5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 120 ml149,17 €/1l
17,90 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos142,50 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml258,33 €/1l
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
Mamado Jamajský čierny ricínový olej s kokosom 150 ml.93,27 €/1l
13,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

CHI Aloe Vera Curls Defined Aloe Vera Oil 89 ml
374,94 €/1l
33,37 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Moroccanoil Light ošetrujúci prípravok 100 ml
649,00 €/1l
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Taliah Waajid Anti-Aging sérum 118 ml
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Arganový olej na vlasy a pleť Aliver - 60 ml
215,00 €/1l
12,90 €
Predajca: Aliver

Arganový a kokosový olej na vlasy a pleť One1X - 30 ml
463,33 €/1l
13,90 €
Predajca: Aliver

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Trust My Sister Olej do włosów średnioporowatych, 100 ml
84,10 €/1l
8,41 €
Predajca: MANADA

Aliver jojobový olej na vlasy a pleť - 60 ml
198,33 €/1l
11,90 €
Predajca: Aliver

Neemový olej na vlasy a pleť Aliver - 60 ml
88,97 €/1kg
12,90 €
Predajca: Aliver

KATIVA ARGAN 4 OILS, olej na vlasy, 100 ml
146,70 €/1l
14,67 €
Predajca: Parfumtoi

Aussie Miracle Oil Reconstructor Softener 100 ml
202,70 €/1l
20,27 €
Predajca: Bugelo

Hask Arganový olej Reparaturöl 117ml
88,36 €/1l
15,64 €
Predajca: somnia24

Sisley Hair Rituel Precious Hair Care Oil 100 ml
772,10 €/1l
77,21 €
Predajca: PerfumTraders

NaturPlanet Ricínový olej 30 ml
107,40 €/1kg
5,37 €
Predajca: MANADA

3 x alverde Natural Cosmetics - Vlasový olej na regeneráciu (3 x 75 ml)
79,78 €/1l
17,95 €
Predajca: Dekoteam_24

Natura Siberica OBLEPIKHA O. Repair Glossing Oil For Hair Ends, 50 ml
360,20 €/1l
18,01 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Je to univerzálny suchý olej, ktorý vyživuje, hydratuje, omladzuje a chráni vlasy a pokožku. Obsahuje prírodné oleje (organický olivový, habešský a sacha inchi olej) a výťažok z riasy spirulina. Je vhodný najmä na dehydrovanú a starnúcu pokožku, ako aj na pokožku vystavenú slnku. Má regeneračné, hydratačné a vyživujúce účinky. Zároveň zlepšuje štruktúru pleti a nádherne ju rozjasňuje.
Pri aplikácii na vlasy regeneruje a zaceľuje rozštiepené končeky. Vyhladzuje vlasové vlákna a dodáva účesu lesk a jemnú vôňu. Má ľahkú textúru, ktorá vlasy nezaťažuje ani nezanecháva pocit mastnoty. Len niekoľko kvapiek oleja poskytuje komplexnú starostlivosť s dvojitým účinkom - pre vlasy a telo.
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- CYKLOPENTASILOXÁN, DIMETIKONOL, PARFUM (ARÓMA), FENYLTRIMETIKÓN, FYTOSTEROLOVÝ ESTER Z OLEJA ZO SEMIEN CRAMBE ABYSSINICA, OLEJ ZO SEMIEN PLUKENETIA VOLUBILIS, OLEJ ZO SEMIEN SALVIA HISPANICA, TOKOFERYLACETÁT, OLEA EUROPAEA (OLIVOVÝ) OLEJ*, SLNEČNICOVÝ OLEJ (HELIANTHUS ANNUUS), EXTRAKT ZO SPIRULINY (ARTHROSPIRA PLATENSIS), BENZYLSALICYLÁT, HYDROXYCITRONELAL, LINALOOL, ALFA-IZOMETYL-IONÓN, CITRONELOL, LIMONÉN.
- Výrobca
- Olive Spa
- EAN kód
- 5213002843093
- Číslo od výrobcu
- OSS204F
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- CYKLOPENTASILOXÁN, DIMETIKONOL, PARFUM (ARÓMA), FENYLTRIMETIKÓN, FYTOSTEROLOVÝ ESTER Z OLEJA ZO SEMIEN CRAMBE ABYSSINICA, OLEJ ZO SEMIEN PLUKENETIA VOLUBILIS, OLEJ ZO SEMIEN SALVIA HISPANICA, TOKOFERYLACETÁT, OLEA EUROPAEA (OLIVOVÝ) OLEJ*, SLNEČNICOVÝ OLEJ (HELIANTHUS ANNUUS), EXTRAKT ZO SPIRULINY (ARTHROSPIRA PLATENSIS), BENZYLSALICYLÁT, HYDROXYCITRONELAL, LINALOOL, ALFA-IZOMETYL-IONÓN, CITRONELOL, LIMONÉN.
- Výrobca
- Olive Spa
- EAN kód
- 5213002843093
- Číslo od výrobcu
- OSS204F
Hodí sa k tomu

Spirulina, regeneračný a anti-aging krém na telo, 150 ml
180,00 €/1l
27,00 €
Predajca: 4Katharsis

Aloe Vera Hair & Body Dry Oil 100Ml
218,00 €/1l
21,80 €
Predajca: 4Katharsis

Olive Spa Raven Butter Marvelouse 250ml
80,00 €/1l
20,00 €
Predajca: 4Katharsis

Olive Spa Aloe Vera gél 150ml
78 000,00 €/1l
11,70 €
Predajca: 4Katharsis

Kozmetické sérum Santo Volcano 100 ml
270,00 €/1l
27,00 €
Predajca: 4Katharsis

Santo Volcano 24h hydratačný krém na tvár a oči 50ml
770,00 €/1l
38,50 €
Predajca: 4Katharsis

