5,0



Na základe 3 hodnotení
BIO OLJA - Olej z malinových semien, nerafinovaný, 50ml
10%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 30. septembra
Poukaz je aktivovanýLen do 30. septembra
Zľavu poskytuje LaRoseCare
Zľavu poskytuje LaRoseCare
5,35 €
Cena bez poukazu: 5,53 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,98 €-6%
110,60 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Ošetrovacie oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
PURE CHEMICAL | Rakytníkový olej 0,5 l lisovaný za studena103,74 €/1l
51,87 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Ďalšie informácie o reklame
PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 1 liter23,49 €/1l
23,49 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Ďalšie informácie o reklame
Esenciálny olej z oregano, prírodný, 100 ml254,10 €/1l
25,41 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Ďalšie informácie o reklame
Makadamiový olej 100ml NATUR PLANET49,90 €/1l
4,99 €
Predajca: BRAT_PL

Olej z malinových semien, nerafinovaný, v pôvodnom stave, za studena lisovaný, 100 ml
99,80 €/1l
9,98 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

BIO OLJA - Olej z mrkvových semien, nerafinovaný, 50ml
100,20 €/1l
5,01 €
Predajca: LaRoseCare

BIO OLJA - Olej z marhuľových semien, 50ml
73,60 €/1l
3,68 €
Predajca: LaRoseCare

BIO OLJA - Opunciový olej, nerafinovaný, 50ml
454,20 €/1l
22,71 €
Predajca: LaRoseCare

BIO OLJA - Opunciový olej, nerafinovaný, 10ml
901,00 €/1l
9,01 €
Predajca: LaRoseCare

BIO OLJA - Ricínový olej, 50ml
83,80 €/1l
4,19 €
Predajca: LaRoseCare

Etja Prírodný Bio Krokosový Olej 50ml
138,20 €/1l
6,91 €
Predajca: MANADA

Etja Olej z nasion malin olejek 50 ml
127,60 €/1l
17,05 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,38 €
Predajca: Katomix

Etja Naturalny Olej z nasion baobabu 50ml
205,00 €/1l
10,25 €
Predajca: MANADA

Prírodný nefiltrovaný malinový olej Mira z malinových semien, 50ml
235 166,67 €/1kg
14,11 €
Predajca: Katomix

Rakytníkový olej 100ml
78,27 €/1kg
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Nacomi Makadamiový Olej, 50ml
130,40 €/1l
6,52 €
Predajca: Katomix

Čistý rastlinný olej – hroznových jadier 50 ml | LABORATOIRE DU HAUT - SÉGALA
419,60 €/1l
20,98 €
Predajca: taleoo

Ošetrujúci olej - Mandľový 500ml
157,46 €/1l
78,73 €
Predajca: taleoo

Morimax olej z hroznových jadierok
53,27 €/1l
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BIO OLJA je 100% prírodný olej z malinových semien získaný lisovaním za studena, ktorý vám umožňuje zachovať jeho plné výživové a ošetrujúce vlastnosti. Je to nerafinovaný produkt, takže nestráca svoje cenné zložky a jeho ľahká textúra umožňuje dokonalé vstrebanie bez toho, aby zaťažovala pokožku.
Výhody Pre Pokožku:
Hydratácia a regenerácia: olej z malinových semien je bohatý na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, ktoré podporujú prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, pomáhajú udržiavať primeranú úroveň hydratácie a zabraňujú vysušeniu.
Antioxidačné vlastnosti: Obsahuje vysoké hladiny vitamínu E, prírodného antioxidantu, ktorý neutralizuje účinky voľných radikálov a chráni pokožku pred známkami starnutia. Vitamín A podporuje regeneráciu buniek a dodáva pokožke zdravý a žiarivý vzhľad.
Ochrana pred slnkom: prírodný UV filter obsiahnutý v oleji (pri SPF 28-50) poskytuje jemnú ochranu pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Vďaka tomu je olej z malinových semien vynikajúcou podporou pre pokožku vystavenú slnku, vždy je však užitočné použiť ho skôr ako doplnok ako náhradu za úplnú ochranu SPF.
Upokojujúce podráždenie a zápal: vďaka svojim protizápalovým a upokojujúcim vlastnostiam je malinový olej vhodný na starostlivosť o citlivú a podráždenú pokožku. Pomáha znižovať začervenanie, upokojuje a upokojuje pokožku a udržuje jej prirodzenú rovnováhu.
Používať:
Na tvár: naneste niekoľko kvapiek oleja na čistú, vlhkú pokožku a krúživými pohybmi jemne vmasírujte. Môžete ho použiť samostatne alebo ako doplnok k obľúbenému zvlhčovaču. Ideálne pre každodennú starostlivosť, ráno a večer.
Pre telo: po sprche alebo kúpeli naneste olej na vlhkú pokožku tela, aby ste dosiahli maximálnu hydratáciu. Zvlášť skvelé pre suchú a šupinatú pokožku.
Na vlasy: do končekov vlasov votrite malé množstvo oleja, aby ste zabránili rozštiepeniu končekov a dodali im hebkosť. Môže sa tiež použiť ako maska na všetky vlasy a pred umývaním ju nechať pôsobiť 15-20 minút.
BIO OLJA-olej z malinových semien je prírodný spôsob pre krásnu, zdravú pokožku a vlasy. Bez umelých prísad je vynikajúci pre akýkoľvek typ pleti, najmä suchú a vyžadujúcu regeneráciu.
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil.
- Výrobca
- BIO OLJA
- EAN kód
- 5908217974150
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil.
- Výrobca
- BIO OLJA
- EAN kód
- 5908217974150
Hodí sa k tomu

