4,0



Na základe 424 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml296,50 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml1 966,50 €/1l
117,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml363,30 €/1l
36,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
356,00 €/1l
35,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
29,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
444,33 €/1l
39,99 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
601,60 €/1l
60,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
359,50 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
395,00 €/1l
39,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
481,25 €/1l
38,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Khadlaj Island parfumovaná voda pre mužov 100 ml
300,30 €/1l
30,03 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ClickShop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
299,50 €/1l
29,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,10 €/1l
52,82 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánska parfumovaná voda
ananás, bergamot, biele kvety, jablko
pomarančový kvet, jantár, breza
jantár, pižmo, slivková vetvička (dubový mach)
Parfumovaná voda Afnan Supremacy Collector's Edition 100ml je vôňa, ktorá definuje modernú mužnosť v jej najelegantnejšej a najvýraznejšej podobe. Je určená pre mužov, ktorí sú odvážni, sebavedomí a neboja sa zdôrazniť svoj charakter v každej situácii. Už prvý kontakt s kompozíciou odhalí jej jedinečnosť - v úvode vás privíta šťavnatá sviežosť ananásu, iskrivý bergamot, svieže jablko a jemné biele kvety. Táto kombinácia dodáva vôni energiu, ľahkosť a vitalitu a vytvára auru modernej elegancie. Srdce parfumu tvorí harmonická zmes kvetov pomarančovníka, brezy a jantáru. Tieto tóny vnášajú do vône jasnejší, zmyselnejší tón, zdôrazňujú mužnú silu a tajomnosť. Práve tu kompozícia nadobúda charakter, ktorý je ideálny pre chvíle profesionálnej výzvy, ako aj pre večerné stretnutia alebo špeciálne príležitosti. Základ vône Supremacy Collector's Edition je postavený na pevných, nadčasových akordoch - dubový mach, pižmo a ambra vytvárajú hlboký, intenzívny a mimoriadne dlhotrvajúci záver, ktorý zostáva na pokožke a oblečení celé hodiny. Výsledok? Vôňa, ktorá nielen priťahuje pozornosť, ale zanecháva aj nezabudnuteľný dojem a svedčí o triede muža, ktorý ju nosí. Afnan Supremacy Collector's Edition je poctou klasickým pánskym kompozíciám v modernom prevedení - sofistikovaná, ná a zároveň plná energie. Flakón s objemom 100 ml je navrhnutý tak, aby podčiarkol prestíž a jedinečnosť vône, čo z nej robí dokonalú voľbu pre mužov, ktorí parfum nepovažujú len za doplnok, ale za súčasť vlastnej identity.
Parfémovaná voda od značky Afnan bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Model
- Supremacy Collector's Edition
- Hmotnosť
- 0.593 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6290171075073
- Číslo od výrobcu
- 2050488
- Model
- Supremacy Collector's Edition
- Hmotnosť
- 0.593 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6290171075073
- Číslo od výrobcu
- 2050488
Hodí sa k tomu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
356,00 €/1l
35,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
29,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
444,33 €/1l
39,99 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
359,50 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,30 €/1l
36,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
481,25 €/1l
38,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe AZURE parfumovaná voda 100ml VERSAND ab 13.03.25
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,80 €/1l
25,98 €
Predajca: Glamperfeu

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
345,50 €/1l
34,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
395,00 €/1l
39,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
296,50 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
299,50 €/1l
29,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
601,60 €/1l
60,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan 9 pm Night Out čistý parfém unisex 100 ml
484,20 €/1l
48,42 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
64% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
64%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%18% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
18%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá kvalita flakónu, voňavka pekne vonia a v lete vydrží 4–5 hodín
Tento parfém používam už niekoľko týždňov a tu je moja úprimná recenzia: V prvom rade je prezentácia v tejto cenovej kategórii naozaj vydarená. Obal vyzerá veľmi luxusne a samotný flakón je ťažký, masívny a na dotyk pripomína keramiku. Na komode vyzerá naozaj skvele. Čo sa týka vône: je to naozaj krásna, jemne sladká a drevitá vôňa s dymovou nótou. Nie je to síce žiadna magická ani prevratná vôňa, ale rozhodne je veľmi solídna a elegantná. V lete mi na pokožke vydrží asi 4 až 5 hodín. Trvácnosť samozrejme vždy závisí od typu pokožky a od toho, ako veľmi sa potíte. Celkovo som s nákupom veľmi spokojný a tento parfum môžem odporučiť každému, kto hľadá vôňu s vynikajúcim pomerom ceny a kvality.
Hodnotenie z 3. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci parfum
Parfum, ktorý za svoju cenu je rozhodne najlepšou kúpou. Je to parfém, ktorý sa dá použiť pri každej príležitosti, je svieži, intenzívny aj plný, najmä niekoľko minút po jeho použití. Veľmi prekvapivý po jeho nasadení, v ktorom sa výrazne objavia takmer morské tóny, ale neobťažujú. Nemyslím si, že je to klon absolu, ale myslím si, že má svoju vlastnú výraznú DNA. Výnimočná trvácnosť, nositeľná kedykoľvek a pre každú príležitosť.
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší pomer cena/výkon !!!
Samotné balenie som pri parfume v tejto cenovej kategórii neočakávala. Flakón má krásny dizajn a v ruke pôsobí kvalitne. Samotná vôňa korunuje zážitok a je návyková. Dá sa nosiť ako zimná alebo letná vôňa, keďže nie je príliš ovocná. Môžem ju len odporučiť!
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Proste wow
Úžasná vôňa, takúto cenu nikde inde nenájdete. Nakúpila som si zásoby!
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nadvláda Anny
Je to môj prvý skutočný parfum a som jednoducho nadšená. Odporučila mi ho kolegyňa, ktorá sa v tejto oblasti vyzná, a vonia úplne úžasne (vec vkusu).
Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie Absolut DNA Parfum a spoľahlivé dodanie
Keď som urobil objednávku, uvedená dodacia lehota bola viac ako 3 týždne, ale bola doručená za 1,5 týždňa. Urobila som už niekoľko streknutí a vonia úžasne! Citrusová, ovocná a veľa ananásu. Nechám ju však ešte pár týždňov macerovať.
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasne krásna vôňa.
Aj ja milujem vôňu od Armaf.
Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super príjemná vôňa
Vôňa je naozaj duplikátom Creed Absolu, ale nie s takou intenzitou ako originál. Napriek tomu veľmi dobrá kúpa za tie peniaze
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(77)Počet hodnotení: 77
105,95 €
Predajca: PerfumTraders
1 059,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Kilian Love, Don't Be Shy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
312,09 €
Predajca: PerfumTraders
3 120,90 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,74 €
Predajca: PerfumTraders
2 247,40 €/1l