Už len 1 kus za túto cenu
HEVEBLUE Lososový ošetrujúci krém s pupočníkom 100 ml - regeneračný krém na tvár
18,95 €
189,50 € / 1l
plus 4,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 316,67 €/1l
159,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Visadore – Hydratačný a vyživujúci krém na tvár – 50 ml760,00 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Ďalšie informácie o reklame
Sinoz Hydrapro Intenzívny hydratačný krém na tvár - Intenzívny hydratačný krém430,00 €/1l
21,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
Orjena Rozjasňujúci krém na tvár s vitamínom C, 50 ml619,80 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

PHYSIOGEL upokojujúci krém na tvár
507,50 €/1l
20,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Retinolový krém – regeneruje a obsahuje kyselinu hyalurónovú, 50 ml | CASIDA
474,00 €/1l
23,70 €
Predajca: taleoo

Krémove na tvár s vitamínom C, Zvlhčujúci a rozjasňujúci účinok, 100 ml
5 070,00 €/1kg
5,07 €
Predajca: Katomix

Bepanthol Derma regeneračný krém na tvár, 50 ml krém
355,60 €/1l
17,78 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kľudiaci a Zmiešujúci Krém na Tvár Physiogel, Hypoalergénny, 40 ml
572,25 €/1l
22,89 €
Predajca: MANADA

Ajovita Propolisový krém na tvár 50 ml
29,16 €
Predajca: Shoproither

Embryolisse Regeneračný a revitalizačný krém na tvár, 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Predajca: M_plus_L

Krémy na starostlivosť o atopickú pleť Solverx, 50 ml
251,20 €/1l
12,56 €
Predajca: MANADA

Vianek Prebiotický rozjasňujúci krém na tvár s vitamínom C, 50 ml
56,40 €/1kg
5,64 €
Predajca: LaRoseCare

Krémové zvlhčujúce ošetrenie Equilibra pre tvár, 75 ml
7 210,00 €/1kg
7,21 €
Predajca: Katomix

Exfoliačný nočný krém
178,96 €/1l
20,58 €
Predajca: NutraBestBG

Farmona | Dermacos krém na tvár - 150 ml - Tonizujúci - Pre citlivú pleť
96,13 €/1l
14,42 €
Predajca: AllYour

Anua Heartleaf 80 % hydratačná upokojujúca ampulka 30 ml
786,00 €/1l
23,58 €
Predajca: LaRoseCare

