CURASEPT čierna voskovaná niť v mätovej farbe, 50 m
24,60 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
VITIS zubná niť voskovaná s fluoridom + mäta, 1 ks
0,25 €/1m
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Zubná niť Vitis s fluoridom a mätou, 50 metrov
13,17 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-37%
8,20 €
Predajca: Scentist
Elmex voskovaná dentálna niť 50 m
0,22 €/1m
10,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Active Oral Care Nić dentystyczna miętowa pęczniejąca z fluorem, 50 m
0,17 €/1m
8,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Satin Floss Mint - Zubná niť s príchuťou mäty 25 M 1,0 kus
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Silná zubná niť Oral B SuperFloss s mätovou príchuťou 50 vlákien
Prečo Oral-B SuperFloss?
Silná zubná niť Oral-B SuperFloss s mätovou príchuťou bola špeciálne vyvinutá na dôkladné čistenie ťažko prístupných miest medzi zubami - ideálna pre mostíky, rovnátka a implantáty. Vďaka svojej trojitej štruktúre ponúka viac ako bežné dentálne nite: zosilnené konce, nadýchaný stred a klasickú niť pre pocit všestranného čistenia.
Oral-B SuperFloss v detailoch
50 vopred narezaných vlákien - pripravené na použitie a mimoriadne hygienické
Zosilnené konce na jednoduché zavádzanie aj pri fixných rovnátkach alebo pontikách
Mäkký, nadýchaný stred, ideálny na jemné čistenie citlivých medzizubných priestorov
Svieža mätová príchuť pre príjemný pocit v ústach po každom použití
Spoľahlivé čistenie aj pri špeciálnych potrebách zubnej starostlivosti
Pre koho je Oral-B SuperFloss vhodný?
Táto silná zubná niť je ideálna pre:
Ľudí s rovnátkami, ktorí potrebujú dôkladné čistenie
Ľudí s mostíkmi alebo implantátmi, ktorí nemôžu používať bežnú dentálnu niť
Všetkých, ktorí prikladajú mimoriadny význam zdraviu zubov a nechcú robiť kompromisy v starostlivosti
Najlepšie možnosti použitia
Oral-B SuperFloss sa používa všade tam, kde už bežná zubná niť nestačí:
Pod pontikom alebo fixnými zátkami
Medzi stiesnenými zubami - na účinné odstránenie zubného povlaku
Po jedle alebo na každodenné čistenie - jednoducho, rýchlo a účinne
Vďaka praktickému samostatnému baleniu možno každú niť hygienicky vybrať - ideálne aj na cesty.
Kúpte si Oral-B SuperFloss teraz
Objavte účinné riešenie pre špeciálne požiadavky na starostlivosť o zuby - so silnou dentálnou niťou Oral-B SuperFloss s mätovou príchuťou. Kúpte teraz a zažite pocit profesionálneho čistenia zubov doma!
Procter and Gamble Service GmbHFrankfurter Str.145D-61476 Kronberg / [email protected]
Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(411)Počet hodnotení: 411
11,47 €
Predajca: Amazinggirl
Braun Oral-B Superfloss Zahnseide – 2er Pack
23,68 €/1m
10,42 €
Predajca: TR8
Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Oral-B, Satin Floss Mint, zubná niť, 25 m
369,00 €/1m
7,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1003)Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Zubná niť Oral-B Super Floss, 50 m
20,76 €/1m
9,34 €
Predajca: Katomix
Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(137)Počet hodnotení: 137
24,99 €
Predajca: Ston-shop
Intex 57166 Nafukovacie ihrisko s dinosaurom
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
39,50 €
Predajca: Eoshop
Eucerin Dermo Capillaire Ph5 Soft Shampoo 250ml
53,80 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,45 €
Predajca: Bugelo
CURAPROX 73340431 CURAPROX Interdentalbürsten-Aufsätze CPS 08 Prime, 8 St.
340,75 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(56)Počet hodnotení: 56
13,63 €
Predajca: M_plus_L
LG MR20GA, TV, Ttlačidlá / koliesko, Nabíjateľný, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(411)Počet hodnotení: 411
23,49 €
Predajca: BRANDS_39
Červený gél na vlasy Black Aqua, 150 ml – gél na vlasy poskytujúci silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov a lesk, vhodný na krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, styling pre mužov, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(39)Počet hodnotení: 39
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop
Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(228)Počet hodnotení: 228
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(41)Počet hodnotení: 41
11,29 €
Predajca: medpak_shop
Štandardné hlavice pre sonické kefky 8 ks Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(693)Počet hodnotení: 693
74,99 €
Predajca: Dragtek-com
Tepe Angle Szczoteczki międzyzębowe 0.45mm Pomarańczowe, 6 sztuk
109 700,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(76)Počet hodnotení: 76
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: _Haushaltsparadies_
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2122)Počet hodnotení: 2122