BIO OLJA - Olej z mrkvových semien, nerafinovaný, 50ml
100,20 €/1l
5,01 €
Predajca: LaRoseCare

Olej z malinových semien, nerafinovaný, v pôvodnom stave, za studena lisovaný, 100 ml
99,80 €/1l
9,98 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Nečistený, prírodný olej z malinových semienok, lisovaný za studena, 30 ml, značka PURE CHEMICAL
166,00 €/1l
4,98 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | olej z malinových semien | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 500 ml
82,12 €/1l
41,06 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

e-FIORE - Olej z malinových semien, 50ml
153,20 €/1l
7,66 €
Predajca: LaRoseCare

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: LOGNOW

Samsung DA29-10105J Chladnička Fr. Hafex/Exp, HAF-EX/XAA 8803821751296 - Chladnička Samsung - Vodný Filter do Chladničiek - Filter Samsung
23,59 €
Predajca: Aqualogis

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
148,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS

Sprchová hlavica Philips ASH1516CH/10 s filtrom, chrómová
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

BIO OLJA - Avokádový olej, nerafinovaný, 50ml
76,80 €/1l
3,84 €
Predajca: LaRoseCare

Albatros Stoličky do jedálne MILANO sada 4 ks, biela - čalúnené stoličky s poťahom z umelej kože, moderný štýlový dizajn pri jedálenskom stole Kuchynská stolička alebo stolička do jedálne s vysokou nosnosťou do 110 kg
125,99 €
-35,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

LED - Sun Island Rattan Lounge Polyratanová sedacia súprava Lounger Island 210 cm vrátane poťahu
549,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Brita MAXTRA+, 1 kusov, Brita
13,08 €
Predajca: VISO

Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultraľahký kompaktný nylon s podkladom Retoo
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Forever Kids See Me! 3 KW-320 4G/LTE, GPS, WiFi čierne inteligentné hodinky pre deti
68,46 €
Predajca: somnia24

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Belini kuchynská linka kuchynský blok Tracy - kuchynský nábytok 240 cm kuchynská linka na mieru plne vybavená bez elektrospotrebičov s nástennými a spodnými skrinkami, s pracovnou doskou, červený vysoký lesk
1 149,00 €
Predajca: Belini

Planetárny kuchynský robot 1700W
79,52 €
Predajca: Ellano

Clinicalfy Skladací invalidný vozík Skladací invalidný vozík Manuálne ovládanie 44 cm sedadlo Ľahký Čierny Valencia
114,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Queralto

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

MODFU šatníková skriňa s 3 sklenenými dverami, 1 zásuvkou a 1 tyčou na šaty, spálňa, obývacia izba, detská skriňa s LED osvetlením, drevotrieska, biela, 110*50*160 cm
499,99 €
Predajca: MODFU

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Philips 5000 series HR3740/00, Ručný mixér, 1,2 m, Šedá, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Nerezová oceľ, Plast
36,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Olej z malinových semienok ako ochrana pred slnkom s kokosovým olejom
Chcem ho používať ako dennú ochranu pred slnkom s vysokým SPF nad 30 s kokosovým olejom/arganovým olejom. pretože žiadne chemikálie! O dlhodobom používaní zatiaľ nemôžem veľa povedať, pretože ho nepoužívam dostatočne dlho.
Hodnotenie z 16. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spĺňa všetky očakávania
Špičková kvalita
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 20 litrov
421,79 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
21,09 €/1l

PURE CHEMICAL | Esenciálny olej z čajovníka 1L



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
302,71 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
302,71 €/1l

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 10 litrov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
205,44 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
20,54 €/1l

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 5 litrov
119,06 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
23,81 €/1l

PURE CHEMICAL | Sladký | Mandľový olej | prírodný | 10 litrov
117,04 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
11,70 €/1l

PURE CHEMICAL - Rakytníkový olej 1 liter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
92,65 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
92,65 €/1l

Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - zahusťujúca kúra pre pokožku hlavy
79,99 €
Predajca: Keratinshop
888,78 €/1l

PURE CHEMICAL | Tsubaki olej | japonská kamélia | nerafinovaný | lisovaný za studena | 100 ml
90,80 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
908,00 €/1l

PURE CHEMICAL | Tsubaki olej | japonská kamélia | nerafinovaný | lisovaný za studena | 1 liter
90,80 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
90,80 €/1l

PURE CHEMICAL | Moringový olej, prvotriedna kvalita, 1000 ml
79,70 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
79,70 €/1l

PURE CHEMICAL | Ricínový olej | nerafinovaný | lisovaný za studena | prírodný z Indie | 5 litrov
65,07 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
13,01 €/1l

Esenciálny olej EUKALYPTUS OIL 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
57,99 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
57,99 €/1l

PURE CHEMICAL | Čistý chemický produkt Pine Oil 0,5L
59,91 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
119,82 €/1l

Esenciálny olej z pomaranča, prírodný, 0,5 l
62,15 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
124,30 €/1l

PURE CHEMICAL | Rakytníkový olej 0,5 l lisovaný za studena



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,87 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
103,74 €/1l

Esenciálny olej BERGAMOTTE 0,5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
49,50 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
99,00 €/1l

PURE CHEMICAL | Jojobový olej | lisovaný za studena | nerafinovaný | 1 liter
53,97 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
53,97 €/1l

PURE CHEMICAL | olej z malinových semien | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 500 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
41,06 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
82,12 €/1l

Eukalyptový esenciálny olej, prírodný, 0,5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
39,37 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
78,74 €/1l

PURE CHEMICAL | Tsubaki olej | kamélia | nerafinovaný | lisovaný za studena + dávkovač | 0,5 litra
46,61 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
93,22 €/1l