5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Sunkissed Goddess - parfumovaná voda v spreji (50 ml)3 617,80 €/1l
186,30 €
-5,41 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
180,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Paris Corner Minya Woda Perfumowana 100ml236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Annayake Kogai For Her parfumovaná voda 100ml606,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Paris Corner Eshal Vanilla Edp Spray303,50 €/1l
30,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pendora Scents Megaron parfémovaná voda, 70 ml
277,14 €/1l
19,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner Perseviron parfémovaná voda unisex 100 ml
219,80 €/1l
21,98 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner - Wardian EDP 100ml
166,80 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner - Oud Wahaaj EDP 100ml
158,00 €/1l
15,80 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Hurriya Gingerique Unisex parfémová voda 100 ml
202,00 €/1l
20,20 €
Predajca: Glamperfeu

Parfumovaná voda, Paris Corner Pendora Scents Envoye Blue, pre mužov, 100 ml
250,30 €/1l
29,24 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,03 €
Predajca: Katomix

Parfumovaná voda, Paris Corner Pendora Scents Honeyed Fantasy, pre mužov, 100 ml
207,10 €/1l
20,71 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner - Qissa EDP 100ml
179,00 €/1l
17,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner - Eternal Musk EDP 85ml
206,47 €/1l
17,55 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
436,12 €/1l
37,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Carven Paris Bangalore parfumovaná voda 100ml sprej
1 493,00 €/1l
149,30 €
Predajca: somnia24

Paris Corner Khayal unisex parfumovaná voda 100 ml
216,60 €/1l
21,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Allusive Canale Sport Parfumová voda 80 ml
225,00 €/1l
18,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner Mawj Appletini parfémovaná voda unisex 100 ml
321,30 €/1l
32,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paris Corner - Qawafi EDP 100ml
211,70 €/1l
21,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bachelor Homme Sport je podmanivá parfumovaná voda vytvorená pre moderného muža, ktorý vyžaruje sebavedomie a aktívny životný štýl.
Vôňové tóny:
Hlavové tóny: mandarínka, mäta, cyprus, šalvia
Srdcové tóny:
Základná nóta: paprika
Základná nóta: Bobule tonka, pižmo, santalové drevo, céder
.
Parfumovaná voda, Paris Corner Pendora Scents Bachelor Homme Sport, 100 ml je pánska eau de parfum s aromatickým charakterom, určená pre mužov, ktorí hľadajú dlhotrvajúcu, elegantnú a ľahko nositeľnú vôňu na každý deň. Hodí sa k bežnému outfitu aj na špeciálne príležitosti, dodá štýl a osobnosť bez zbytočnej ťažkosti. Praktické balenie 100 ml ponúka výborný pomer ceny a kvality. Objem: 100 ml, typ: EDP, pohlavie: muž, vôňa: aromatická. Bezpečnostné upozornenie: horľavá kvapalina (trieda 3) – uchovávajte mimo zdrojov tepla a ohňa.
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Fragrance
- Výrobca
- Paris Corner
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6295863021451
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Fragrance
- Výrobca
- Paris Corner
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6295863021451
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
296,50 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rayhaan Lion Eau de Parfum 100 ml
281,50 €/1l
28,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
333,90 €/1l
35,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Al Haramain - Detour Noir EDP 100ml
253,40 €/1l
25,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Rayhaan Nocturno Elixir Pánsky parfum EDP 100 ml
332,50 €/1l
33,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Rayhaan – Terra 100 ml
342,00 €/1l
34,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Fragrance World Just Azraq parfémovaná voda pro muže 100 ml
164,50 €/1l
16,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner Revolution Killer Oud parfémovaná voda pre mužov 100 ml
205,90 €/1l
21,50 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,59 €
Predajca: Parfumtoi

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
575,80 €/1l
57,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
305,80 €/1l
30,58 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
315,90 €/1l
33,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Turathi Brown Woda perfumowana, 90 ml
396,89 €/1l
35,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Riiffs Fareed parfémovaná voda unisex 100 ml
290,00 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Al Wataniah Lazuli parfémovaná voda unisex 100 ml
283,40 €/1l
28,34 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
303,70 €/1l
30,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,71 €
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l