Santo Volcano bieliaca čierna zubná pasta
140,00 €/1kg
14,00 €
Predajca: 4Katharsis

Aloe Vera krém na ruce a chodidla
146,67 €/1l
11,00 €
Predajca: 4Katharsis

Telové maslo Santo Volcano 200 ml
135,00 €/1l
27,00 €
Predajca: 4Katharsis

Santo Volcano Parfém Avaton 100 ml
420,00 €/1l
42,00 €
Predajca: 4Katharsis

Umývanie vlasov 500ml Mandarine
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: 4Katharsis

Os Spirulina Hydratačný Krém 50Ml
720,00 €/1l
36,00 €
Predajca: 4Katharsis

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
433,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Olive Era Oplachovanie Vlasov S Organickým Olivovým Olejom A Granátovým Jadrom 300Ml
43,33 €/1l
13,00 €
Predajca: 4Katharsis

Santo Volcano čierne mydlo 90g
88,89 €/1kg
8,00 €
Predajca: 4Katharsis

Os Spirulina Telové Maslo 250Ml
116,00 €/1l
29,00 €
Predajca: 4Katharsis

Aloe Vera Seifen
77,78 €/1kg
7,00 €
Predajca: 4Katharsis

Os Aloe Vera Hydratačný Krém Na Tvár 50Ml
480,00 €/1l
24,00 €
Predajca: 4Katharsis

Santo Volcano telové mlieko 250ml
68,00 €/1l
17,00 €
Predajca: 4Katharsis

Arganové mýdlo
97,78 €/1kg
8,80 €
Predajca: 4Katharsis

OLIVE ERA Kondicionér na vlasy Athina - Amberwood & Salt 500 ml
32,00 €/1l
16,00 €
Predajca: 4Katharsis

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Home-and-Fashion

Vulkanický Elixír - Sérum Na Tvár 30Ml
1 000,00 €/1l
30,00 €
Predajca: 4Katharsis

Volcano šampón - farbené a poškodené vlasy
64,00 €/1l
16,00 €
Predajca: 4Katharsis

Mydlo na ruky a telo Olive Era s bio olivovým olejom a vôňou mandarínky, 400 ml |
47,50 €/1l
19,00 €
Predajca: 4Katharsis

Os Donkey Milk Gold Soap 90G
97,78 €/1kg
8,80 €
Predajca: 4Katharsis

OLIVE SPA Viacúčelový nočný pleťový krém so spirulinou a olivovým olejom 50 ml
800,00 €/1l
40,00 €
Predajca: 4Katharsis

Santo Volcano pleťová a telová maska 200 ml
144,50 €/1l
28,90 €
Predajca: 4Katharsis

HD SAT prijímač Echosat 20900 M Digitálny Full HD satelitný tuner vrátane HDMI kábla (HDMI, SCART, 2xUSB, HDTV, 1080p) predprogramované zoznamy kanálov pre Astra Hotbird Türksat
53,02 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Olej na telo a vlasy
Olej na telo a vlasy je jednoducho skvelý. Rýchlo sa vstrebáva. Nie je mastný a veľmi príjemne vonia. Škoda, že sa nedá kúpiť v obchodoch. Prvýkrát som si ho kúpila v Grécku.
Hodnotenie z 8. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Arkemusa | Arganový olej na vlasy 75 ml - Hydratácia a lesk - profesionálna starostlivosť o suché vlasy
11,50 €
Predajca: HAIRSALE
153,33 €/1l

Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,90 €
Predajca: Aliver
149,17 €/1l

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - rozmarínový & mätovým & tekvicový olej - 60 ml
14,90 €
Predajca: Aliver
248,33 €/1l

Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver
258,33 €/1l

Rozmarínové olejové kapsule na vlasy Aliver - 40 ks
13,80 €
Predajca: Aliver
153,33 €/1kg

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR
142,50 €/1l

Davines 8004608247593, Olej na vlasy, 135 ml, Všetky typy vlasy, Lesk



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,90 €
Predajca: Serica
391,85 €/1l

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
350,00 €/1l

Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 374 166,70 €/1kg

Softto+Plus Hadí olej - Olej na vlasy Olej na starostlivosť o vlasy, vitamín-E, hadí olej 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,00 €
Predajca: Exporgin
340,00 €/1l

Black Shine Rozmarínový olej na vlasy 50 ml – ošetrujúci olej na pokožku hlavy a vlasy
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Oil multifunkčný suchý olej pre lesk vlnitých a kučeravých vlasov 100 ml
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
91,67 €/1kg

Montibello Gold Oil Essence Tsubaki vlasový olej, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
333,33 €/1l

LIMBA kozmetika olej na vlasy RECHARGING ELIXIR 50 ml
18,99 €
Predajca: Keratinshop
379,80 €/1l

Sachajuan Intenzívny olej na vlasy 50ml
38,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
760,00 €/1l

Obnovujúci olej na vlasy s olejom z pšeničných klíčkov a skvalanom
28,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: SuperMerchant
279,90 €/1l

Mamado Jamajský čierny ricínový olej s kokosom 150 ml.
13,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
93,27 €/1l

Ricínový olej 1000ml - Brat.pl Brat.pl
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
6,19 €/1kg

OLORCHEE Miracle Macadamia Oil regeneračný vlasový olej 50 ml
29,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
379,80 €/1l

Dabur Amla olej na vlasy GOLD 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
44,95 €/1l