Ziaja Calendula krém na tvár 100 ml
39,80 €/1l
3,98 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Intenzívne upokojujúci krém určený pre citlivú, podráždenú pokožku, ktorá potrebuje regeneráciu. Receptúra je založená na viac ako 62 % extraktu z listov ázijského pupočníka a extraktu z lososových ikier, ktoré spoločne upokojujú, hydratujú a podporujú regeneráciu pokožky. Krém má ľahkú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva bez zanechania mastného filmu.
Výhody pre pokožku:
Upokojuje a redukuje podráždenie
Posilňuje ochrannú bariéru pokožky
Intenzívne hydratuje bez zaťaženia
Podporuje regeneračné procesy
Zlepšuje elasticitu a vyhladzuje
Obnovuje pohodlie a zdravý vzhľad pokožky
Návod na použitie: Naneste primerané množstvo krému na vyčistenú pokožku ako posledný krok vašej starostlivosti o pleť. Jemne vklepávajte, kým sa úplne nevstrebe. Používajte ráno a večer.
Heveblue Salmon Caring Centella Cream je hydratačný krém na tvár, ktorý upokojuje, spevňuje a intenzívne hydratuje pokožku. Spája v sebe blahodarné účinky výťažkov z centella asiatica a lososa, ktoré podporujú zdravie pokožky a žiarivú pleť. Účinky: Upokojuje citlivú a podráždenú pleť Poskytuje intenzívnu hydratáciu pre pocit pružnej pokožky Podporuje regeneráciu a pevnosť pokožky Hlavné zložky: Známy pre svoje protizápalové a hojivé vlastnosti, pomáha upokojovať a regenerovať pokožku. Výťažok z lososieho vajíčka (29 400 ppm, podobne ako PDRN): Podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje pružnosť pokožky. Kyselina hyalurónová: Účinný hydratačný prostriedok, ktorý hydratuje a vypĺňa pokožku. Vhodné pre: Všetky typy pleti, najmä suchú, citlivú a zrelú pleť, ktorá hľadá upokojujúcu a hydratačnú starostlivosť. Použitie: Po vyčistení a tonizácii naneste primerané množstvo krému na tvár a krk. Jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe. Používajte ráno a večer. Čo je dobré vedieť: Krém Heveblue Salmon Caring Centella nepoužíva čistenú vodu a namiesto toho sa spolieha na vysokokvalitné zložky, ako je 828 168 ppm Centella Leaf Water a 30 380 ppm Portulaca Oleracea Water, ktoré zabezpečujú maximálnu účinnosť.
Heveblue Salmon Caring Centella Cream je hydratačný krém na tvár, ktorý upokojuje, spevňuje a intenzívne hydratuje pokožku. Spája v sebe blahodarné účinky výťažkov z centella asiatica a lososa, ktoré podporujú zdravie pokožky a žiarivú pleť. Účinky: Upokojuje citlivú a podráždenú pleť Poskytuje intenzívnu hydratáciu pre pocit pružnej pokožky Podporuje regeneráciu a pevnosť pokožky Hlavné zložky: Známy pre svoje protizápalové a hojivé vlastnosti, pomáha upokojovať a regenerovať pokožku. Výťažok z lososieho vajíčka (29 400 ppm, podobne ako PDRN): Podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje pružnosť pokožky. Kyselina hyalurónová: Účinný hydratačný prostriedok, ktorý hydratuje a vypĺňa pokožku. Vhodné pre: Všetky typy pleti, najmä suchú, citlivú a zrelú pleť, ktorá hľadá upokojujúcu a hydratačnú starostlivosť. Použitie: Po vyčistení a tonizácii naneste primerané množstvo krému na tvár a krk. Jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe. Používajte ráno a večer. Čo je dobré vedieť: Krém Heveblue Salmon Caring Centella nepoužíva čistenú vodu a namiesto toho sa spolieha na vysokokvalitné zložky, ako je 828 168 ppm Centella Leaf Water a 30 380 ppm Portulaca Oleracea Water, ktoré zabezpečujú maximálnu účinnosť.
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Centella Asiatica Leaf Extract (625,219 ppm), Butylene Glycol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Water (Aqua), Propanediol, Dipropylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, 1,2-Hexanediol, Cyclohexasiloxane, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Salmon Egg Extract (1,500 ppm), Sodium Polyacrylate, Betaine, Panthenol, Camellia Sinensis Leaf Water, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Adenosine, Disodium EDTA, Dextrin, Portulaca Oleracea Extract, Hydrolyzed Collagen, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Tocopherol, Hyaluronic Acid, Madecassoside, Sodium DNA, Maltodextrin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid.
- Výrobca
- HEVEBLUE
- EAN kód
- 8809653247112
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Centella Asiatica Leaf Extract (625,219 ppm), Butylene Glycol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Water (Aqua), Propanediol, Dipropylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, 1,2-Hexanediol, Cyclohexasiloxane, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Salmon Egg Extract (1,500 ppm), Sodium Polyacrylate, Betaine, Panthenol, Camellia Sinensis Leaf Water, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Adenosine, Disodium EDTA, Dextrin, Portulaca Oleracea Extract, Hydrolyzed Collagen, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Tocopherol, Hyaluronic Acid, Madecassoside, Sodium DNA, Maltodextrin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid.
- Výrobca
- HEVEBLUE
- EAN kód
- 8809653247112
Hodí sa k tomu

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

HEVEBLUE Lososové ošetrujúce tonikum s pupočníkom 200 ml - upokojujúce tonikum na tvár
18,94 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: BBCreamShopEU

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube Triple Collagen Toner 4.0 140 ml
16,95 €
Predajca: Juui

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

SEOUL 1988 Eye Cream: Retinal Liposome 4% + Fermented Bean očný krém s retinolom 30 ml
533,00 €/1l
15,99 €
Predajca: Azjasklep

Seoul 1988 Essence: Snail Mucin 97% + Rice esencia so slimačím slizom 100 ml
165,20 €/1l
16,52 €
Predajca: BYSARAH

VT Cosmetics Reedle Shot 300 mikroihličkové booster sérum 50 ml
553,60 €/1l
27,68 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
14,29 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Medicube Salmon DNA PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Skladací stojan na topánky so 4 úrovňami, priestorovo úsporný, voľne stojaci, organizér na topánky do šatníka, predsiene, vstupného priestoru, spálne
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Lattafa Angham Second Song parfémovaná voda pre ženy 100 ml
271,30 €/1l
27,13 €
Predajca: Glamperfeu

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Pride Nebras Elixir parfémovaná voda unisex 100 ml
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l