5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml2 740,00 €/1l
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Ďalšie informácie o reklame
Parfums De Marly Safanad Edp Spray3 258,93 €/1l
244,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Widian Spray4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 848,00 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Chloé Chloé EDP 75 ml + EDP 20 ml W
1 092,74 €/1l
103,81 €
Predajca: somnia24

Chloé Chloé EDP Intense MINI 10 ml W
3 172,00 €/1l
31,72 €
Predajca: somnia24

Chloe parfumovaná voda v spreji 5ml
6 936,00 €/1l
34,68 €
Predajca: IdoBuy

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior J'Adore Edp Spray
1 317,53 €/1l
197,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Khadlaj - Nuha EDP 100ml
184,12 €/1l
15,65 €
Predajca: Bugelo

Chloe Naturelle Woda perfumowana, 50 ml
1 108,00 €/1l
55,40 €
Predajca: Glamperfeu

Malyoon - EDP, 100 ml
231,00 €/1l
23,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

VERSET Ikal edp 50ml
338,60 €/1l
16,93 €
Predajca: Pharmacygreek

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf - Legesi Femme EDP 100ml
238,10 €/1l
23,81 €
Predajca: PerfumTraders

M.Micallef EdenFalls EDP 50 ml UNISEX
2 133,00 €/1l
106,65 €
Predajca: somnia24

Dusita Cavatina Eau de Parfum 50ml
4 087,20 €/1l
204,36 €
Predajca: somnia24

Moresque Aristoqrati Edp Spray
2 464,40 €/1l
123,22 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Shahd EDP 100ml
372,00 €/1l
37,20 €
Predajca: IdoBuy

Ajmal - Enya EDP 100ml
132,90 €/1l
13,29 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chloé Eau de Parfum by Chloé je kvetinová vôňa pre ženy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2008 a ktorú vytvorili talentovaní parfuméri Amandine Clerc-Marie a Michel Almairac. Táto ikonická vonná kompozícia stelesňuje eleganciu a nadčasovú sofistikovanosť, ideálna pre ženy, ktoré chcú jemne zdôrazniť svoju ženskosť. Vrchné tóny tejto vône tvoria pivonka, liči a frézia, ktoré tvoria svieži a mierne sladký úvod. Tieto iskrivé a osviežujúce arómy okamžite upútajú pozornosť a vytvoria príťažlivú atmosféru. V srdci vône sa rozvíjajú kvetinové tóny ruže, konvalinky a magnólie, ktoré vôni dodávajú jemnú plnosť a očarujúci pôvab. Základné tóny parfumovanej vody Chloé tvoria cédrové drevo a ambra, ktoré vytvárajú dlhotrvajúci a zmyselný dojem, ktorý zahaľuje pokožku ako jemný závoj. Táto vôňa je vhodná na každodenné nosenie, ako aj na špeciálne príležitosti, pri ktorých chcete pôsobiť sviežo, prirodzene a elegantne. Parfumovaná voda Chloé je dokonalým doplnkom pre ženy, ktoré chcú štýlovo zdôrazniť svoju jedinečnosť a šarm. Nechajte sa očariť touto znamenitou kompozíciou a vychutnajte si pocit nadčasovej krásy a pôvabu.
Chloe By Chloe Edp Spray
Chloe By Chloe Edp Spray
- Rozmery
- 10 ml
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT .. PARFUM/FRAGRANCE AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYL-METHANE OCTOCRYLENE, BHT, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE CITRONELLO LINALOOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), FD&C ČERVENÁ Č. 4 (CI 14700)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614220444192
- Rozmery
- 10 ml
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT .. PARFUM/FRAGRANCE AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYL-METHANE OCTOCRYLENE, BHT, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE CITRONELLO LINALOOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), FD&C ČERVENÁ Č. 4 (CI 14700)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614220444192
Hodí sa k tomu

Chloé Chloe Roll-on parfémovaná voda pre ženy 10 ml
3 417,00 €/1l
34,17 €
Predajca: somnia24

Samsung Galaxy A55 5G , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2340 px, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Námorná
443,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Odšťavovač LEHMANN z nehrdzavejúcej ocele, 2 nastavenia rýchlosti, 1,5 l nádoba na dužinu, 450 ml nádoba na šťavu, rýchla príprava šťavy
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Gorenje GS643C90X, Voľne stojaci, Úplná veľkosť (60 cm), Strieborná, Dotyk, 3 košík/košíky, Horný
633,79 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Dragtek-com

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Chloé Chloé EDP 75 ml + EDP 20 ml W
1 092,74 €/1l
103,81 €
Predajca: somnia24

Chloé Les Mini Signature parfumovaná voda v spreji 20ml
1 638,50 €/1l
32,77 €
Predajca: PerfumTraders

Chloe Chloe Woda perfumowana, 50 ml + Woda perfumowana, 10 ml
1 573,17 €/1l
94,39 €
Predajca: somnia24

Chloé Chloé EDP Intense MINI 10 ml W
3 172,00 €/1l
31,72 €
Predajca: somnia24

L'Eau de Parfum Intense sada parfumovaná voda v spreji 50ml + telové mlieko 100ml
449,67 €/1l
67,45 €
Predajca: VISO

Rohová pohovka Mango s funkciou spania a úložným priestorom v zoom 3 MINK
300,00 €
Predajca: PRMEBLE

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Chloé Chloé Le Parfum-Miniatur 10 ml (žena)
1 705,00 €/1l
17,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Magnólia, Ruže, ambra, Céder
666,67 €/1l
50,00 €
Predajca: Novada-Shop

Moderná rohová sedačka do U s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
555,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,80 €/1l
33,78 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Abrihome Rohová pohovka v tvare L 3-miestna pohovka - 166x118x77 cm s ležadlom, ľanový poťah a pena, sivá
429,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Abrihome

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Chloé - Chloe L'Eau De Parfum Lumineuse EDP Miniature 10ml
2 581,00 €/1l
25,81 €
Predajca: NutraBestBG

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Deuba 109635, Stolička na podlahu, Polyester, Šedá, Moderné, Pena, 150 kg
99,80 €
Predajca: Jurhan

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Gorenje GS520E15W, Voľne stojaci, Kompaktné, Biela, Čierna, Tlačidlá, Studený
313,88 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: velmontask

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
396,20 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
910,00 €/1l
91,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,01 l
Hodnotenie z 9. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,02 l
Hodnotenie z 17. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,01 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l