Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml458,20 €/1l
91,64 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Roséliane čistiace starostlivosť Dermo-Cleansing Fluid 250 ml18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Xémose čisticí balzám Gentle Cleansing Syndet 500 ml18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Babor Clarifying Daily Blemish Control čistiaci gél 150 ml
182,53 €/1l
28,68 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Gel & Tonic čistiaci prípravok 200ml
30,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ryor Aknestop Bylinné tonikum na problematickú pleť 200ml
7,38 €
Predajca: LAVONIO

Byphasse micelrny odliova 500 ml
5,66 €
Predajca: NutraBestBG

Avène Cleanance Detoxikačná maska 50 ml
20,79 €
Predajca: VISO

Biodance Collagen Cleansing Oil 200 ml
89,95 €/1l
17,99 €
Predajca: LaRoseCare

Apivita, Oczyszczający żel do twarzy, 200 ml
14,69 €
Predajca: Tersorte

Abib Heartleaf Acne Foam Cleanser 150 ml
101,67 €/1l
15,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dexeryl Dexeclear Čistiaci gél penivý nečistá pleť 400 ml
33,60 €/1l
13,44 €
Predajca: AbisZ-Markt

Klairs Richt Pianka do twarzy skóra wrażliwa, 100 ml
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

VINOPURE čistiace tonikum, 400 ml
35,74 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Sheabutter – Čistiaci prostriedok 150 ml | MARTINA GEBHARDT
84,27 €/1l
12,64 €
Predajca: taleoo

Jurlique Revitalizačný čistiaci gél 200ml
20,82 €
Predajca: NutraBestBG

DERMASENCE Rosamin čistiaca emulzia na začervenanú pokožku, 150 ml roztok
15,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

Babor Hyalurónový čistiaci balzam
37,37 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Upokojujúce a osviežujúce tonikum s 95 % zložiek prírodného pôvodu, 7 % niacínamidu a postbiotickým pistáciovým komplexom pomáha zjemniť póry, zmatniť pleť a obnoviť rovnováhu. Toto vegánske tonikum je ideálnym krokom po čistení pleti. Upokojuje, tonizuje a pripravuje pleť na ďalšiu starostlivosť.
- Hmotnosť
- 248 g
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- ŠŤAVA Z LISTOV ALOE BARBADENSIS, NIACÍNAMID, GLYCERÍN, POLYGLYCERYL-10 LAURÁT, GUMA Z PISTÁCIE LENTISCUS (MASTICHA), VÝŤAŽOK Z LISTOV ŠALVIE LEKÁRSKEJ (SALVIA OFFICINALIS), VÝŤAŽOK Z LISTOV VILÍNU VIRGÍNSKEHO (HAMAMELIS VIRGINIANA), HYDROLYZOVANÝ KVASNICOVÝ PROTEÍN, PENTYLÉNGLYKOL, LECITÍN, KYSELINA MLIEČNA, AQUA/VODA/VODA, ALKOHOL, BUTYLÉNGLYKOL, PARFUM (VÔŇA), ROZMARÍN LEKÁRSKY (ROSMARINUS OFFICINALIS) LISTOVÝ OLEJ, METYL EUGENOL, ETYLHEXYLGLYCERÍN, FENOXYETANOL, BENZOAN SODNÝ, SORBAN DRASELNÝ, LIMONÉN, LINALOOL
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4015165373650
- Číslo od výrobcu
- 403206
- Hmotnosť
- 248 g
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- ŠŤAVA Z LISTOV ALOE BARBADENSIS, NIACÍNAMID, GLYCERÍN, POLYGLYCERYL-10 LAURÁT, GUMA Z PISTÁCIE LENTISCUS (MASTICHA), VÝŤAŽOK Z LISTOV ŠALVIE LEKÁRSKEJ (SALVIA OFFICINALIS), VÝŤAŽOK Z LISTOV VILÍNU VIRGÍNSKEHO (HAMAMELIS VIRGINIANA), HYDROLYZOVANÝ KVASNICOVÝ PROTEÍN, PENTYLÉNGLYKOL, LECITÍN, KYSELINA MLIEČNA, AQUA/VODA/VODA, ALKOHOL, BUTYLÉNGLYKOL, PARFUM (VÔŇA), ROZMARÍN LEKÁRSKY (ROSMARINUS OFFICINALIS) LISTOVÝ OLEJ, METYL EUGENOL, ETYLHEXYLGLYCERÍN, FENOXYETANOL, BENZOAN SODNÝ, SORBAN DRASELNÝ, LIMONÉN, LINALOOL
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4015165373650
- Číslo od výrobcu
- 403206
Hodí sa k tomu

