, laminát, Dlaždice, Vinyl, Drevo, Kameň, Mokrý, 312 ml, 0,27 L, Modrá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 142
173,62 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Midea MDDF-20DEN7, 280 W, 360 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 5 - 32 °C, 350 mm
Midea MDDF-20DEN7, 280 W, 360 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 5 - 32 °C, 350 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 58
211,51 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre Postel s čalúneným čelom, rozmery 90x200 cm, sivá farba. Posteľ s úložným priestorom, možnosť využitia ako denná posteľ, rozkladacia sedačka, hosťovská posteľ. Rozkladacia
Postel s čalúneným čelom, rozmery 90x200 cm, sivá farba. Posteľ s úložným priestorom, možnosť využitia ako denná posteľ, rozkladacia sedačka, hosťovská posteľ. Rozkladacia
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 35
354,95 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u
Obrázok produktu pre Grspl01Sw
Grspl01Sw
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 32
194,89 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Súprava ceruziek na kreslenie RAGI 40 s uhľovými ceruzkami grafitovými pastelkami na kreslenie skicovanie pre umelcov profesionálnych začiatočníkov darčekový skicár
Súprava ceruziek na kreslenie RAGI 40 s uhľovými ceruzkami grafitovými pastelkami na kreslenie skicovanie pre umelcov profesionálnych začiatočníkov darčekový skicár
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
21,90 €
Predajca: RAGI
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy Watch4 40 mm Bluetooth Black Neu
Samsung Galaxy Watch4 40 mm Bluetooth Black Neu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 128
479,00 €
Predajca: G-Electronics
Obrázok produktu pre Abrihome Rohová pohovka v tvare L 3-miestna pohovka - 166x118x77 cm s ležadlom, ľanový poťah a pena, sivá
Abrihome Rohová pohovka v tvare L 3-miestna pohovka - 166x118x77 cm s ležadlom, ľanový poťah a pena, sivá
429,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Abrihome
Obrázok produktu pre Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 7 programov, s pripojením na vodu
Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 7 programov, s pripojením na vodu
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
281,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre 70mai a500s, Quad HD, 2592 x 1944 px, 140°, IMX335, 5 MP, 1,8 - 1,8
70mai a500s, Quad HD, 2592 x 1944 px, 140°, IMX335, 5 MP, 1,8 - 1,8
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 29
112,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre BRYZA strešný podhľad z pevného plastu, dĺžka 3M, šírka 305 mm, Antracit RAL 7021
BRYZA strešný podhľad z pevného plastu, dĺžka 3M, šírka 305 mm, Antracit RAL 7021
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 30
12,86 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 87
12,95 €
Predajca: HaWaKo
Obrázok produktu pre Rohová sedacia súprava NELLI 2 - tmavá šedá / svetlá šedá, pravý roh
Rohová sedacia súprava NELLI 2 - tmavá šedá / svetlá šedá, pravý roh
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
1 332,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Rohová sedacia súprava s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
Rohová sedacia súprava s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
405,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Bestseller
Obrázok produktu pre Philips Norelco OneBlade QP1424/10, Planžetový holiaci strojček, Uhlie, Batérie, 30 min, 8 h, 0,5 W
Philips Norelco OneBlade QP1424/10, Planžetový holiaci strojček, Uhlie, Batérie, 30 min, 8 h, 0,5 W
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 16
22,99 €
Predajca: esiteo

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre GUM 6863127, 120 ml, 1 kusov
GUM 6863127, 120 ml, 1 kusov
11,07 €
-12%
9,71 €
Predajca: Lemonbite
80,92 €/1l
Obrázok produktu pre Ústna voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnému kazu a citlivým zubom - Mätová príchuť
Ústna voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnému kazu a citlivým zubom - Mätová príchuť
9,99 €
Predajca: Lemonbite
19,98 €/1l
Obrázok produktu pre Curasept ústna voda ADS 212 - 200 ml
Curasept ústna voda ADS 212 - 200 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
74,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
370,00 €/1l
Obrázok produktu pre Biomed bieliaca ústna voda 0,5
Biomed bieliaca ústna voda 0,5
7,99 €
-12%
6,99 €
Predajca: Lemonbite
13,98 €/1l
Obrázok produktu pre Elmex výplach na ochranu zubov pred zubným kazom 12 balení 4800ml
Elmex výplach na ochranu zubov pred zubným kazom 12 balení 4800ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
88,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,51 €/1l
Obrázok produktu pre 20 ks ústnej vody, prenosná, jemná mätová vôňa, osviežuje dych, starostlivosť o ústnu dutinu, čistenie zubov, ústna voda
20 ks ústnej vody, prenosná, jemná mätová vôňa, osviežuje dych, starostlivosť o ústnu dutinu, čistenie zubov, ústna voda
23,99 €
-4%
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
91,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Meridol Płyn do płukania jamy ustnej Ochrona Dziąseł 400 ml
Meridol Płyn do płukania jamy ustnej Ochrona Dziąseł 400 ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
34,50 €/1l
ELUDRIL Classic 500ml płyn do płukania ust PierreFabre higiena podrażnienia
Eludril Klasický ústny výplach, 500 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
42,70 €/1l
Obrázok produktu pre Ústna voda Complete Care 400 ml
Ústna voda Complete Care 400 ml
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
32,47 €/1l
Obrázok produktu pre Ústna voda Perio-Aid Intensive Treatment 500ml
Ústna voda Perio-Aid Intensive Treatment 500ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
141,00 €/1l
Obrázok produktu pre Sunstar GUM ActiVital, Płukanka 6060, 500 ml - Długi termin ważności!
Sunstar GUM ActiVital, Płukanka 6060, 500 ml - Długi termin ważności!
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
15 250,00 €/1l
Obrázok produktu pre Zubná niť 340 balení medzizubných tyčiniek v tvare Y modro-zelená
Zubná niť 340 balení medzizubných tyčiniek v tvare Y modro-zelená
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Medený čistič jazyka 2 kusy pre svieži dych a lepšiu ústnu hygienu
Medený čistič jazyka 2 kusy pre svieži dych a lepšiu ústnu hygienu
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Bestseller
Obrázok produktu pre Ústny výplach Lacalut Flora 300ml
Ústny výplach Lacalut Flora 300ml
13,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
46,63 €/1l
Obrázok produktu pre Lacalut Bieliaca ústna voda 500 ml
Lacalut Bieliaca ústna voda 500 ml
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Ústna voda s chlórhexidínom 300 ml
Ústna voda s chlórhexidínom 300 ml
17,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
57,83 €/1l
Obrázok produktu pre Curaprox perio Plus+ zero ústna voda bez Chx 200 ml
Curaprox perio Plus+ zero ústna voda bez Chx 200 ml
23,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,50 €/1l
Obrázok produktu pre Listerine, Cool Mint, ústna voda, 500 ml
Listerine, Cool Mint, ústna voda, 500 ml
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
11 480,00 €/1l
Obrázok produktu pre Klasický ústny výplach Eludril, 200 ml
Klasický ústny výplach Eludril, 200 ml
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
74,75 €/1l
Obrázok produktu pre Curaprox, Perio Plus + Regenerate Citrox Chx 0,09% Ústna voda 200 ml
Curaprox, Perio Plus + Regenerate Citrox Chx 0,09% Ústna voda 200 ml
21,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
106,50 €/1l