Už len 2 kusy za túto cenu
Gritti Venetia Hysterica, Ženy, 100 ml, Med, Korenie, Slivka, Gardénia, Tuberóza, Žuvačka, Sladké drievko, Ružové drevo, Vanilka, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMAL, CITRAL,...
151,80 €
1 518,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Houbigant Quelques Fleurs l'Original, Ženy, 100 ml, Bergamot, Galbánum, Citrón, Estragón, Karafiát, klinček, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže, Tuberóza, Fialový, Ylang-ylang, Cédrové drevo, Civet, Pižmo, Konárnik slivkový, Orris, Santalové drevo, Tonka3 527,90 €/1l
352,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums Velvet Tonka EDP 100 ml UNISEX2 312,90 €/1l
231,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane Hacivat Oud čistý parfém unisex 50 ml5 343,60 €/1l
267,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bois 1920 Classic 1920, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Muškátový orech, Bazalka, Marhuľa, Jazmín, Ruže, osmant, Borievky, Levanduľa, Santalové drevo, Jantár, Cédrové drevo, Vetiver1 018,10 €/1l
101,81 €
Predajca: PerfumTraders

Gritti Fenice Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 880,60 €/1l
188,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Gritti Venetia Gossip Night, Unisex, 100 ml, Heliotrope, Litchi, Mango, Karamel, Broskyňa (kvet), Krémová, cashmeran, Pižmo, Vanilka
1 113,60 €/1l
111,36 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Gritti Venetia Florian, Unisex, 100 ml, Kardamon, Zázvor, Šafrán, Myrha, Oud, Ruže, Civet, Incense, Santalové drevo, Box
3 291,50 €/1l
329,15 €
Predajca: somnia24

Gritti Venetia Vanilla Tana, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
2 672,70 €/1l
267,27 €
Predajca: somnia24

Gritti Puro Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 856,10 €/1l
185,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Gritti Neroli Extreme Woda perfumowana, 100 ml
1 189,30 €/1l
118,93 €
Predajca: somnia24

Kill The Lights parfumový extrakt v spreji 100ml
1 246,20 €/1l
124,62 €
Predajca: Parfumtoi

Gritti Tangerina Parfum 100 ml - Energetická Vôňa
1 399,40 €/1l
139,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Givenchy Irresistible, Ženy, 35 ml, ibištek pižmový, Hruška, Kosatec, Ruže, Cédrové drevo, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
1 385,14 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Irresistible, Ženy, 50 ml, ibištek pižmový, Hruška, Kosatec, Ruže, drevo, Cédrové drevo, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
1 508,80 €/1l
75,44 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy L'Interdit Parfum, Ženy, 50 ml, Sprej, Zázvor, Hruška, jazmín sambakový, Citlivka, Oranžový kvet, Tuberóza, Balzamikový, Pačuli, Vetiver
1 623,20 €/1l
81,16 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Irresistible, Ženy, 80 ml, ibištek pižmový, Hruška, Kosatec, Ruže, Cédrové drevo, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
1 049,38 €/1l
83,95 €
Predajca: somnia24

Lalique PERLES, Ženy, 100 ml, Orris, Ruže, Pačuli, Korenie, Kašmírové drevo, Sprej
306,80 €/1l
30,68 €
Predajca: NutraBestBG

Molinard HABANITA, Ženy, 75 ml, Geranium, Petitgrain olej, Ylang-ylang, Céder, Heliotrope, Jazmín, Citlivka, Muškátový orech, Vetiver, Ylang-ylang, Jantár, Maisúr, Konárnik slivkový, Pačuli, Vanilka, Sprej
1 371,87 €/1l
102,89 €
Predajca: somnia24

Givenchy Irresistible, Ženy, 35 ml, ibištek pižmový, Hruška, Kosatec, Ruže, Cédrové drevo, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
2 097,43 €/1l
73,41 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Med, Korenie, Slivka
- Poznámky k srdcu vône:
- Gardénia, Tuberóza, Žuvačka
- Poznámky k základu vône:
- Sladké drievko, Ružové drevo, Vanilka
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMAL, CITRAL, COUMARIN, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL. 70% VOL.
- Množstvo:
- 1
Hysterica - explózia emócií a štýlu pre ženy, ktoré sa neboja byť samy sebou a žiariť bez kompromisov.
Tóny vône:
Hlava: med, slivka, biele korenie
Srdce : žuvačka, tuberóza, gardénia
Základ : vanilka, ružové drevo, likér, benzoín
- Model
- Hysterica
- Hmotnosť
- 0.677 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (VÔŇA), BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMAL, CITRAL, COUMARIN, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobca
- Gritti Venetia
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 8052204137183
- Číslo od výrobcu
- DGP00718
- Model
- Hysterica
- Hmotnosť
- 0.677 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (VÔŇA), BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMAL, CITRAL, COUMARIN, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobca
- Gritti Venetia
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 8052204137183
- Číslo od výrobcu
- DGP00718
Hodí sa k tomu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Zarkoperfume Pink Molecule 090.09 Woda perfumowana, 100 ml
791,50 €/1l
79,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

M. Micallef Secrets Of Love Sensual parfémovaná voda pre ženy 75 ml
1 253,33 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Rosendo Mateu - Nº 5 Floral, Amber, Sensual Musk EDP 100ml
1 149,70 €/1l
114,97 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Thierry Mugler Angel Nova - Refillable Star parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 611,60 €/1l
80,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gritti Magnifica Lux EDP 100 ml, unisex
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Givenchy - Organza EDP 100ml
617,20 €/1l
61,72 €
Predajca: PerfumTraders

Parný hrniec Karl Hausmann 2,4 l parný hrniec 18 cm manty cooker parný hrniec na varenie zeleniny/zemiakov
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
1 050,00 €/1l
105,00 €
Predajca: FragrancesBg

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee parfémovaná voda unisex 75 ml
408,60 €/1l
40,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

M. Micallef Ananda parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 597,00 €/1l
159,70 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
394,38 €/1l
31,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Gritti Fenice Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 880,60 €/1l
188,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Tiziana Terenzi Borea Ekstrakt perfum, 100 ml
1 043,70 €/1l
104,37 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Gritti Adèle Parfém 100 ml W
1 165,40 €/1l
116,54 €
Predajca: somnia24

Gritti Venetia Tutù, Ženy, 100 ml, Sprej, Grapefruit, Heliotrope, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, Raspberry, Vanilka
1 221,60 €/1l
122,16 €
Predajca: somnia24

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi - Spirito Fiorentino Extrait de Parfum 100ml
1 715,60 €/1l
171,56 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gritti Neroli Extreme Woda perfumowana, 100 ml
1 189,30 €/1l
118,93 €
Predajca: somnia24

Tiziana Terenzi - Andromeda Extract de Parfum 100ml
1 574,60 €/1l
157,46 €
Predajca: PerfumTraders
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l