1,0



Na základe 1 hodnotenia
Sodastream sirupová súprava 6x440ml Pepsi 7UP Lipton Schwip Zero sirupový koncentrát
Jednorazový obal
28,99 €
10,98 € / 1l
plus 5,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Sirupy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pepsi sirup bez cukru s príchuťou čerešní, 440 mlJednorazový obal21,98 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
SodaStream Orange Mango Zero Sugar Syrup 440 MLJednorazový obal24,98 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Sugar, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 kusovJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Pepsi Sirup Set 3x440ml Max Zero Lime nápojový sirup bez cukruJednorazový obal
14,01 €/1l
18,49 €
Predajca: esiteo

Sodastream sada sirupov 8 príchutí 440ml Nulový cukor plus nápoje BoleroJednorazový obal
10,79 €/1l
37,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorazový obal
12,48 €/1l
5,49 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 ksJednorazový obal
13,63 €/1l
17,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda Zero + Rockstar Energy + 7UP + Pepsi Max + Pepsi Max Limetkový , 440 ml, 5 šálokJednorazový obal
14,09 €/1l
30,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, 7UP Zero, 7UP, Lipton Green Tea, 440 ml, 5 kusovJednorazový obal
12,27 €/1l
26,99 €
Predajca: esiteo

FruttaMax SodaStream sada sirupov 6 druhov nápojového sirupu pre výrobníky perlivej vodyJednorazový obal
10,28 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Zero 7UP Pepsi Cola y, 440 ml, 5 šálokJednorazový obal
10,90 €/1l
23,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream sirupová súprava Pepsi 7UP Zero 2x440ml nápojový sirupový koncentrátJednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream sirup Elderflower Zero 4x440ml nápojový sirup bez cukruJednorazový obal
10,22 €/1l
17,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada sirupov Pepsi Mirinda 7UP Zero Sugar 4x440ml Nápojový sirupJednorazový obal
12,49 €/1l
21,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Mirinda 7UP Lipton , 440 ml, 6 šálokJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Passionfruit Zero Syrup 440ml, 6 kusovJednorazový obal
11,74 €/1l
30,99 €
Predajca: esiteo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap zero, Pepsi MaxJednorazový obal
16,47 €/1l
14,49 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi + Lipton Peach Zero + 7UP Zero, 440 ml, 3 ksJednorazový obal
13,63 €/1l
17,99 €
Predajca: esiteo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
6x SODASTREAM SYROP
6 príchutí sirupov:
- 7 Up ZERO
- Pepsi
- Schwip Schwap
- Pepsi Max
- Limonáda ZERO
- Lipton ľadový čaj broskyňa ZERO
Zo sirupového koncentrátu SodaStream môžete pripraviť až 9 litrov nápoja. Sirup je potrebné rozpustiť vo vopred splynenej vode, aby sa zaručila nefalšovaná chuť ikonických nápojov Zero.
Obsah sirupu 440 ml na fľašu
Ako používať?
3 jednoduché kroky
- Nalejte čerstvú, studenú vodu do pohára na seltzer SodaStream.
- Nakloňte fľašu SodaStream pod miernym uhlom a pridajte do perlivej vody niekoľko kvapiek sirupu.
- Fľašou jemne potraste, aby sa príchuť dobre premiešala a ... osviežte sa šumivým nápojom!
Koncentrovaný nápoj s príchuťou Lipton Ice Tea Peach Zero
Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje sladidlá
Zloženie: 1: Voda, okysľujúca látka (kyselina jablčná), extrakt z čierneho čaju** (2 %), regulátor kyslosti (citran sodný), zahusťovadlo (pektín), sladidlo (glykozidy steviolu zo stévie, sukralóza), aróma, konzervačná látka (sorban draselný, benzoan sodný), komplexotvorná látka (hexametafosforečnan sodný), protipenivý prostriedok (dimetylpolysiloxán).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 4 kJ /1 kcal, v 250 ml1 - 9 kJ /2 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukor
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,03 g, v 250 ml1 - 0,08 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Návod na použitie: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepší čas pred konzumáciou: pozri viečko alebo spodnú časť balenia
Koncentrovaný nápoj 7UP bez cukru
Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje sladidlo
Zloženie: 1: Voda, kyselina (kyselina citrónová), citrónová a limetková šťava, regulátor kyslosti (citrát sodný), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), konzervačná látka (benzoan sodný).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 2 kJ /0,5 kcal, v 250 ml1 - 6 kJ /1 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukor
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (10 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,05 g, v 250 ml1 - 0,13 g, (% na 250 ml **) - (2 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Návod na použitie: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Odporúčaná spotreba: pozri viečko alebo spodnú časť balenia
Koncentrovaný nápoj Pepsi MAX bez cukru.
Obsahuje sladidlo. 440 ml
Zloženie: 1. Zloženie: 2. Zloženie: 3. Zloženie: 4: Voda, farbivo (E150d), kyseliny (kyselina citrónová), regulátory kyslosti (citráty sodné, citráty draselné), sladidlá (acesulfam K, sukralóza, aspartám), arómy vrátane kofeínu, konzervačná látka (benzoan sodný), protipenivý prostriedok (dimetylpolysiloxán). Obsahuje zdroj fenylalanínu.
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 1 kJ /0,3 kcal, v 250 ml1 - 3 kj /0,8 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - <0,1 g, v 250 ml1 - 0,2 g
- z toho cukor
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,02 g, v 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Návod na použitie: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepší čas pred konzumáciou: pozri viečko alebo spodnú časť balenia
Koncentrovaný nápoj s príchuťou limonády 440 ml bez cukru
Zloženie: 1: Voda, koncentrovaná citrónová šťava (5 %), kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citronany sodné), prírodná citrónová príchuť s ďalšími prírodnými arómami, sladidlo (acesulfam K, sukralóza), komplexotvorná látka (polyfosfáty), stabilizátor (glycerolové estery rastlinnej živice), antioxidant (kyselina askorbová), konzervačná látka (sorban draselný), farbivo (karotény).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 6 kJ /1 kcal, v 250 ml1 - 15 kJ /4 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukor
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (11 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,08 g, v 250 ml1 - 0,19 g, (% na 250 ml **) - (3 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Koncentrovaný nápoj s príchuťou limonády. Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje sladidlá
Návod na použitie: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do fľaše a doplňte perlivou vodou. Najlepší čas pred konzumáciou: pozri viečko alebo spodnú časť balenia
Koncentrovaný nápoj s príchuťou Pepsi
Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje cukor a sladidlo
Ingredients: Cukor, voda, potravinárske farbivo (amoniakový karamel), kyseliny (kyselina fosforečná, kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citronany sodné), sladidlá (sukralóza, acesfulam K), aróma (kofeínová aróma), stabilizátor (arabská guma), konzervačná látka (benzoan sodný).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 57 kJ /14 kcal, v 250 ml1 - 142 kJ /34 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 3,4 g, v 250 ml1 - 8,4 g
- z toho cukor
v 100 ml - 3,3 g, v 250 ml1 - 8,2 g, (% na 250 ml **) - (10 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,02 g, v 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Návod na použitie: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepší čas pred konzumáciou: pozri viečko alebo spodnú časť balenia
Koncentrovaný nápoj s príchuťou Schwip
Koncentrovaný nápoj Schwip Schwap Cola s príchuťou pomaranča. Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje cukor a sladidlo
Zloženie: Sviežosť: 1: Cukor, voda, okysľujúca látka (kyselina citrónová), farbivá (siričitanový amoniakálny karamel, karotény), stabilizátory (oktenylsukcinát sodný škrobu, ester glycerolu a rastlinná živica), regulátory kyslosti (citrany sodné, Citráty draselné), sladidlá (acesulfán K, sukralóza), aróma (kofeínová aróma), konzervačná látka (benzoan sodný), antioxidant (kyselina askorbová), protipenivý prostriedok (polydimetylsiloxán).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 44 kJ /10 kcal, v 250 ml1 - 109 kJ /26 kcal, (% na 250 ml **) - (1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 2,5 g, v 250 ml1 - 6,1 g
- z toho cukor
v 100 ml - 2,4 g, v 250 ml1 - 5,9 g, (% na 250 ml **) - (7 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,02 g, v 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Návod na použitie: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Odporúčaná spotreba: pozri uzáver alebo spodnú časť balenia
- Objem
- 2.64 l
- Zloženie
- V popise
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 3140 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream GmbH,Solmsstraße 18,60486 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- Sirup SodaStream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1
- EAN kód
- 5905701118472
- Objem
- 2.64 l
- Zloženie
- V popise
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 3140 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream GmbH,Solmsstraße 18,60486 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- Sirup SodaStream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1
- EAN kód
- 5905701118472
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

