4,5



Na základe 47 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Smoking Hot parfémovaná voda unisex 50 ml3 999,60 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 052,00 €/1l
105,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml1 307,00 €/1l
65,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Niche Emarati Hayaam EDP 100ml
327,70 €/1l
32,77 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Qissati Vol. I Red parfumovaná voda pre ženy 50 ml
763,60 €/1l
38,18 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Lail Maleki Moroccon Blue parfémovaná voda unisex 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold, Ženy, 100 ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Mashrabya, Ženy, 100 ml
249,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ana Abiyedh Scarlet parfémovaná voda unisex 60 ml
256,00 €/1l
15,36 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Niche Emarati Zikra EDP 100ml
285,60 €/1l
28,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lattafa Ana Abiyedh Coral Edp, sprej, 100 ml
Lattafa Ana Abiyedh Coral je fascinujúca unisex vôňa, ktorá vyžaruje teplo a eleganciu. Otvára sa šťavnatou kombináciou broskyne, melónu a pomaranča, po ktorej nasleduje jemné srdce z kokosu a bielych kvetov. Kompozíciu dopĺňa bohatá základňa z vanilky, ambre a pižma, ktorá zanecháva jemnú, zmyselnú stopu.
Vôňa:
- Vrchné tóny: broskyňa, melón, pomaranč
- Stredné tóny: kokos, biele kvety
- Základné tóny: vanilka, ambra, pižmo
Vôňu Ana Abiyedh Coral popisujú ako ovocnú, kvetinovú a sladkú, s teplou, pižmovou základňou.
Informácie o produkte
- Značka: Lattafa
- Produkt: Lattafa Ana Abiyedh Coral Edp, sprej, 100 ml
- Objem: 100 ml
- EAN: 6290362341826
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 60 ml
- Množstvo:
- 1
Parfémovaná voda od značky Lattafa bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 60 ml vami vybraté vône.
- Rozmery
- 500
- Model
- Ana Abiyedh Coral
- Hmotnosť
- 0.467 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 6290362341826
- Číslo od výrobcu
- CORAL
- Rozmery
- 500
- Model
- Ana Abiyedh Coral
- Hmotnosť
- 0.467 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 6290362341826
- Číslo od výrobcu
- CORAL
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(936)Počet hodnotení: 936




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(373)Počet hodnotení: 3735% od 2 ks




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(623)Počet hodnotení: 623




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1003)Počet hodnotení: 1003




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(144)Počet hodnotení: 144




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 14955% od 2 ks




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(112)Počet hodnotení: 112




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(220)Počet hodnotení: 2205% od 2 ks




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(52)Počet hodnotení: 525% od 2 ks




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 24135% od 2 ks




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(247)Počet hodnotení: 247




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(128)Počet hodnotení: 128




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(125)Počet hodnotení: 125




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(336)Počet hodnotení: 336Bestseller




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1029)Počet hodnotení: 10295% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(72)Počet hodnotení: 72




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(222)Počet hodnotení: 2225% od 2 ks




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(327)Počet hodnotení: 327




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 14955% od 2 ks




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(245)Počet hodnotení: 245




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(203)Počet hodnotení: 203




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(390)Počet hodnotení: 390




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(81)Počet hodnotení: 81




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(188)Počet hodnotení: 188




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(113)Počet hodnotení: 113




4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(71)Počet hodnotení: 715% od 2 ks




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(327)Počet hodnotení: 327




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(177)Počet hodnotení: 177

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
23,61 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
309,30 €/1l
30,93 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Angham Second Song parfémovaná voda pre ženy 100 ml
271,30 €/1l
27,13 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
77% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
77%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%9% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
9%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Wow
Vonia tak skvelo. Melónová a svieža. Veľmi dobre vydrží a môžete ju cítiť celý deň. Perfektné na leto
Hodnotenie z 5. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá letná vôňa
Tento parfum vonia skvele. Ovocná a ako kokos. Perfektný na jar a leto, nie príliš ťažký
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ana Abiyedh Coral
Rýchle dodanie a skvelá neobvyklá vôňa
Hodnotenie z 20. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!!!!!
Nádherne vonia po melóne, je svieža, sladká a ovocná.
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je super
Som spokojný
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá vôňa
Dlhá skladovateľnosť a priaznivá cena
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lattafa Ana Abiyedh Coral
Veľmi dobrá vôňa. Rýchle dodanie.
Hodnotenie z 17. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší parfum
Moja obľúbená vôňa
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l