4,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi - Andromeda Extract de Parfum 100ml1 486,70 €/1l
148,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums Bouquet de Hongrie EDP 100 ml W1 607,90 €/1l
160,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml2 225,00 €/1l
114,13 €
-2,88 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
111,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Flowerhead EDP 100 ml W1 733,70 €/1l
178,00 €
-4,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
173,37 €
Predajca: PerfumTraders

Sol de Janeiro Cheirosa 76, 240 ml, Ženy, Čierne ríbezle, Hruška, Frézia, Jazmín, Vanilka, Jantár, Karamel, Pačuli, Paraben, Ftalát
183,50 €/1l
44,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Sol De Janeiro Cheirosa 68 Parfumový osviežovač do vzduchu, 90 ml
252,78 €/1l
22,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sol De Janeiro Cheirosa 48 Parfumová hmla
161,88 €/1l
45,12 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sol De Janeiro Cheirosa 91 Parfumová hmla
157,00 €/1l
45,12 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,68 €
Predajca: Glamperfeu

Courréges L'Eau De Liesse Eau de Perfume Spray 50ml
848,40 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas Audace Eau DE Parfum Spray 90ml
629,22 €/1l
62,70 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,63 €
Predajca: Parfumtoi

Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml
1 953,60 €/1l
195,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Blumarine Innamorata Eau de Parfum v spreji 50 ml
1 980,00 €/1l
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Boucheron - Oud de Carthage EDP 125ml
662,96 €/1l
82,87 €
Predajca: Sykz

Asateer Eau De Parfum 100ml
775,90 €/1l
77,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dusita Cavatina Eau de Parfum 100 ml
2 669,30 €/1l
266,93 €
Predajca: somnia24

Ministry of Oud - Oud Indonesian Extract de Parfum100ml
228,20 €/1l
22,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sol De Janeiro Brazilian Crush 40, telové sprej, 90 ml
254,44 €/1l
22,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reminiscence Le Patchouli Elixir Eau De Parfum Spray 50ml
1 831,00 €/1l
91,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dusita Issara Extrait de Parfum 50ml
7 102,60 €/1l
355,13 €
Predajca: somnia24

Dusita Cavatina Eau de Parfum 50ml
4 087,20 €/1l
204,36 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sol De Janeiro Cheirosa 76 Parfumový sprej 90 ml – 90 ml
Cheirosa '76 od spoločnosti Sol de Janeiro je omamné parfum, ktoré zachytáva živú atmosféru brazílskych diskoték 70. rokov. Táto vôňa spája ovocné a kvetinové tóny s teplými, drevitými akcentmi, čím vytvára zvodnú hĺbku.
Vrchné tóny pozostávajú z čiernej jarabiny a hrušky, ktoré vôni dodávajú sviežu, ovocnú otvárku. V srdci sa vanilka, jazmín a freesia spájajú do kvetinovej harmónie, zatiaľ čo základné tóny z ambra, karamelu a pačuli vytvárajú teplú, sladkú a drevitú hĺbku.
Táto vôňa je unisex a je vhodná ako pre dámy, tak pre pánov.
Charakter vône Cheirosa '76 možno opísať ako ovocnú, kvetinovú a drevitú, so sladkou a teplou základnou notou.
Detaily produktu
- Značka: Sol De Janeiro
- Produkt: Sol De Janeiro Cheirosa 76 Parfumový sprej 90 ml
- Objem: 90 ml
- EAN: 0810912036314
Toto je produkt Beyond Beauty, čo znamená, že bol získaný, osvedčený a konečne vyhlásený za jedného z najnovejších a najinovatívnejších hrdinov.
Ponorte sa do rytmu s opojnou a zamatovou vôňou parfumovej hmly Cheirosa 76 od Sol De Janeira. Táto hypnotická vôňa sa otvára iskrou čiernych ríbezlí, zatiaľ čo polnočný jazmín a svieža frézia tancujú s jantárovými drevinami.
- Rozmery
- 8x18x8
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- zložky sústavy ústavy ústupné prvky ústupné zložky ústupné časti ústupné prvky (v kontexte politiky) ústupné zložky (v kontexte politiky) ústupné časti (v kontexte politiky) ústupné prvky (v kontexte chemie) ústupné zložky (v kontexte chemie) ústupné časti (v kontexte chemie) ústupné prvky (v kontexte matematiky) ústupné zložky (v kontexte matematiky) ústupné časti (v kontexte matematiky)
- Výrobca
- Sol de Janeiro
- Rozsah dodávky
- 1 x Fragrance Mist
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8109120363140810912036314
- Rozmery
- 8x18x8
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- zložky sústavy ústavy ústupné prvky ústupné zložky ústupné časti ústupné prvky (v kontexte politiky) ústupné zložky (v kontexte politiky) ústupné časti (v kontexte politiky) ústupné prvky (v kontexte chemie) ústupné zložky (v kontexte chemie) ústupné časti (v kontexte chemie) ústupné prvky (v kontexte matematiky) ústupné zložky (v kontexte matematiky) ústupné časti (v kontexte matematiky)
- Výrobca
- Sol de Janeiro
- Rozsah dodávky
- 1 x Fragrance Mist
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8109120363140810912036314
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2428)Počet hodnotení: 2428




