Už len 5 kusov za túto cenu
Maison Crivelli Ambre Chromatique Parfumový extrakt 50 ml (unisex)
202,37 €
4 047,40 € / 1l
plus 8,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Porpora Ekstrakt perfum, 100 ml1 818,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
2 527,36 €/1l
315,92 €
Predajca: somnia24

Maison Crivelli Oud Maracujá Parfumový extrakt 100 ml (unisex)
4 137,90 €/1l
413,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Parfumový sprej s extraktom pačuli Magnetic 50ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Predajca: FragrancesBg

Maison Crivelli Iris Malikhân EDP 100 ml UNISEX
2 025,80 €/1l
202,58 €
Predajca: somnia24

Maison Francis Kurkdjian Oud Eau De Parfum 70 ml (unisex)
2 755,86 €/1l
192,91 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian 724 EDP 200 ml UNISEX
2 087,90 €/1l
457,00 €
-39,42 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
417,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Matine Poom Poom Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
785,00 €/1l
41,65 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Crivelli Bois Datchai Woda parfumovaná, 30 ml
3 569,33 €/1l
107,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Maison Crivelli Absinthe Boréale EDP 30 ml UNISEX
2 961,67 €/1l
88,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Matine, Hasard Bazar, Eau De Parfum, Unisex, 50 ml
791,00 €/1l
39,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Le Couvent Maison de Parfum, Singulieres - Heliaca, Eau De Parfum, Unisex, 50 ml
1 097,20 €/1l
54,86 €
Predajca: somnia24

Maison Crivelli Papyrus Moléculaire EDP 100 ml UNISEX
2 097,70 €/1l
209,77 €
Predajca: somnia24

Maison Asrar Fakhama parfumovaná voda 100 ml
316,50 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Maissa Jawhara Elixir Eau de Parfum 100 ml Unisex
940,50 €/1l
94,05 €
Predajca: etparadisecom

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Unisex Woda parfumovaná, 200ml
2 250,00 €/1l
519,06 €
-69,06 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
450,00 €
Predajca: Bestperfume
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ambre Chromatique od Maison Crivelli je fascinujúci orientálno-kvetinový parfum z roku 2022, ktorý vznikol pod umeleckým vedením parfuméra Quentina Bischa. Táto unisexová vôňa ponúka modernú interpretáciu ambry, klasickej zložky známej svojou hlbokou, sladkou zmyselnosťou. V tejto výnimočnej kompozícii sú ambrové tóny obklopené kontrastnou zmesou korenín, kvetinových a živicových akcentov, vďaka čomu pôsobí vôňa tradične aj experimentálne.
Hlavná nota sa otvára výrazným charakterom kadidla, zdokonaleným náznakom ružového korenia, ktoré vytvára suchú, korenistú a jemne dymovú atmosféru. Tento fascinujúci úvod pripomína tajomnú rafinovanosť orientálnych vôní a zároveň dodáva svieži, moderný nádych. V srdcovej nóte sa zmyselnosť rozvíja vďaka ovocno-bylinkovej davane, ktorá prispieva teplým, zlatisto-třpytivým odtieňom. Osmanthus pridáva kvetinovú rafinovanosť, podporenú jemnými koženými a marhuľovými odtieňmi, čo vôni dodáva pozoruhodnú hĺbku.
Základom parfumu je opulentná kombinácia sladkého jantáru, medovo sladkého benzoe a krémovej bourbonovej vanilky, ktorá zanecháva dlhotrvajúcu, teplú a živicovú stopu. Ambre Chromatique pripomína obraz, ktorý žiari teplými farbami – je mnohostranný, harmonický a s jemnou dramatickosťou. Táto vôňa je ideálna pre chladnejšie dni a večerné príležitosti, keď vynikne jej zmyselnosť a hĺbka a ponúkne nezabudnuteľný olfaktorický zážitok.
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Maison Crivelli
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3770019756256
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Maison Crivelli
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3770019756256
Hodí sa k tomu

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
2 527,36 €/1l
315,92 €
Predajca: somnia24

ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
822,60 €/1l
82,26 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
460,20 €/1l
46,02 €
Predajca: somnia24

Xerjoff - V Erba Pura EDP 50ml
2 518,20 €/1l
125,91 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Orion Perfum, 100ml
1 711,40 €/1l
171,14 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff JTC Ivory Route parfumovaná voda 50ml
2 538,80 €/1l
126,94 €
Predajca: PerfumTraders

Roja Parfums A Midsummer Dream Woda perfumowana, 100 ml
1 939,10 €/1l
193,91 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Crivelli Oud Maracujá Parfumový extrakt 100 ml (unisex)
4 137,90 €/1l
413,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
2 990,50 €/1l
299,05 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance parfumovaná voda 100ml
3 560,00 €/1l
356,00 €
Predajca: FragrancesBg

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Crivelli Tubereuse Astrale Parfumový extrakt, 50 ml
3 251,00 €/1kg
227,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Amouage Love Delight parfémovaná voda pre ženy 100 ml
3 290,00 €/1l
329,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
2 174,30 €/1l
217,43 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Maison Crivelli Hibiscus Mahajad Extrait 100 ml
3 919,60 €/1l
391,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Amouage Purpose parfémovaná voda unisex 100 ml
3 450,00 €/1l
345,00 €
Predajca: FragrancesBg

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l