Už len 1 kus za túto cenu
Swiss Arabian Rose 01 parfém na vlasy 50 ml
40,02 €
800,40 € / 1l
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)1 357,47 €/1l
101,81 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Orchidée Impériale The Essence-In-Lotion Gesichtslotion 125 ml92,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Hair Rituel Sprej na zväčšenie objemu vlasov453,27 €/1l
67,99 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
By My Beard Styling Cream, 150 ml22 450,00 €/1kg
4,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,49 €
Predajca: Lemonbite

Parfum na vlasy Lalibela 80ml
819,25 €/1l
65,54 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Švajčiarsky arabský parfum na vlasy Gharaam 50 ml
606,40 €/1l
30,32 €
Predajca: Glamperfeu

Parodium el agodzcy do wraliwych dzise, 50 ml
336,40 €/1l
16,82 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

NIPPEFLEGECREME 20 ml
1 446,00 €/1l
28,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Khadlaj - Johayna Green 20ml
11,27 €/1kg
11,27 €
Predajca: NutraBestBG

Rose Saltifolia, parfumovaná voda, sprej, 100 ml
1 991,00 €/1l
199,10 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Removio - Brustwarzencreme || 10 ml
19 990,00 €/1l
29,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: WR-Products

Rose - Face Lotion 100ml
191,30 €/1l
19,13 €
Predajca: taleoo

Sunsilk Balzam na suché vlasy, 200 ml
21,84 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Gritti Rebrodè EDP 100 ml W
1 098,40 €/1l
109,84 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Kyorganic Elixir olej na vlasy 100ml
273,30 €/1l
27,33 €
Predajca: Tersorte

Cherigan, Or Des Iles, Parfumextrakt, Unisex, 15 ml
1 348,67 €/1l
20,23 €
Predajca: NutraBestBG

Sorvella Parfum V227 Pre ženy Woda perfumowana, 50 ml
357,86 €/1kg
25,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gritti Because I'm Free Extrait de Parfum 100 ml
1 591,40 €/1l
159,14 €
Predajca: somnia24

Kallos KJMN, Tekuté, 100 ml
38,70 €/1l
3,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,87 €
Predajca: T3S_Shop

Salvia - Lotion 100ml
164,70 €/1l
16,47 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Představujeme vlasový parfém Swiss Arabian Rose 01, vůni, která odhaluje květinovou fantazii a nyní zdobí vaše vlasy svou okouzlující elegancí. Naše vlasová mlha, naplněná esencí TCA 550, propůjčuje vašim vlasům fascinující lesk a zanechává je neodolatelně zářivé a nelepivé. Podlehněte povzbuzujícímu lákadlu bergamotu a bobulí růžového pepře, které vás lákají blíže k lahodné esenci liči, kterou nyní jemně objímají vaše vlasy. Nechte proplétat majestátní růže a růžové pivoňky a tvořit korunu romantických květin, které oslní smysly, zatímco přidané výhody vitamínu E vyživují a poskytují vašim vlasům antioxidační ochranu. Přijměte uklidňující objetí zlaté vanilky a smyslného pižma, které zahalí vaše vlasy do sametového pláště z kašmírového dřeva. Vlasový parfém Rose 01 - nádherná květinová stopa pro vaše vlasy, vhodná pro královnu.
Predstavujeme: Vôňa, ktorá odhaľuje kvetinovú fantáziu a teraz zdobí vaše vlasy svojou očarujúcou eleganciou. Náš lak na vlasy je obohatený o esenciu TCA 550 a dodá vašim vlasom očarujúci lesk, vďaka čomu budú neodolateľne žiarivé a nebudú sa lepiť. Podľahnite povzbudzujúcemu pôvabu bergamotu a bobúľ ružového korenia, ktoré vás priblížia k lahodnej esencii liči, ktorá teraz jemne zahaľuje vaše vlasy. Nechajte majestátne ruže a ružové pivonky prepliesť sa do koruny romantických kvetov, ktoré očaria zmysly, zatiaľ čo pridané benefity vitamínu E vyživujú vaše vlasy a poskytujú im antioxidačnú ochranu. Vychutnajte si upokojujúce objatie zlatistej vanilky a zmyselného pižma, ktoré vaše vlasy zabalia do zamatového plášťa z kašmírového dreva. Parfém na vlasy Rose 01 je krásna kvetinová vôňa pre vaše vlasy, ako kráľovná.
Predstavujeme: Vôňa, ktorá odhaľuje kvetinovú fantáziu a teraz zdobí vaše vlasy svojou očarujúcou eleganciou. Náš lak na vlasy je obohatený o esenciu TCA 550 a dodá vašim vlasom očarujúci lesk, vďaka čomu budú neodolateľne žiarivé a nebudú sa lepiť. Podľahnite povzbudzujúcemu pôvabu bergamotu a bobúľ ružového korenia, ktoré vás priblížia k lahodnej esencii liči, ktorá teraz jemne zahaľuje vaše vlasy. Nechajte majestátne ruže a ružové pivonky prepliesť sa do koruny romantických kvetov, ktoré očaria zmysly, zatiaľ čo pridané benefity vitamínu E vyživujú vaše vlasy a poskytujú im antioxidačnú ochranu. Vychutnajte si upokojujúce objatie zlatistej vanilky a zmyselného pižma, ktoré vaše vlasy zabalia do zamatového plášťa z kašmírového dreva. Parfém na vlasy Rose 01 je krásna kvetinová vôňa pre vaše vlasy, ako kráľovná.
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Swiss Arabian
- EAN kód
- 6295124039768
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Swiss Arabian
- EAN kód
- 6295124039768
Hodí sa k tomu

Swiss Arabian Rose 01 parfémovaná voda unisex 50 ml
1 336,00 €/1l
66,80 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml parfumovaná voda pre ženy
217,40 €/1l
21,74 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Angham Second Song parfémovaná voda pre ženy 100 ml
271,30 €/1l
27,13 €
Predajca: Glamperfeu

Nusuk Falak parfémovaná voda unisex 100 ml
310,10 €/1l
31,01 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Essence of Casablanca parfumový extrakt unisex 100 ml
914,80 €/1l
91,48 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Casablanca Woda perfumowana, 100ml
350,50 €/1l
35,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Musk 07 parfémovaná voda unisex 50 ml
1 404,60 €/1l
70,23 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,00 €/1l
42,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Gulf Orchid Tahara Vanilla Edp 60ml
376,67 €/1l
22,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
16,37 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Mayar Cherry Intense parfémovaná voda pre ženy 100 ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

Swiss Arabian Shaghaf Oud Elixir parfémovaná voda unisex 75 ml
646,00 €/1l
48,45 €
Predajca: somnia24

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l