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1006)Počet hodnotení: 1006




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1502)Počet hodnotení: 1502




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2428)Počet hodnotení: 2428





4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(2058)Počet hodnotení: 2058




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(319)Počet hodnotení: 319




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(421)Počet hodnotení: 421




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(45)Počet hodnotení: 45




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(221)Počet hodnotení: 2215% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(991)Počet hodnotení: 991




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(100)Počet hodnotení: 100




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1039)Počet hodnotení: 1039




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(282)Počet hodnotení: 282




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(162)Počet hodnotení: 162




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 163% od 2 ks




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(372)Počet hodnotení: 372Bestseller




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(20)Počet hodnotení: 20




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(221)Počet hodnotení: 221




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(24)Počet hodnotení: 24




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(181)Počet hodnotení: 181




3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(215)Počet hodnotení: 215

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
254,22 €/1l
22,88 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Sol De Janeiro Cheirosa 68 Parfumový osviežovač do vzduchu, 90 ml
252,78 €/1l
22,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
276,11 €/1l
24,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sol De Janeiro 59 Parfumovaný sprej, 90 ml
265,56 €/1l
23,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Brazilian Crush Smelly 71 Mgiełka Do Ciała 90ml
232,78 €/1l
20,95 €
Predajca: Friseurtotal

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
290,30 €/1l
29,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Sol de Janeiro Cheirosa 76, 240 ml, Ženy, Čierne ríbezle, Hruška, Frézia, Jazmín, Vanilka, Jantár, Karamel, Pačuli, Paraben, Ftalát
183,50 €/1l
44,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Darčeková súprava starostlivosti o telo Beija Flor Jet Set
659,00 €/1kg
32,95 €
Predajca: Friseurtotal

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
333,90 €/1l
35,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
998,33 €/1l
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
163,04 €/1l
41,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,13 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
364,50 €/1l
36,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Merax polyratanový obývací priestor 5-dielna súprava záhradného nábytku rohová sedačka, sedacia súprava s pohovkou, stolom a stoličkou, záhradný obývací priestor pre 3-4 osoby, khaki
433,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
999,80 €/1l
99,98 €
Predajca: Glamperfeu

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Gardénia, Med, Pačuli
1 858,33 €/1l
55,75 €
Predajca: PerfumTraders

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 43
104,99 €
Predajca: Kick_House

Grilovací vozík BBQ-Toro 125 x 57 x 104 cm, čierny, grilovací stôl s vetrovkou, vonkajší grilovací vozík
129,95 €
Predajca: CS-Trading

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,33 €/1l
48,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
180,90 €/1l
18,09 €
Predajca: MANADA

Adidas Errores de Talla HQ8708 in Black color size 38 2/3
109,74 €
-2,76 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
106,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%25% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
25%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1502)Počet hodnotení: 1502
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(66)Počet hodnotení: 66
137,62 €
Predajca: PerfumTraders
1 376,20 €/1l

TOM FORD Noir, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, TOM FORD MEN'S FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, BUTYL...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(45)Počet hodnotení: 45
131,43 €
Predajca: PerfumTraders
1 314,30 €/1l

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(27)Počet hodnotení: 27
163,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 638,80 €/1l