48 Bolero Sticks 3g instantný nápoj v prášku bez cukru nízkokalorická zmes Mix Testovacie balenie Oboznamovacie balenie Ochutnávkové balenie Obľúbené druhy Ovocné bobuleJednorazový obal
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Sugar, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 kusovJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Pepsi Sirup Set 3x440ml Max Zero Lime nápojový sirup bez cukruJednorazový obal
14,01 €/1l
18,49 €
Predajca: esiteo

Pepsi sirup bez cukru s príchuťou čerešní, 440 mlJednorazový obal
21,98 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sodastream sirup Pepsi Zero Sugar 2x440ml nápojový sirup bez cukruJednorazový obal
17,60 €/1l
15,49 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 ksJednorazový obal
13,63 €/1l
17,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream sada sirupov 8 príchutí 440ml Nulový cukor plus nápoje BoleroJednorazový obal
10,79 €/1l
37,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorazový obal
12,48 €/1l
5,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada sirupov 6 príchutí Pepsi 7Up Zero Ice Tea Lemon Lime 440mlJednorazový obal
11,36 €/1l
29,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Ružová, 60 L, SodaStream DUO, Box
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Výrobník perlivej vody Sodastream Terra Black s 2 fľašami a 6 príchuťami Bolero
72,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 6 kusovJednorazový obal
12,87 €/1l
33,99 €
Predajca: esiteo

Prístroj na výrobu sýtenej vody SodaStream Terra Black + 2 fľaše
69,54 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
24,98 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sodastream sirup Schwip Schwap Cola Orange 3x440ml nápojový koncentrátJednorazový obal
12,11 €/1l
16,48 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream sada sirupov 5x440ml Pepsi 7Up Lipton Schwip Schwap koncentrátJednorazový obal
11,36 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Výrobník perlivej vody Sodastream Terra Black Set s 3 fľašami a sirupom
79,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, 7UP Zero, 7UP, Lipton Green Tea, 440 ml, 5 kusovJednorazový obal
12,27 €/1l
26,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Pepsi Max sirup bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
15,14 €/1l
19,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 gJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

SodaTASTE Apple - výmenná fľaša CO2 bez cukru až na 60 litrov ochutenej perlivej vody (POZOR: potrebná prázdna fľaša)
15,99 €
Predajca: SodaTASTE

Sada 3 sirupov Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorazový obal
38,61 €/1l
16,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Mirinda 7UP Lipton , 440 ml, 6 šálokJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

FruttaMax SodaStream sada sirupov 6 druhov nápojového sirupu pre výrobníky perlivej vodyJednorazový obal
10,28 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktaily (1 balenie)Jednorazový obal
35,91 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
153,11 €
Predajca: AllYouNeed
28,57 €/1kg

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l