Babor Doctor Babor Microbiomic Stress Defense hubový krém (50 ml)
808,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Babor Hyalurónový čistiaci balzam
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém 50ml
149,48 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Complex C 24H krém
1 107,20 €/1l
55,36 €
Predajca: MANADA

Doktor Microbiomic Hydratačný očný krém (Awakening Eye Cream) 15 ml
1 750,67 €/1l
27,27 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Sensitive krém proti začervenaniu 50ml
1 050,40 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam
250,48 €/1l
125,24 €
Predajca: PerfumTraders

Krém na tvár Babor DUAL EYE SOLUTION 30 ml
1 952,67 €/1l
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Babor jemnozrnný krémový peeling na tvár, 50 ml
368,20 €/1l
18,41 €
Predajca: MANADA

Babor - HY-ÖL Cleanser - Čistiaci pleťový olej pre suchú a citlivú pleť 200 ml
26,41 €/1kg
26,41 €
Predajca: VISO

Regeneračné tonikum Babor Rebalancing 200 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Gel & Tonic čistiaci prípravok 200ml
30,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Babor Clarifying Daily Blemish Control čistiaci gél 150 ml
182,53 €/1l
28,68 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Obnovujúce tonikum Doctor Babor 200 ml
146,45 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Mimical Control Cream Krem do twarzy redukujący zmarszczki mimiczne, 50ml
969,60 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Seren Babor Resurface sérum na zjemnenie pórov
166,20 €/1l
49,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Babor - Skinovage Balancing Serum - Vyrovnávajúce sérum na zmiešanú pleť 30ml
40,13 €/1kg
40,13 €
Predajca: MANADA

Babor Doctor Babor Liftingové kolagén-peptidové sérum (30 ml)
3 330,00 €/1l
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Seren Babor Resurface Refining Radiance Serum
2 241,00 €/1l
67,23 €
Predajca: Denpoli-Venda

NABBI Plastový kvetináč DFC600T 58 cm - antracit
29,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Reisenthel BK5043, Kôš na nákup, Olivový, Hliník, Polyester, Jednofarebné, 22 L, 480 mm
109,00 €
Predajca: Unyqoos

Babor Doctor Babor Microbiomic Moisture Glow Serum (30 ml)
1 111,00 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Sensitive sérum proti začervenaniu 30 ml
912,60 €/1l
45,63 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler sérum (30 ml)
1 851,67 €/1l
58,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém Rich 50ml
2 502,80 €/1l
125,14 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Skinovage čistiaci krém Rich
969,60 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Luxusný krém proti vráskam HSR Lifting ( krém proti vráskam) 50ml
1 270,20 €/1l
63,51 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Sensitive Instant Relief Lotion 150ml
235,67 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks
2% od 2 ks
2% od 2 ks



3% od 2 ks
Doprava zdarma


4% od 2 ks
5% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,64 €
Predajca: PerfumTraders
458,20 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser čisticí pěna 150 ml
58,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čistiaci prípravok Blemish Control 473 ml
29,30 €
Predajca: Serica

Medicube Zero Pore Blackhead Deep Cleansing Oil 205 ml
14,83 €
Predajca: Azjasklep

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Vyrovnávajúce tonikum Doctor Microbiomic (Bylinné vyrovnávajúce tonikum) 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,33 €
Predajca: PerfumTraders